خانه / دسته‌بندی نشده / بهترین رستوران های شمالی تهران کدام‌هاست؟

بهترین رستوران های شمالی تهران کدام‌هاست؟

بهترین رستوران های شمالی تهران

بهترین رستوران های شمالی تهران پیشنهاد خوبی برای شکم‌گردی است. وقتی هوس ماهی سفید، جوجه‌ترش و کباب‌ترش، مرغ شکم‌پر، کال‌کباب و دیگر غذاهای شمالی به سرتان می‌زند، به کددام رستوران‌ها می‌روید؟ تهران رستوران شمالی خوب کم ندارد و همین کار انتخاب‌کردن را دشوار می‌کند. در ادامه‌ی این مطلب بهترین رستوران های شمالی تهران را برایتان فهرست کرده‌ایم. خبر خوب این است که بسیاری از بهترین رستوران های شمالی تهران امکان سفارش آنلاین هم دارند. برای آشناشدن با بهترین رستوران های شمالی تهران با این مطلب اسنپ‌فود همراه باشید.

رستوران گیلانه
رستوران گیلانه

رستوران گیلانه

یکی از بهترین رستوران های شمالی تهران رستوران گیلانه است. این رستوران در محله‌ی جردن واقع شده است و یکی از رستوران‌های شلوغ این منطقه محسوب می‌شود.

فضای داخلی رستوران در کنار غذای خوب آن را به گزینه‌ای بسیار خوب تبدیل کرده است. این رستوران می‌تواند یکی از انتخاب‌های شما برای نوش‌جان‌کردن غذایی شمالی باشد.

در منوی پرطرفدارهای گیلانه کته، کباب ترش و جوجه‌کباب ترش گیلانه، سالاد گیلانه و البته ماهی قزل‌آلا سرخ‌شده قرار گرفته است.

شما امکان سفارش آنلاین غذا از این رستوران هم دارید. برای این کار فقط کافی است روی این لینک کلیک کنید:

سفارش آنلاین از رستوران گیلانه در اسنپ‌فود

آدرس رستوران گیلانه: جردن، بلوار صبا.

رستوران حسن خورشتی
رستوران حسن خورشتی

رستوران گیلانی حسن رشتی (رستوران خوش‌بین)

یکی از بهترین رستوران های شمالی تهران رستوران حسن رشتی یا همان رستوران خوش‌بین است. این رستوران درواقع شعبه‌ی دوم رستوران خوش‌بین رشت است.

اگر شما هم به دنبال کیفیت غذای شمالی می‌گردید و چندان محیط رستوران برایتان اهمیت ندارد، پیشنهاد می‌کنیم غذای این رستوران را از دست ندهید.

کیفیت بالای غذای این رستوران آن را به یکی از رستوران‌های شمالی شلوغ تبدیل کرده است؛ مخصوصاً که این رستوران فقط برای ناهار غذا دارد.

آدرس رستوران حسن رشتی (رستوران خوش‌بین): سعدی شمالی، پایین‌تر از چهارراه سید علی، پلاک ۵۱۰.

رستوران گیلکی بهزاد
رستوران گیلکی بهزاد

رستوران گیلکی بهزاد

اگر می‌خواهید علاوه بر لذت‌بردن از کیفیت غذا، از محیط داخلی رستوران هم لذت ببرید، رستوران بهزاد گزینه‌ی مناسبی است. رستوران بهزاد از بهترین رستوران های شمالی تهران است. این رستوران که در شهرک غرب واقع شده است، گزینه‌ای بسیار خوب برای صرف وقت با دوستان و خانواده،‌ به‌بهانه‌ی صرف یک غذای شمالی محسوب می‌شود.

علاوه بر کیفیت غذا و محیط دلچسب، یکی از مزیت‌های رستوران گیلکی بهزاد کارکنان حرفه‌ای این رستوران است. برای نمونه کافی است تصور کنید به‌محض ورود به رستوران، قرار است دست‌هایتان را با بهارنارنج بشویید.

در منوی این رستوران دست شما برای انتخاب غذای شمالی باز است؛ از باقالاقاتق گرفته تا خورش انارویچ و فسنجان و غیره. در منوی پرطرفدارهای این رستوران هم کباب ترش و جوجه‌کباب ترش جای ویژه‌ای دارند.

شما می‌توانید غذای دلخواه خود از این رستوران را به‌صورت آنلاین هم سفارش دهید. برای این کار کافی است روی این لینک کلیک کنید:

سفارش آنلاین از رستوران گیلکی بهزاد در اسنپ‌فود

آدرس رستوران گیلکی بهزاد: شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان موج، نبش توحید ۴.

