بهترین کبابی تهران کدام است؟

3.9/5 - (16 امتیاز)

بهترین کبابی تهران را انتخاب‌کردن کار دشواری است. کباب خوب در رستوران‌های تهران کم نیست و بسیاری از رستوران‌های تهران را هم از دیرباز، در کنار دیگر غذاها، با کباب‌هایشان می‌شناسند. اگر اهل کباب هستید و به دنبال کبابی خوب می‌گردید، ما در اینجا فهرستی از رستوران‌ها را برایتان آورده‌ایم که با عنوان بهترین کبابی تهران شناخته می‌شوند. با بهترین کبابی تهران در این مطلب اسنپ‌فود آشنا شوید.

بهترین چلوکبابی تهران

کباب کاردی مسلم

کباب کاردی مسلم

کبابی مسلم

از نظر بسیاری از افراد کبابی مسلم، نه‌فقط بهترین کبابی بازار، بهترین کبابی تهران است. اگر گذارتان به بازار تهران بیفتد و با صف پیچ‌درپیچ رستوران مسلم مواجه شوید، این کبابی نظر شما را هم جلب خواهد کرد. مسلم یکی از قدیمی‌ترین چلوکبابی‌های تهران هم محسوب می‌شود. بسیاری حاضرند هر چند وقت یکبار از کار و زندگی‌شان بزنند، مسیرشان را کج کنند و به‌سمت بازار تهران بروند فقط برای اینکه طعم غذای این رستوران را بچشند.

به‌جز کباب، رستوران مسلم را به ته‌چین هم می‌شناسند. اینکه از مسلم کباب سفارش دهید یا ته‌چین، انتخاب با شماست؛ پیشنهاد ما این است که مسلم را از دست ندهید.

آدرس رستوران مسلم: بازار تهران، نبش سبزه‌میدان، کوچه‌ی حج رحیم‌خان، پلاک ۴.

چلوکباب شرف‌الاسلامی

چلوکباب شرف‌الاسلامی

رستوران شرف الاسلامی

رستوران شرف الاسلامی یکی از رستوران‌ها و چلوکبابی‌های تهران است. کباب این رستوران را هم می‌توان ازجمله بهترین کباب های تهران دانست. این رستوران جزو آن دسته از رستوران‌هایی است که چلوکباب از دیرباز با نام‌شان گره خورده است. به‌یک روایت، اولین‌بار شرف الاسلامی ترکیب دلنشین، جادویی و لذیذ چلوکباب را کشف کرد.

این رستوران جزو رستوران‌های شلوغ بازار است که هم به‌دلیل غذای عالی‌اش و هم به‌دلیل تاریخی که در پی‌اش دارد، ارزش امتحان‌کردن دارد. این رستوران نقشی اساسی در دولت مصدق داشته است و که خواندن آن دور از لطف نیست. پیشنهاد ما این است که خواندن سرگذشت این رستوران خوب بازار تهران را در این مطلب دنبال کنید:

رستوران های بازار تهران؛ لذیذترین ته‌چین‌ها و کباب‌های تهران را امتحان کنید!

آدرس رستوران شرف الاسلامی: بازار تهران، به‌سمت مسجد بازار، داخل حیاط مسجد، سرای اردیبهشت.

کباب رستوران قدح

کباب رستوران قدح

رستوران قدح

قدح یکی دیگر از رستوران‌های خوب بازار تهران است. این رستوران را بسیاری با نام مدیریت قبلی‌اش، حسین میخونه‌چی، می‌شناسند. کافی است در هر جای بازار سراغ کبابی حسین میخونه‌چی را بگیرید.

البته حالا چند سالی است که مدیریت قبلی مرحوم شده است و رستوران را پسرش، با همان کیفیت قبلی، اداره می‌کند. رستوران قدح یکی از مقصدهای همیشگی کباب‌بازهای تهران است.

