خانه / طعم تازه / بهترین رستوران های تهران

بهترین رستوران های تهران

بهترین رستوران های تهران

معرفی بهترین رستوران های تهران شاید در نگاه اول کار ساده‌ای باشد، اما وقتی به فهرست بلندبالای رستوران‌های خوب تهران بزرگ نگاه می‌کنیم، بسیار دشوار است. معیارهای مختلفی برای تعیین بهترین رستوران های تهران وجود دارد؛ از کیفیت غذا، فضای داخلی، دسترسی، قیمت گرفته تا نظر کاربران. درنظرگرفتن این معیارها معرفی بهترین رستوران های تهران را دشوارتر می‌کند. چندی پیش وب‌سایت معتبر Tripadvisor که راهنمای بسیاری خوبی در زمینه‌ی گردشگری به شمار می‌رود بهترین رستوران های تهران را به‌انتخاب کاربران این وب‌سایت معرفی کرد. برای شناخت این ۱۰ رستوران با اسنپ‌فود همراه باشید.

صفحه اول وب‌سایت tripadvisor
صفحه اول وب‌سایت tripadvisor

بهترین رستوران های تهران در tripadvisor.com

معرفی بهترین رستوران های تهران ازسوی وب‌سایت بسیار معتبری مانند tripadvisor.com قطعاً جذاب خواهد بود، اما توجه به برخی از نکات می‌تواند به قضاوت ما درباره‌ی این فهرست کمک کند.

مهم‌ترین نکته توجه به کلیت کاربران نظردهنده است؛ بیشتر نظردهندگان این نظرسنجی را گردشگران خارجی تشکیل می‌دهند که به تهران آمده و درباره‌ی رستوران‌ها نظر داده‌اند؛ طبعاً ذائقه‌ی آن‌ها و دسترسی و بازدیدشان به رستوران‌های مختلف نکته‌ی تعیین‌کننده‌ای است.

نکته‌ی مهم دیگر به رستوران‌های تهران بازمی‌گردد که لزوماً همگی در این وب‌سایت صفحه‌ای ندارد؛ درواقع عمده‌ی امتیازها به رستوران‌هایی اختصاص یافته است که در این وب‌سایت صفحه دارند. در اینجا فرض ما بر این احتمال بنیان گرفته است که کمتر پیش می‌آید یک گردشگر با حضور در رستوران و خوردن غذای آن برای درست‌کردن صفحه در این وب‌سایت و ثبت نظر درباره‌ی آن اقدام کرده باشد.

فارغ از این موارد، این فهرست بسیار در خور اعتناست؛ کمااینکه احتمالاً بخش عمده‌ای از آن با بسیاری از فهرست‌های دیگر تطابق خواهد داشت. در اینجا بهترین رستوران های تهران به‌انتخاب کاربران این وب‌سایت را برایتان معرفی کرده‌ایم.

بهترین رستوران های تهران

کافه کباب هیوا
کافه کباب هیوا

کافه کباب هیوا

کافه کباب هیوا به‌انتخاب این فهرست جزو بهترین رستوران های تهران قرار گرفته است. در میان رستوران‌هایی که تخصص‌شان کباب است این بنگاه کباب‌زنی در تهران توانسته است در این فهرست جای بگیرد؛ این افتخار در حالی نصیب کافه کباب هیوا می‌شود که رستوران‌های بسیار خوش‌نامی در تهیه کباب تخصص دارند.

منوی این رستوران، همان‌طور که از نامش پیداست، با انواع کباب پر شده است و البته بعضی از غذاهای ایرانی نیز در منوی این رستوران به چشم می‌خورد؛ زرشک‌پلو، باقالی‌پلو، چلو ماهیچه و بسیاری از غذاهای دیگر از این جمله است. در میان غذاهای پرطرفدار این رستوران می‌توان به چلو جوجه‌کباب ران، چلو قرمه‌سبزی، چلوکباب برگ و زرشک‌پلو با مرغ اشاره کرد. شما با کلیک‌کردن روی این لینک می‌توانید منوی کامل کافه کباب هیوا را مشاهده کنید و غذای خود را به‌صورت آنلاین از این رستوران سفارش دهید:

منوی کافه کباب هیوا در اسنپ فود

آدرس کافه کباب هیوا: میدان تجریش، خیابان دربندی.

