پیشنهادهای هیجان‌انگیز برای افراد گیاه‌خوار

به این مقاله امتیاز دهید

تغییر سبک زندگی و اهمیت بیشتر به سلامت باعث شده است که این روزها تعداد بیشتری از افراد به سمت گیاه‌خواری تمایل پیدا کنند و ترجیح بدهند برای افزایش سلامت خود، دور فرآورده‌های گوشتی را خط بکشند. برخی از افراد گیاه‌خوار گمان می‌کنند که گیاه‌خواری، مانعی برای رفتن به رستوران همراه با دوستان و اعضای خانواده‌شان است؛ این در حالی است که ما با ارائه این چند پیشنهاد، به شما ثابت می‌کنیم که هم می‌شود گیاه‌خوار بود و هم می‌شود به رستوران رفت و غذاهای جذاب سفارش داد:
سالادهای سبز: یکی از بهترین گزینه‌های پیش رو برای افراد گیاه‌خوار، انواع سالادهای رنگی و جذابی است که معمولا با نام سالاد سبز در رستوران‌ها سرو می‌شوند. سالادهای سبز، سالادهایی هستند که هیچ نوع گوشتی در تهیه آنها به کار نرفته است. معمولا این سالادها، از انواع سبزی‌ها و صیفی‌های رنگی به همراه انواع خوشمزه‌ای از پنیرها سرو می‌شوند و می‌توانند افراد مختلف با سلیقه‌های غذایی متفاوت را راضی نگه دارند.
سوخاری‌های جذاب: انواع سوخاری، جزو جذاب‌ترین غذاهای هر منویی محسوب می‌شوند. حالا اگر گیاه‌خوار هستید و نمی‌توانید مرغ یا ماهی سوخاری بخورید، می‌توانید قارچ یا سیب‌زمینی سوخاری را جایگزین کنید.
پیتزا و لازانیای گیاهی: انواع پیتزا و لازانیای گیاهی که با پنیر، بادمجان، گوجه، ذرت، نخودفرنگی و … تهیه می‌شوند، همواره می‌توانند در منوی انتخابی گیاه‌خواران جای بگیرند.
غذاهای سنتی: بسیاری از غذاهای سنتی و محلی مانند کشک بادمجان، میرزاقاسمی، کوکوها، باقلا قاتق و … هم می‌توانند به عنوان گزینه‌های رستورانی مناسبی برای افراد گیاه‌خوار باشند.
این مطلب توسط سلامتیسم تهیه شده است.

برچسب ها: