خانه / طعم تازه / رستوران های خوب یوسف آباد را بشناسید

رستوران های خوب یوسف آباد را بشناسید

رستوران های خوب یوسف آباد

رستوران های خوب یوسف آباد می‌توانند مکانی مناسب برای صرف غذایی دلچسب باشند. صرف غذا در محله‌ای قدیمی، با درختانی سربه‌آسمان‌کشیده، هوایی خوب و البته صدای آبی که در جوی‌های این محله روان است، همگی در محله‌ای که به‌موازات خیابان ولیعصر قرار دارد. حتی اگر برای رفتن به رستوران فرصت چندانی نداشته باشید، جای نگرانی نیست؛ می‌توانید غذای دلخواه‌تان را از بسیاری از رستوران های خوب یوسف آباد از اسنپ‌فود سفارش دهید.

رستوران های خوب یوسف آباد

فضای داخلی رستوران ایتالیایی مورانو
فضای داخلی رستوران ایتالیایی مورانو

رستوران ایتالیایی مورانو یوسف آباد

اگر شما هم اهل غذاهای ایتالیایی و مدیترانه‌ای هستید، باید سری به رستوران ایتالیایی مورانوی یوسف آباد بزنید. مورانو یکی از رستوران های خوب یوسف آباد و یکی از جاهایی است که می‌توانید یک غذای باکیفیت ایتالیایی را نوش جان کنید.

در منوی این رستوران تنوعی از پیتزا و پاستا تا غذاهای دریایی و سالادهای مختلف در دسترس شما خواهد بود؛ بااین‌همه غذاهای پرطرفدار این رستوران ایتالیایی را فیلتو، پنه آلا کانتادینا، سالاد سزار، پیتزا آفاماتا و پیتزا مورانو تشکیل می‌دهند.

آدرس رستوران ایتالیایی مورانو یوسف آباد: یوسف‌آباد، بالاتر از میدان کلانتری، نبش کوچه‌ی ۵۵، پلاک ۴۷۳، رستوران ایتالیایی مورانو (یوسف‌آباد).

منوی رستوران ایتالیایی مورانوی یوسف آباد

همبرگر ذغالی برگر پارک
همبرگر ذغالی برگر پارک

ذغالی برگر پارک

ذغالی برگر پارک در جای دیگری از یوسف‌آباد و تهران شعبه‌ای ندارد. ذغالی برگر پارک از رستوران های خوب یوسف آباد است و فقط در این رستوران است که می‌توانید طعم یک برگر قدیمی و خوشمزه را زیر دندان‌تان احساس کنید.

شاید محیط این رستوران چندان لاکچری نباشد، اما شما در رستوران ذغالی برگر پارک انتخاب‌های فراوانی دارید؛ از ذغالی برگر با سس مخصوص گرفته تا چیزبرگر و چیزبرگر با قارچ و رویال‌برگر.

آدرس ذغالی برگر پارک: یوسف‌آباد، خیابان ۲۱، کوچه‌ی تهرانی، پلاک ۲۸، ذغالی برگر پارک.

منوی ذغالی برگر پارک

همبرگر هوم برگر یوسف آباد
همبرگر هوم برگر یوسف آباد

فست فود هوم برگر (یوسف آباد)

فست فود هوم برگر یکی از متخصصان برگر است و چندین شعبه دارد. یکی از شعبه‌های خوب فست فود هوم برگر را می‌توانید در یوسف‌آباد پیدا کنید.

منوی متنوع برگر این فست فود انتخاب را برای شما سخت خواهد کرد، اما بد نیست به پرطرفدارهای هوم برگر نگاهی بیندازید؛ پرطرفدارهای هوم برگر از این قرارند: هوم برگر سفارشی (سینگل)، توراندو، هوم برگر سفارشی (دبل).

آدرس فست فود هوم برگر (یوسف آباد): یوسف‌آباد، نبش خیابان ۱۳، فست فود هوم برگر (یوسف آباد)

منوی فست فود هوم برگر (یوسف آباد)

همبرگر جار گریل یوسف آباد
همبرگر جار گریل یوسف آباد

جار گریل

جار گریل یکی از بهترین جاهایی است که می‌توانید تجربه‌ی نوش‌جان‌کردن یک ساندویچ استیک فوق‌العاده را به تجربیات غذایی خود اضافه کنید. محیط خوب جارگریل و البته غذاهای دلچسب این رستوران، آن را به یکی از مکان‌های جذاب برای فست‌فوددوستان کرده است. پیشنهاد می‌کنیم در این رستوران ساندویچ استیک گوساله را حتماً امتحان کنید.

آدرس جار گریل: یوسف‌آباد، خیابان هجدهم، جارگریل.

فضای داخلی فست فود ماچارتا
فضای داخلی فست فود ماچارتا

فست فود ماچارتا

یکی از رستوران های خوب یوسف آباد فست فود ماچارتاست. شما در ماچارتا می‌توانید تنوع بسیار خوبی از انواع فست‌فود را پیدا کنید و از طعم غذایی لذیذ لذت ببرید. در منوی این رستوران از انواع پیتزای آمریکایی و ایتالیایی تا پاستا و ساندویچ و برگر و سوخاری و سالا پیدا خواهید کرد.

