خانه / طعم تازه / بهترین باغ رستوران های تهران را از دست ندهید!

بهترین باغ رستوران های تهران را از دست ندهید!

بهترین باغ رستوران های تهران

بهترین باغ رستوران های تهران می‌تواند انتخاب بسیار خوبی باشد برای دورشدنی کوتاه از شلوغی شهر. شاید شما هم از رستوران‌های داخل شهر و نورهای کم و متمرکزشان و البته میزهای نزدیک‌به‌هم آن‌ها خسته شده‌اید؛ بد نیست اندکی از فضای زیادی لوکس و پرزرق‌وبرق رستوران‌های داخل شهر فاصله بگیرید و زمانی هرچند کوتاه را در فضای باز بگذرانید و غذای خود را میل کنید. این زمان کوتاه برای شما می‌تواند به یک پیک‌نیک شبیه شود و از خستگی شما اندکی بکاهد. ما در اسنپ‌فود بهترین باغ رستوران‌های تهران را برایتان معرفی کرده‌ایم.

رستوران فضای باز

رستوران فضای باز مزیت‌های فراوانی دارد و می‌تواند صرف غذا را برای شما بسیار دلچسب‌تر کند. کافی است تصور کنید که به‌دور از هیاهوی ترافیک، در محلی نشسته‌اید با هوایی تازه و صداهایی طبیعی؛ بسته به فصلی گرما یا سرما، شاید اندکی هم خنکای هوا لحظات شما را سرشارتر کند. شهر تهران به‌دلیل موقعیت کوهپایه‌ای‌بودنش نقاط جذابی برای گذراندن زمانی کوتاه و صرف غذا دارد. شما می‌توانید با اندیک فاصله‌گرفتن از شلوغی شهر به هوایی تازه دسترسی داشته باشید. بد نیست در خاطر داشته باشید که اگر ماندن در شلوغی شهر و تحمل آلودگی محیطی را در نظر بگیرید، نه‌تنها شما زمان به‌نسبت بیشتری را در راه نخواهید بود، مسیر لذت‌بخش و خیالی آسوده‌تر انتظار شما را می‌کشد. بهترین باغ رستوران های شمال تهران و همین‌طور بهترین باغ رستوران های غرب تهران از این قرار است:

باغ رستوران های شمال تهران

باغ رستوران باغ بهشت
باغ رستوران باغ بهشت

رستوران باغ بهشت

اگر به‌دنبال یکی از بهترین باغ رستوران های تهران در شمال این شهر می‌گردید، باغ رستوران باغ بهشت گزینه‌ی بسیار خوبی است. شاید منوی غذای این رستوران در نگاه اول اندکی گران به نظر برسد، اما با توجه به فضای دلنشین و خدمات خوب و البته کارکنان خوش‌برخورد رستوران و البته کیفیت غذا پشیمان نخواهید شد.

منوی رستوران باغ بهشت تنوع خوبی دارد که دست شما را برای انتخاب بازمی‌گذارد. در منوی این رستوران سینی کباب، جوجه‌کباب، شیشلیک، غذای دریایی و البته میرزاقاسمی جزو غذاهای پرطرفدار هستند.

آدرس رستوران باغ بهشت از این قرار است: ابتدای جاده‌ی فشم (زردبند)، سمت چپ، رستوران باغ بهشت.

بد نیست به نظرهای دیگران درباره‌ی این باغ رستوران هم نگاه کنید:

نظرهای کاربران Foursquare.com درباره‌ی رستوران باغ بهشت

باغ رستوران ارکیده
باغ رستوران ارکیده

رستوران ارکیده

در میان فهرست بهترین باغ رستوران های تهران رستوران ارکیده نامی آشناست. این رستوران دو شعبه‌ی دیگر در تهران و شهریار دارد، اما اگر می‌خواهید هم کیفیت غذای رستوران ارکیده را دریابید و هم از فضایی بسیاری دلچسب و دلنشین، به‌دور از شلوغی، لذت ببرید، باید به سراغ باغ رستوران ارکیده بروید.

باغ رستوران ارکیده جزو باغ رستوران‌های تقریباً همیشه شلوغ تهران است؛ حتی در وسط هفته هم شما با شلوغی این رستوران مواجه خواهید شد. از مزیت‌های این باغ رستوران امکانات خوب آن است که دست شما را بازمی‌گذارد هم در فضای بسته و هم در فضای باز بنشینید و البته میان میزوصندلی و تخت، هر یک را خواستید، انتخاب کنید.