رستوران دیزی
رستوران دیزی

رستوران دیزی

رتبه‌ی دوم بهترین رستوران های تهران به‌انتخاب کاربران tripadvisor.com به رستوران دیزی تعلق گرفته است. همان‌طور که از نام این رستوران پیداست تخصص و کار حرفه‌ای‌اش در پخت دیزی است و شما می‌توانید خوشمزه‌ترین دیزی‌های تهران را در این رستوران نوش جان کنید.

این رستوران با داشتن کادری کاملاً مجرب و خوش‌برخورد می‌تواند در فضایی دلچسب که با معماری سنتی و موسیقی زنده تلفیق شده است ناهار دلچسبی را برای شما رقم بزند. نکته‌ی مهم درباره‌ی رستوران دیزی این است که فقط در وعده‌ی ناهار از شما پذیرایی خواهد کرد.

آدرس رستوران دیزی: خیابان کریمخان، خیابان ایرانشهر، خیابان کلانتری، پلاک ۵۲.

شیشلیک رستوران شاندیزی جردن
شیشلیک رستوران شاندیزی جردن

شاندیز مشهد (شعبه‌ی جردن)

سومین رستوران قرارگرفته در فهرست بهترین رستوران های تهران شعبه‌ی جردن رستوران شاندیز مشهد است. شهرت نام این رستوران آن را از توصیف بی‌نیاز می‌کند. بااین‌همه بد نیست به منوی غذای این رستوران نگاهی بیندازید:

منوی غذای رستوران شاندیز مشهد (شعبه‌ی جردن) در اسنپ‌فود

در میان غذاهای پرطرفدار این رستوران خوراک کباب شیشلیک مخصوص و خوراک ماهیچه‌ی مخصوص از همه اسم‌ورسم‌دارتر است و بسیاری این رستوران را با این غذاها می‌شناسند. شما می‌توانید با کلیک‌کردن روی همین لینک غذای دلخواه خود را به‌صورت آنلاین از این رستوران سفارش دهید.

آدرس رستوران شاندیز مشهد: بلوار آفریقا (جردن)، بلوار صبا، پلاک ۲۴.

رستوران دیوان
رستوران دیوان

رستوران دیوان

رستوران دیوان رتبه‌ی چهارم وب‌سایت tripadvisor.com را کسب کرده است. این رستوران را با فضای مجلسی و غذای بسیار باکیفیتش می‌شناسند. محیط داخلی این رستوران در عین مجلل‌بودن، عناصری از چیدمان مدرن را هم در خود جای داده است و گزینه‌ی مناسبی برای رستوران‌گردی‌های شما محسوب می‌شود.

شما می‌توانید با کلیک‌کردن روی این لینک منوی غذای رستوران دیوان را مشاهده کنید و از همین صفحه غذای دلخواه خود را به‌صورت آنلاین از این رستوران سفارش دهید:

منوی غذای رستوان دیوان در اسنپ‌فود

آدرس رستوران دیوان: شیخ‌بهایی شمالی، خیابان امداد غربی، کوچه‌ی موسوی، کوچه‌ی پرستار، پلاک ۱۸.

رستوران یاس
رستوران یاس

رستوران یاس

گزینه‌ی پنجم، در مقایسه با رستوران‌های قبلی، منوی گسترده‌تری دارد و انواع غذاهای ایرانی و فرنگی را سرو می‌کند. علاوه بر غذاهای ایرانی این رستوران، استیک یاس نیز جزو استیک‌های خوب در میان بهترین رستوران های تهران است و شما برای ساختن لحظاتی زیبا برای خود و دوستان‌تان می‌توانید با خیال راحت به این رستوران اطمینان کنید. این رستوران جزو رستوران‌های خوب ولیعصر هم محسوب می‌شود.

آدرس رستوران یاس: خیابان ولیعصر، روبه‌روی پارک ملت.

رستوران SPU
رستوران SPU

رستوران SPU

پیش از این نیز در بلاگ اسنپ‌فود رستوران SPU را معرفی کرده‌ایم؛ حال باید گفت این رستوران، نه‌تنها جزو بهترین باغ‌رستوران‌های تهران است، در فهرست بهترین رستوران های تهران هم قرار گرفته است.

غذای بسیار خوب، در کنار محیط و فضای داخلی کم‌نظیر، از رستوران SPU گزینه‌ای بسیار ایدئال ساخته است که به‌راحتی می‌تواند جزو گزینه‌های شما برای رستوران‌گردی یا سفارش آنلاین غذا قرار بگیرد.