رستوران گمج
رستوران گمج

رستوران گیلکی گمج

یکی از بهترین رستوران های شمالی تهران گمج است. این رستوران نام خود را از یکی از ظروف محلی گیلان گرفته است؛ گمج ظرفی سفالی است که در گذشته برای پخت‌وپز از آن استفاده می‌کرده‌اند.

رستوران گمج یکی از بهترین منوها را در میان غذاهای شمالی دارد. در منوی این رستوران شما انواع پیش‌غذاها و غذاهای شمالی را پیدا خواهید کرد.

خوراک جوجه کباب ترش گردویی پرطرفدارترین غذای رستوران گیلکی گمج است. در میان غذاهای پرطرفدار دیگر می‌توانید سراغ خوراک اکبرجوجه اعیانی و چلومرغ ران را بگیرید.

شما این امکان را دارید که غذای دلخواه خود از رستوران گیلکی گمج را به‌صورت آنلاین سفارش دهید. برای این کار کافی است روی این لینک کلیک کنید:

سفارش آنلاین از رستوران گیلکی گمج در اسنپ‌فود

آدرس رستوران گیلکی گمج: ونک، اتوبان حقانی، بعد از چهارراه جهان کودک، بلوار شهیدی، کوچه‌ی کمان شرقی، مجموعه رستوران‌های سیاوش

رستوران لاکان
رستوران لاکان

رستوران لاکان

هرچند ممکن است نام این رستوران شما را به یاد روانکاو بزرگ فرانسوی، ژاک لاکان، بیندازد، برای بسیاری از افراد نام این رستوران با خوردن یک وعده ماهی لذیذ پیوند خورده است. رستوران لاکان را بهترین جایی است که می‌توان انواع ماهی‌ها را در آن سفارش داد.

این رستوران قدیمی بیش از ۴۰ سال قدمت دارد و هنوز همان حال‌وهوا را نگه داشته است؛ از درودیوار گرفته تا ظروف سرو استیل. نه سردر عجیب و پرزرق‌وبرقی دارد و نه محیط خاصی. درست در ضلع جنوب‌شرقی میدان جمهوری نام این رستوران روی تابلویی زرد و قرمز در انتهای دالانی باریک دیده می‌شود.

از محیط داخلی رستوران لاکان که بگذریم، یکی از بهترین جاهایی است که شما می‌توانید انواع ماهی را سفارش دهید و نوش جان کنید.

این رستوران فقط برای زمان ناهار باز است و سرویس می‌دهد.

آدرس رستوران لاکان: میدان جمهوری، ابتدای خیابان جمهوری.

رستوران ماهی ماهی
رستوران ماهی ماهی

رستوران ماهی ماهی

رستوران ماهی ماهی یکی از بهترین رستوران های شمالی تهران است. احتمالاً ماهی ماهی جزو شیک‌ترین رستوران‌های شمالی تهران هم محسوب می‌شود.

فضایی داخلی این رستوران با عناصر شمالی تزئین شده است. کارکنان ماهی ماهی هم لباس محلی می‌پوشند و حتی بسیاری از آن‌ها با لهجه‌ی شمالی هم صحبت می‌کنند.

انواع غذاهای شمالی را در رستوران ماهی ماهی پیدا خواهید کرد. کیفیت غذا هم بسیار بالاست و سلیقه‌های مختلف را راضی خواهد کرد.

آدرس رستوران ماهی ماهی: ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیخ‌بهایی جنوبی، پلاک ۲۹، هتل تاج‌محل.

رستوران آویشو
رستوران آویشو

رستوران گیلانی آویشو

رستوران گیلانی آویشو یکی از بهترین رستوران های شمالی تهران است که در منطقه‌ی شرق تهران قرار گرفته است. اگر به دنبال رستوران خوب در شرق تهران می‌گردید، پیشنهاد می‌کنیم آویشو را هم در میان گزینه‌هایتان جای دهید.

رستوران آویشو منوی باکیفیت و متنوعی دارد. این رستوران علاوه بر فضای داخلی مناسب، پارکینگ هم دارد و می‌تواند دغدغه‌ی شما در این زمینه را برطرف کند. در آشیو موسیقی زنده هم پذیرای شما خواهد بود.

شما این امکان را دارید که غذای دلخواه‌تان از این رستوران را به‌صورت آنلاین سفارش دهید. برای این کار کافی است روی این لینک کلیک کنید:

سفارش آنلاین از رستوران آویشو در اسنپ‌فود

آدرس رستوران آویشو: تهرانپارس، خیابان امیری طائمه، نرسیده به فلکه‌اول، پلاک ۲۴.

(Visited 1 times, 1 visits today)