معیارهای انتخاب یک رستوران به صورت آنلاین

به این مقاله امتیاز دهید

نوع سبک زندگی این روزهای خیلی از ما، باعث شده است که وقت‌مان برای غذا خوردن کم باشد. در این صورت، اگر مجبور باشید که در زمان کوتاهی، هم غذا سفارش بدهید و هم غذا بخورید، چکار می‌کنید؟ قید غذا خوردن را می‌زنید؟ اگر این طور است که سخت در اشتباه هستید زیرا گرسنه ماندن می‌تواند به شدت بر خلق‌وخوی ما تاثیر منفی بگذارد. برای پیشگیری از ایجاد چنین مشکلی، بهتر است به جای حذف غذا، مدیریت مناسبی روی انتخاب نوع غذای خود داشته باشید.
مثلا شما می‌توانید غذاهای سبک و جمع و جورتری را سفارش بدهید تا هم سریع‌تر به دست‌تان برسد و هم ساده‌تر خورده شوند. سیب‌زمینی تنوری و شکم‌پُر، قارچ سوخاری، انواع ساندویچ‌های اسنکی و حتی فیله استریپس می‌تواند گزینه بسیار ساده، سبک و سریعی برای زمان‌هایی باشد که کمبود وقت داریم.
از طرف دیگر اگر وقت‌تان برای غذا خوردن کم است و میلی به غذاهای گرم ندارید یا می‌خواهید با غذا خوردن، کمی از استرس خود قبل از جلسه کاری یا امتحان درسی را کم کنید، مصرف غذاهای خنک و جویدنی مانند انواع سالادهای تازه را به شما پیشنهاد می‌کنیم. سالادهای تازه، سرشار از انواع ویتامین‌ها و آنتی‌اکسیدان‌ها هستند و می‌توانند علاوه بر ایجاد حس تازگی در فرد، باعث افزایش تمرکز و انرژی او هم بشوند. ضمن اینکه انواع سالاد، می‌توانند به شدت باعث حفظ و ارتقا سلامت ما بشوند و حس خوبی از نظر خُلقی برای‌مان ایجاد کنند.
این مطلب توسط سلامتیسم تهیه شده است.

برچسب ها: