خانه / طعم تازه / بهترین رستوران های خیابان شریعتی

بهترین رستوران های خیابان شریعتی

بهترین رستوران های خیابان شریعتی

بهترین رستوران های خیابان شریعتی می‌تواند ازجمله مقصدهای جذاب برای صرف غذایی خوب باشد. این خیابان جزو خیابان‌های بلند تهران است و طبعاً بلندای این خیابان رستوران‌های بسیار و متنوعی را هم در خود جای داده است و همین کار انتخاب را دشوار می‌کند. ما در اینجا بهترین رستوران های خیابان شریعتی را برایتان معرفی کرده‌ایم؛ اگر شما گذارتان به این خیابان تاریخی افتاد، بد نیست که برای صرف غذا به یکی از این رستوران‌ها هم سری بزنید؛ البته شما می‌توانید از بهترین رستوران های خیابان شریعتی هم غذای خود را به‌صورت آنلاین سفارش دهید. برای این کار کافی است به اسنپ‌فود مراجعه کنید.

رستوران خوب در خیابان شریعتی

استیک د ِ گریل
استیک د ِ گریل

دِ گریل؛ گزینه‌ای جذاب در میان بهترین رستوران های خیابان شریعتی

دِ گریل قطعاً یکی از گزینه‌های جذاب برای صرف غذا در تهران است. شما می‌توانید در این دپارتمان گریل لذیذترین گریل‌ها را امتحان کنید. فارغ از قیمت، کیفیت غذاهای این رستوران می‌تواند رضایت شما را فراهم کند و ضمناً محیط دلچسب آن هم انتخابی یکتا برای شما به همراه دارد.

پیشنهاد ما برای صرف غذا در این رستوران سفارش انواع استیک، برگر کلاسیک، برگر آمریکن استایل و سالاد سزار ویژه‌ی دِ گریل است.

شما می‌توانید غذای دلخواه خود از این رستوران را به‌صورت آنلاین هم سفارش دهید؛ برای این کار کافی است روی این لینک کلیک کنید:

سفارش آنلاین از دِ گریل با اسنپ‌فود

آدرس رستوران دِ گریل از این قرار است: خیابان شریعتی، نرسیده به میدان قدس، روبه‌روی موسیوند، پلاک ۹۱۶.

سالاد رستوران کالوک
سالاد رستوران کالوک

رستوران بین‌المللی کالوک

رستوران کالوک یکی از بهترین رستوران های خیابان شریعتی است و نظرهای بسیاری از کاربران را جلب کرده است. این رستوران ازجمله رستوران‌هایی است که غذای غیرایرانی را هم در منوی خود دارد و شما می‌توانید در این رستوران غذای عربی هم نوش‌جان کنید. علاوه بر غذای عربی شما می‌توانید فهرست متنوعی از غذاهای ایرانی و ایتالیایی هم از منوی این رستوران انتخاب کنید.

شما با اسنپ‌فود امکان سفارش آنلاین غذا از رستوران کالوک هم دارید؛ برای این کار فقط کافی است روی این لینک کلیک کنید:

سفارش آنلاین از رستوران کالوک با اسنپ‌فود

آدرس رستوران کالوک از این قرار است: خیابان شریعتی، بلوار صبا، ساختمان کبیر، طبقه‌ی اول.

رویال برگر گاردن گریل
رویال برگر گاردن گریل

فست‌فود گاردن گریل

خب از نام این رستوران پیداست که ما با یکی دیگر از دپارتمان‌های گریل روبه‌رو هستیم. گاردن گریل متخصص گریل است و شما می‌توانید غذاهای گریل‌شده‌ی متنوعی در منوی آن پیدا کنید. پیشنهاد ما سفارش ساندویچ مرغ فرانسوی، سالاد سزار با مرغ، پیتزا استیک و بیکن، ایتالین برگر و ساندویچ دبل هات‌داگ است.

شما می‌توانید با مراجعه به اسنپ‌فود غذای دلخواه خود از این رستوران را به‌صورت آنلاین هم سفارش دهید؛ برای این کار روی این لینک کلیک کنید:

سفارش از فست‌فود گاردن گریل روی این لینک کلیک کنید

آدرس رستوران گاردن گریل: 

دیزی رستوران پارتیان
دیزی رستوران پارتیان

رستوران پارتیان

رستوران پارتیان ازجمله رستوران‌های سنتی خیابان شریعتی است و کیفیت غذای پارتیان این رستوران ازجمله بهترین رستوران های خیابان شریعتی قرار داده است.

