معرفی مارکت پارتی اسنپ فود | تخفیف های جذاب سوپرمارکتی

مارکت پارتی اسنپ فود
به این مقاله امتیاز دهید

 

مارکت پارتی اسنپ فود – تخفیف های جذاب برای خرید از سوپرمارکت های شهر

 

اسنپ فود نامی آشنا و مردمی که همیشه برای تخفیف‌ها و خدمات خوب خود مشهور است.
ما در اسنپ فود همیشه در تلاش بوده ایم کمپین ها و تخفیف‌هایی شگفت انگیزی را برای کاربران خود فراهم کنیم و اجناس را به قیمت پایین‌تری به دست کاربران خود برسانیم. رضایت کاربران در اسنپ فود همیشه در اولویت قرار  داشته و دارد. حالا، اسنپ فود برای دومین بار در تهران کمپین مارکت پارتی را به راه انداخته است.

مارکت پارتی یک روش خرید فوق‌العاده برای مشتریان همیشگی اسنپ فود است. در مارکت پارتی شما می‌توانید اجناس را به قیمتی پایین‌تر خریداری کرده و از تخفیف‌های شگفت انگیز استفاده کنید.

مارکت پارتی اسنپ فود، کمپینی پر از تخفیف های هیجان انگیز

به مارکت پارتی اسنپ فود خوش آمدید. تخفیف‌های جذاب مارکت پارتی اسنپ فود فرصتی جذاب برای خرید به صرفه تر را برای شما فراهم کرده است.  با تخفیف‌های شگفت انگیزی که اسنپ فود بار دیگر برای مشتریان خود تدارک دیده شما می‌توانید بیشتر بخرید و از تخفیف‌های مارکت پارتی لذت ببرید.

به دلیل استقبال بی نظیر شما، مارکت پارتی اسنپ فود برای دومین در تهران برگزار خواهد شد. پس آماده باشید تا از تخفیفات شگفت انگیز اسنپ فود در آخرین روزهای بهمن ماه امسال استفاده کنید. کاربران می‌توانند از تخفیفات 30 تا 70 درصدی اسنپ فود در هر سفارش برخوردار شوند. مارکت پارتی فقط در تهران برگزار خواهد شد. اما برای کاربران عزیزی که در شهرستان‌ها اقامت دارند نیز تخفیف‌های 30 درصدی برای اجناس در نظر گرفته شده است.

ویژگی‌های مارکت پارتی

مارکت پارتی در روزهای مشخصی برگزار خواهد شد و تعداد زیادی از محصولات پرطرفدار به صورت تصادفی تخفیف دار خواهند شد. اسنپ فود برای دومین بار در سه روز 26، 27 و 28 بهمن تخفیف‌های متنوعی برای کاربران خود در نظر گرفته است. کاربران می‌توانند از اسنپ فود در این سه روز از ساعت 15 الی 19 استفاده کرده و از تخفیف‌های شگفت انگیز بهره مند شوند.

محصولات سوپرمارکتی تخفیف دار در مارکت پارتی اسنپ فود

مارکت پارتی به این گونه است که متناسب با کاربران تهرانی، نسبت به هر هایپر مارکت و فروشگاه نزدیک محل زندگی کاربر تخفیف‌های 30 تا 70 درصدی به کاربر داده می‌شود. کاربران در هر خرید می‌توانند فقط یکی از محصولات مارکت پارتی را خریداری کنند. تعداد محدودی از کالاها در مارکت پارتی موجود است. محصولات مارکت پارتی مرتب شارژ خواهند شد تا در طول این کمپین کاربران به راحتی بتوانند محصولاتی با تخفیف 30 تا 70 درصدی را تهیه کنند.

برای این که بتوانید از تخفیف‌های محصولات برخوردار شوید، در ساعات اعلام شده به اپلیکیشن اسنپ فود سر بزنید.

شرایط استفاده از مارکت پارتی اسنپ فود

تمامی افرادی که در تهران سکونت دارند می‌توانند از تخفیف‌های فوق‌العاده مارکت پارتی اسنپ فود استفاده کنند. فقط کافی است به خانواده بزرگ اسنپ فود پیوسته و حساب کاربری خود را بسازید. شما می‌توانید هم از طریق وبسایت و هم اپلیکیشن اسنپ فود اقدام به ساخت حساب کاربری خود کنید. بعد از ساخت حساب کاربری و تأیید آن، کاربران می‌توانند در سه روز 26، 27 و 28 بهمن از تخفیف‌های 30 تا 70 درصدی اسنپ فود بهره‌ مند شوند.

خرید محصول در مارکت پارتی

خرید محصولات در مارکت پارتی همان‌طور که گفته شد در روزهای پایانی ماه بهمن در ساعات 15 الی 19 امکان‌پذیر خواهد بود. کاربران تهرانی با توجه به محل زندگی خود، از نزدیک‌ترین هایپر مارکت و فروشگاه تخفیف‌های محصولات خود را دریافت خواهند کرد.

با توجه به شرایط امروزی و همه گیری ویروس کرونا تمامی محصولات و اجناس پیش از ارسال به مشتریان عزیز، با رعایت اصول بهداشتی، ضد عفونی شده و بسته بندی خواهند شد. بنابراین کاربران عزیز می‌توانند با خیالی آسوده نسبت به بهداشتی بودن اجناس، خرید کنند.

مارکت پارتی اسنپ فود برای شما کاربران عزیز اسنپ فود طراحی شده است تا بتوانید از تخفیف‌های شگفت انگیز بهره مند شوید. بیشتر خرید کنید و اجناس را به قیمت پایین‌تری خریداری کنید.  با خرید از مارکت پارتی اسنپ فود فرصت خرید محصولاتی ارزان و با کیفیت را از دست ندهید. برای کاربران عزیز شهرستان نیز فرصت خرید با تخفیف 30 درصدی وجود دارد تا کاربرانی که فرصت استفاده از مارکت پارتی را ندارند نیز بتوانند از تخفیف‌ها بهره مند شوند.