شما در منوی غذای رستوران SPU تنوع بسیار بالایی از غذاهای ایرانی را مشاهده خواهید کرد. بد نیست به منوی این رستوران نگاهی بیندازید و البته درصورتی‌که دوست داشتید، می‌توانید غذای خود را از این رستوران به‌صورت آنلاین از اسنپ‌فود سفارش دهید:

منوی رستوران SPU در اسنپ‌فود

آدرس رستوران SPU: درکه، میدان درکه.

ته چین مسلم
ته چین مسلم

رستوران مسلم

رستوران مسلم ازجمله بهترین رستوران‌های بازار تهران است که در فهرست بهترین رستوران های تهران هم قرار گرفته است. مسلم را به ته‌چین‌های بی‌نظیرش می‌شناسند و البته صف‌های شلوغی که جلوی آن شکل می‌گیرد و تا وسط مسجد بازار تهران هم کشیده می‌شود.

اگر گذارتان به بازار تهران افتاد، صرف غذا در رستوران مسلم را از خودتان دریغ نکنید. بد نیست به خاطر داشته باشید که علاوه بر ته‌چین، رستوران مسلم کباب‌های بی‌نظیری هم دارد که چشیدن آن‌ها هوش از سرتان خواهد برد.

آدرس رستوران مسلم: خیابان پانزده خرداد، نبش سبزه‌میدان، کوچه‌ی حج رحیم خان، پلاک ۴.

رستوران شرف الاسلامی
رستوران شرف الاسلامی

شرف الاسلام

رستوران مسلم تنها رستوران خوب بازار تهران نیست؛ دومین رستورانی که از بازار در فهرست بهترین رستوران های تهران قرار گرفته رستوران شرف الاسلامی است. شما در این رستوران هم می‌توانید انواعی از بهترین کباب‌ها و ته‌چین‌ها و غذاهای ایرانی را پیدا کنید.

محیط داخلی شرف الاسلامی هنوز هم یادگارهای گذشته را در خود جای داده است و وقتی به این رستوران می‌روید حواس‌تان به گذشته‌ی پرخاطره و حادثه‌ی آن باشد. می‌توانید با مطالعه‌ی مطلب بهترین رستوران‌های تهران درباره‌ی این رستوران بیشتر بدانید.

آدرس رستوران شرف الاسلامی: بازار تهران، به‌سمت مسجد امام (مسجد شاه)، داخل حیاط مسجد، راه سمت راست.

رستوران کوهپایه
رستوران کوهپایه

رستوران کوهپایه

نهمین رستوران در فهرست رستوران های خوب تهران یکی از رستوران‌های روباز در دربند است. این رستوران در دامنه‌ی کوه قرار گرفته است و فضایی هفت‌طبقه دارد. منظره‌ی بسیار زیبای این رستوان در کنار آبشارها و جوی‌های پرآب این رستوران را به یکی از بهترین رستوران های تهران تبدیل کرده است که می‌تواند اوقات خوشی را برای شما رقم بزند.

آدرس رستوران کوهپایه: تهران، شمیران، دربند، بالاتر از میدان سربند، میدان کوهپایه.

رستوران البرز
رستوران البرز

رستوران البرز

دهمین رستوران تهران شهرت خاصی دارد، آن‌هم به کباب‌های ۵۰سانتی‌متری‌اش. این رستوران جزو رستوران‌های با قیمت بالا محسوب می‌شود، اما کیفیت غذاهایش بی‌شک شما را راضی می‌کند. می‌توانید روی این لینک کلیک کنید و منوی جذاب رستوران البرز را مشاهده کنید؛ همچنین می‌توانید غذای دلخواه خود از رستوران البرز را ازطریق همین لینک به‌صورت آنلاین از اسنپ‌فود سفارش دهید:

منوی رستوران البرز در اسنپ‌فود

آدرس رستوران البرز: سهروردی شمالی، بالاتر از چهارراه شهید بهشتی، نبش کوچه‌ی نیکوقدم.

(Visited 409 times, 1 visits today)

همچنین ببینید

بهترین رستوران های میدان انقلاب

بهترین رستوران های میدان انقلاب کدام‌هاست؟

بهترین رستوران های میدان انقلاب کدام‌هاست؟ اگر حتی یک بار هم گذارتان به میدان انقلاب …