غذاهای پرطرفدار فست فود ماچارتا پاستا آلفردو مرغ کوچک، پاستا آلفردو مرغ بزرگ، قارچ سوخاری، پیتزا فرانکفورتر مربعی (کم‌حجم)، فیله سوخاری سه‌تکه اسپایسی، سالاد مخصوص ماچارتا، چیزبرگر ذغالی ۱۵۰گرمی، پیتزا پپرونی آمریکایی مربعی، ساندویچ هات‌داگ رویال، پیتزا ماچیناتو آمریکایی و پیتزا چیکن آلفردو مربعی است.

آدرس فست فود ماچارتا: یوسف‌آباد، خیابان ابن‌سینا، پایین‌تر از کوچه‌ی ۲۳، پلاک ۶۹، فست‌فود ماچارتا.

منوی فست فود ماچارتا

کبابی خوب در یوسف آباد

شاید اغراق نباشد اگر بگوییم کمتر کسی را می‌توان پیدا کرد که از کباب خوشش نیاید؛ بااین‌همه پیداکردن کبابی خوب یک دغدغه‌ی همیشگی است. کبابی خوب در یوسف آباد هم از این ماجرا مستثنا نیست. بد نیست نگاهی بکنیم به رستوران های خوب یوسف آباد که کباب خوبی هم دارند.

کباب رستوران نایب یوسف آباد
کباب رستوران نایب یوسف آباد

رستوران نایب یوسف آباد

رستوران نایب یوسف آباد یکی از شعبه‌های خوب نایب است. اگر شما هم اهل غذای سنتی و البته کباب هستید، به‌هیچ وجه نباید این انتخاب را فراموش کنید.

در منوی این رستوران که جزو رستوران خوب یوسف آباد است می‌توانید غذاهای خوب ایرانی و فرنگی را سفارش دهید. البته چندان نیاز به گفتن نیست که غذاهای پرطرفدار این رستوران را کباب‌هایش تشکیل می‌دهد؛ مخصوصا خوراک کباب لقمه کوبیده، خوراک کباب کوبیده زعفرانی و خوراک جوجه‌کباب بدون استخوان.

آدرس رستوران نایب یوسف آباد (ساعی): خیابان ولیعصر، پایین‌تر از پارک ساعی، ورودی جدید خیابان مستوفی، رستوران نایب.

منوی رستوران نایب یوسف آباد

عرشیا سپهر دنیا (یوسف آباد)

اگر قصد سفارش غذای ایرانی دارید، می‌توانید گوشه‌چشمی هم به عرشیا سپهر دنیا داشته باشید. در این رستوران منوی متنوعی از غذاهای ایرانی پیش روی شماست از انواع کباب گرفته تا غذاهای ایرانی.

غذاهای پرطرفدار این رستوران را چلوکباب معمولی، چلوکباب کوبیده نگین‌دار، چلوکباب لقمه زعفرانی، زرشک‌پلو با مرغ ویژه، چلوجوجه کباب مخصوص، چلوکباب بناب، زرشک‌پلو با مرغ معمولی و چلو اکبرجوجه تشکیل می‌دهد.

آدرس عرشیا سپهر دنیا (یوسف آباد): انتهای یوسف‌آباد، جنب بانک ایران‌زمین، پلاک ۴۹۱، عرشیا سپهر دنیا (یوسف‌آباد).

منوی عرشیا سپر دنیا (یوسف آباد)

کباب رستوران حافظ
کباب رستوران حافظ

رستوران حافظ یوسف آباد

رستوران حافظ یوسف آباد یکی از رستوران‌های قدیمی و از رستوران های خوب یوسف آباد است که البته چند وقتی است بازسازی شده و فضای قدیمی خود را به فضایی متفاوت و نو داده است. این رستوران، با وجود تغییرات ظاهری، هنوز کارکنان و حال‌وهوا و البته کیفیت قدیمی‌اش را حفظ کرده است.

شما می‌توانید تنوع فراوانی از کباب و البته دیگر غذاهای ایرانی را در این رستوران پیدا کنید. بسیاری از کباب‌های رستوران حافظ شما را شیفته‌ی خودشان خواهند کرد.

آدرس رستوران حافظ یوسف آباد: یوسف‌آباد، بین خیابان ۶۲ و ۶۴، پلاک ۴۵۶، رستوران سنتی حافظ.

منوی رستوران حافظ یوسف آباد

چلوکباب رستوران ترخون یوسف آباد
چلوکباب رستوران ترخون یوسف آباد

رستوران ترخون یوسف آباد

رستوران ترخون یوسف آباد یکی دیگر از جاهایی است که می‌توانید در آن کباب نوش جان کنید. شاید در نگاه اول ترخون یوسف آباد جذابیت رستورانی مانند نایب را نداشته باشد، اما از رستوران های خوب یوسف آباد است و می‌توانید به این انتخاب هم اطمینان کنید و از آن لذت ببرید.

آدرس رستوران ترخون یوسف آباد: خیابان ولیعصر، ابتدای خیابان اسدآبادی (یوسف‌آباد)، پلاک ۴۰.

در اسنپ‌فود می‌توانید غذای دلخواه خود را از میان رستوران های خوب یوسف آباد سفارش دهید.

(Visited 1,211 times, 1 visits today)

همچنین ببینید

بهترین فست فود گیشا

بهترین فست فود گیشا کجاست؟

بهترین فست فود گیشا کدام است؟ با وجود تعدد رستوران‌ها و فست‌فودها در منطقه‌ی گیشا …