سینی کباب ازجمله گزینه‌های جذاب در منوی این رستوران به شمار می‌رود و خوراک کباب کوبیده، دیزی سنگی پارتیان، زرشک‌پلو با مرغ و کشک‌وبادمجان ازجمله غذاهای پرطرفدار این رستوران محبوب است.

شما از این رستوران هم می‌توانید غذای خود را به‌صورت آنلاین سفارش دهید؛ برای سفارش از رستوران پارتیان روی این لینک کلیک کنید:

سفارش آنلاین غذا از رستوران پارتیان با اسنپ‌فود

آدرس رستوران پارتیان: بالاتر از سیدخندان، خیابان شریعتی، روبه‌روی پارک شریعتی، پلاک ۹۹۳.

رستوران طریقت شریعتی
رستوران طریقت شریعتی

رستوران طریقت شریعتی

رستوران طریقت ازجمله رستوران‌های نسبتاً قدیمی خیابان شریعتی است که کیفیت غذا و فضای خاصش آن را در میان بهترین رستوران های خیابان شریعتی قرار داده است. این رستوران منوی متنوعی از غذاهای ایرانی دارد و اگر از ساکنان این منطقه‌ی تهران سؤال کنید، این رستوران جزو گزینه‌های همیشگی‌شان محسوب می‌شود.

برای سفارش آنلاین غذا از رستوران طریقت می‌توانید روی این لینک کلیک کنید:

سفارش آنلاین غذا از رستوران طریقت با اسنپ‌فود

آدرس رستوران طریقت: خیابان شریعتی، بالاتر از خیابان ملک، پلاک ۵۴۵.

کباب رستوران محسن
کباب رستوران محسن

رستوران محسن

اگر در خیابان شریعتی گذارتان به نزدیکی‌های مسجد قبا افتاد و برای صرف غذا به دنبال یک رستوران ایرانی خوب می‌گشتید، پیشنهاد ما سرزدن به رستوان محسن است. کیفیت غذای این رستوران قطعاً شما را هم راضی خواهد کرد و مشتری آن خواهید شد.

چلوکباب لقمه، زرشک‌پلو با مرغ، چلوجوجه‌ کباب، خوراک جوجه با استخوان و خوراک جوجه‌کباب از پرطرفدارترین غذاهای منوی این رستوران هستند.

شما با کلیک‌کردن روی این لینک می‌توانید غذای دلخواه خود از این رستوران به‌صورت آنلاین سفارش دهید:

سفارش آنلاین غذا از رستوران محسن

آدرس رستوران محسن: پاسداران، خیابان گل‌نبی، خیابان ناطق‌نوری، کوچه‌ی همایون، پلاک ۲.

ته‌چین رستوران گیاهی درخت بانیان
ته‌چین رستوران گیاهی درخت بانیان

رستوران خوب در قلهک ـ رستوران گیاهی درخت بانیان

اگر شما هم اهل گیاهخواری هستید و هر از چند گاه هوس رفتن رستوران به سرتان می‌زند، پیشنهاد می‌کنیم کیفیت غذاهای رستوران گیاهی درخت بانیان را از دست ندهید و آن را در میان گزینه‌هایتان قرار دهید.

منوی متنوع رستوران گیاهی درخت بانیان بسیار جذاب است و می‌تواندد هر سلیقه‌ای را راضی کند؛ از انواع غذاهای ایرانی گرفته تا فرنگی، همه، در منوی این رستوران پیدا می‌شود.

امکان سفارش آنلاین غذا از رستوران گیاهی درخت بانیان هم فراهم است و شما برای مشاهده‌ی منوی کامل و سفارش آنلاین غذا کافی است روی این لینک کلیک کنید:

سفارش آنلاین غذا از رستوران گیاهی درخت بانیان با اسنپ‌فود

آدرس رستوران گیاهی درخت بانیان: خیابان شریعتی، نرسیده به دولت، نبش کوچه‌ی امانپور، پلاک ۳.

(Visited 144 times, 1 visits today)

همچنین ببینید

بهترین فست فود گیشا

بهترین فست فود گیشا کجاست؟

بهترین فست فود گیشا کدام است؟ با وجود تعدد رستوران‌ها و فست‌فودها در منطقه‌ی گیشا …