ازجمله خصوصیات این رستوران منوی زنده‌ی آن است؛ گوشت‌های به‌سیخ‌کشیده‌شده‌ای که روی سینی جلوی چشم مشتری قرار می‌گیرد و مشتری با دیدن آن‌ها غذای دلخواه خودش را انتخاب می‌کند.

آدرس رستوران قدح: تهران، خیابان خیام، روبه‌روی مسجد نصیرالدین، خیابان شهید کربلایی، پلاک ۷۶.

کباب کاردی رستوران شمشیری

کباب کاردی رستوران شمشیری

رستوران شمشیری

رستوران شمشیری نیز یکی از رستوران‌هایی است که شما می‌توانید سراغ بهترین کباب تهران را از آن بگیرید. این رستوران در بازار تجریش واقع شده است و بعد از یک بازارگردی مفصل گزینه‌ی خوبی برای صرف یک غذای لذیذی است.

در منوی این رستوران شما انواع کباب‌ها را با خیال راحت پیدا خواهید کرد. فضای داخلی خوب رستوران در کنار غذای لذیذ یکی از بهترین گزینه‌ها برای گذراندن وقت به‌بهانه چشیدن بهترین کباب تهران است.

آدرس رستوران شمشیری: خیابان ولیعصر، نرسیده به تجریش، روبه‌روی پمپ‌بنزین باغ فردوس، کوچه‌ی یکتا.

کبابی حاج فضل‌الله گلپایگانی و پسران

کبابی حاج فضل‌الله گلپایگانی و پسران

کبابی حاج فضل‌الله گلپایگانی و پسران

اگر قصدتان خوردن بهترین کباب تهران باشد و به‌دنبال لذت‌بردن از فضای رستوران نباشید، بهترین گزینه‌ی شما کبابی حاج فضل‌الله گلپایگانی و پسران است. این کبابی یکی از بهترین کبابی‌های تهران است، ولی به‌هیچ وجه انتظار جای مناسبی برای نشستن و صرف غذا نداشته باشید.

در این کبابی، به‌سنت کبابی‌های گلپایگان، گوشت تازه را جلوی چشم مشتری تکه‌تکه می‌کنند، چرخ می‌کنند، به سیخ می‌کشند. دیدن این منظره می‌تواند برای بسیاری از افراد جذاب باشد.

این کبابی جزو کبابی‌های شلوغ است و البته با ساعت کاری محدود هم فعالیت می‌کند. اگر می‌خواهید ناهارتان را از این کبابی نوش جان کنید، فقط از ساعت ۱۲ تا ۱۵ فرصت دارید.

آدرس کبابی حاج فضل‌الله گلپایگانی و پسران: تهران، خیابان انقلاب، خیابان فخر رازی، تقاطع خیابان لبافی‌نژاد، پلاک ۱۹۸.

کوبیده‌ی کبابی حاج عبدالله

کوبیده‌ی کبابی حاج عبدالله

رستوران کبابی حاج عبدالله

حاج عبدالله به‌معنای کلاسیک کلمه یک کبابی است، نه رستوران. شما در حاج عبدالله می‌توانید بهترین کباب تهران را نوش جان کنید، اگر عاشق کوبیده‌های چرب نباشید!

فضای کوچک کبابی شاید چنگی به دل نزند، اما اگر اهل کباب‌های غیرچرب هستید، احتمالاً بهترین گزینه برای شما کبابی حاج عبدالله خواهد بود. به‌جز کوبیده، منوی کباب‌های حاج عبدالله کامل است و شما می‌توانید با خیال راحت از بین هر یک از آن‌ها انتخاب کنید.

کبابی حاج عبدالله دو شعبه دارد:

آدرس کبابی حاج عبدالله شعبه‌ی ایران: خیابان ایران، بین بانک ملت و دبیرستان علوی، مقابل کوچه‌ی گل‌محمدی.

آدرس کبابی حاج عبدالله شعبه‌ی ملت: خیابان ولیعصر، روبه‌روی پارک ملت.

خواندن این مطالب را از دست ندهید:

بهترین شیشلیک تهران را کجا بخوریم؟