در منوی باغ رستوران ارکیده شیشلیک و باقالی‌پلو پرطرفدار است و بسیاری آن را پیشنهاد کرده‌اند؛ البته از خوبی‌ها یا بدی‌های این باغ رستوران سرونشدن قلیان است.

آدرس باغ رستوران ارکیده: جاده‌ی چالوس، کیلومتر ۱۲.

بد نیست به نظرهای کاربران درباره‌ی این رستوران نگاه کنید:

نظرهای کاربران Foursquare.com درباره‌ی باغ رستوران ارکیده

رستوران باغ ایرانی
رستوران باغ ایرانی

رستوران باغ ایرانی

اگر فقط اندکی به دنبال بهترین باغ رستوران های تهران بگردید، رستوران باغ ایرانی یکی از گزینه‌هایی است که نظر شما را جلب خواهد کرد. نظرهای کاربران مختلف درباره این رستوران قابل‌اعتناست و بد نیست به نظرهای کاربران Foursquare.com درباره‌ی رستوران باغ ایرانی نگاهی بیندازید.

محیط رستوران باغ ایرانی بسیار باصفا و صمیمی و جذاب است و در کنار کیفیت غذای خوب می‌تواند آن را به گزینه‌ای جدی برای صرف غذا در فضای باز تبدیل کند. حتی برای شب‌های خنک یا سرد هم این رستوران تمهیدات خوبی اندیشیده است و بنابراین شما در تمامی فصول سال می‌توانید روی این گزینه حساب باز کنید.

در منوی این رستوران کباب بختیاری از همه پرطرفدارتر است و البته به شما پیشنهاد می‌کنیم باقی کباب‌های رستوران باغ ایرانی را هم امتحان کنید.

آدرس رستوران باغ ایرانی از این قرار است: خیابان دربند، بالاتر از میدان مجسمه.

باغ رستوران های غرب تهران

رستوران باغ پردیس باران
رستوران باغ پردیس باران

باغ رستوران پردیس باران

اگر در جست‌وجوی یکی از بهترین باغ رستوران های تهران در غرب این شهر باشید، احتمالاً گذارتان به باغ رستوران پردیس باران خواهد خورد. از خوبی‌های این باغ رستوران دردسترس‌بودن آن است؛ برای رسیدن به این باغ رستوران نیاز نیست از محدوده‌ی شهر خارج شوید، اما از فضا و اتمسفر باغ رستوران های خارج از شهر بهره‌مند هستید.

فضا و موقعیت خوب این رستوران تنها مزیت آن نیست؛ منوی این رستوران هم طرفداران زیادی دارد. اگر برای صرف غذا به باغ رستوران پردیس باران رفتید، حتماً کباب چنجه‌ی آن را امتحان کنید. شما در این باغ رستوران امکان سرو قلیان هم خواهید داشت.

آدرس باغ رستوران پردیس باران: سعادت‌آباد، خیابان شاهپور سوری، حد فاصل یاس و چناران.

نظرهای کاربران Foursquare.com درباره‌ی باغ رستوران پردیس باران

رستوران باغ چهارباغ
رستوران باغ چهارباغ

باغ رستوران چهارباغ

یکی از بهترین باغ رستوران های تهران در شهریار واقع شده است و چهارباغ نام دارد. هوای خوب، فضای دلپذیر و غذای دلچسب از مزیت‌هایی است که شما را مجاب می‌کند اندکی از شهر تهران خارج شوید. در این باغ رستوران چای با سماور زغالی هم انتظار شما را می‌کشد و البته قلیان هم سرو می‌شود. در منوی این باغ رستوران از کنار کباب‌ها به‌سادگی عبور نکنید، مخصوصا از کنار چنجه‌های این رستوران.

آدرس باغ رستوران چهارباغ: شهریار، محمدآباد، خ علامه‌طباطبایی، خیابان شادچای.

نظرهای کاربران Foursquare درباره‌ی باغ رستوران چهارباغ

(Visited 666 times, 1 visits today)

همچنین ببینید

بهترین رستوران های میدان انقلاب

بهترین رستوران های میدان انقلاب کدام‌هاست؟

بهترین رستوران های میدان انقلاب کدام‌هاست؟ اگر حتی یک بار هم گذارتان به میدان انقلاب …