معرفی شیرینی فروشی خاتون کرمان + آدرس و لوکیشن

معرفی شیرینی فروشی خاتون کرمان
دسته بندی: شکم گردی
به این مقاله امتیاز دهید

اگر به دنبال خرید سوغاتی یا انواع شیرینی‌های تر و خشک با‌کیفیت هستید، معرفی شیرینی فروشی خاتون کرمان شما را به منظورتان می‌رساند. این شیرینی‌فروشی خوش‌نام، در نزدیکی پاساژ الماس هزار و یک شب قرار دارد. بنابراین می‌توانید علاوه بر خرید شیرینی، سری هم به این پاساژ بزنید و طعم تازه شیرینی‌ها را با یک خرید هیجان‌انگیز، دلچسب‌تر کنید. حالا اگر دوست دارید درباره این شیرینی‌فروشی بیشتر بدانید، با اسنپ فود همراه باشید.

معرفی شیرینی سرای خاتون کرمان

کیفیت شیرینی‌ها و کیک‌های خاتون چیزی نیست که به سادگی بتوان از کنار آن گذشت، به همین دلیل خاتون یکی از شلوغ‌ترین شیرینی‌فروشی‌های شهر کرمان است. علاوه بر این، در این شیرینی‌فروشی انواع لوازم قنادی و وسایل تولد هم به فروش می‌رسند. خلاصه اینکه اگر یه دورهمی، تولد یا مهمانی در پیش دارید، روی شیرینی سرای خاتون کرمان و شیرینی‌های خوشمزه آن حساب کنید.

عکس شیرینی سرای خاتون کرمان

آدرس و لوکیشن شیرینی فروشی خاتون کرمان

همانند آنچه در معرفی شیرینی فروشی برنس کرمان گفته شد، برای رسیدن به این شیرینی‌سرا هم باید وارد بلوار جمهوری شوید. اگر خودروی شخصی در اختیار نداشته باشید، می‌توانید از ایستگاه‌های اتوبوس شفا یا عشایر برای رسیدن به این مکان استفاده کنید.

آدرس و لوکیشن شیرینی فروشی خاتون کرمان
  • آدرس شیرینی فروشی خاتون کرمان: کرمان، بلوار جمهوری اسلامی، چهارراه شفا، بین غربی 1 و فارابی 4
  • امکانات: عرضه‌کننده وسایل قنادی و ملزومات جشن تولد
  • اماکن نزدیک: پاساژ الماس هزار و یک شب، کبابی خاتون، بستنی هادی، مدیریت حج و زیارت استان
  • لوکیشن شیرینی فروشی خاتون کرمان

منو شیرینی فروشی خاتون کرمان

در شیرینی فروشی خاتون کرمان، شاهد تنوع بی‌نظیری از انواع کیک‌های تولد و نامزدی خواهید بود. به‌علاوه، این شیرینی‌سرا عرضه‌کننده انواع شیرینی‌های تر و خشک تازه و باکیفیت است و لیست کاملی از انواع سوغاتی‌های کرمانی مانند قطاب، سوهان، کماچ، کلمپه، قاووت و… را هم پیش روی شما قرار می‌دهد که کافی است بنا بر ذائقه و سلیقه خود از میان آن‌ها انتخاب کنید.

منو شیرینی فروشی خاتون کرمان

نقد و بررسی شیرینی فروشی خاتون کرمان از نگاه مشتریان

بسیاری از افرادی که از شیرینی فروشی خاتون خرید کرده‌اند، کسب چنین تجربه‌ای را به دیگران هم توصیه می‌کنند. قیمت منوی شیری فروشی خاتون مناسب است و کیفیت شیرینی‌ها هم نشان می‌دهد که این مجموعه توانسته در طول سال‌های فعالیت خود، به خوبی رضایت‌خاطر مشتریان را فراهم کند.

نقد و بررسی شیرینی فروشی خاتون کرمان از نگاه مشتریان

شیرینی‌های خاتون کرمان را امتحان کنید…

در این مطلب به معرفی شیرینی فروشی خاتون کرمان پرداختیم و اطلاعات مهم آن را بیان کردیم. پیشنهاد می‌کنیم حتما به این قنادی مراجعه کرده و خرید خود را از آنجا انجام دهید. البته، اگر فرصت خرید حضوری از این قنادی یا سایر شیرینی فروشی‌ها را ندارید، از سفارش آنلاین شیرینی کرمان کمک بگیرید. به این شکل، به دنیایی از شیرینی فروشی‌های کرمان دسترسی خواهید داشت و می‌توانید از میان آن‌ها، قنادی دلخواه خود را انتخاب کنید. در ادامه، پروسه ثبت سفارش و پرداخت هزینه را پیش رو خواهید داشت. بقیه کارها را پیک انجام می‌دهد و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، سفارشات شما را به محل آدرس خواهد رساند.

نظرات کاربران