کجا پیتزا بخوریم؟ چهار رستوران محبوب، با پیتزاهای محبوب

به این مقاله امتیاز دهید

یک غذا انقدر محبوب که وقتی اسم رستوران یا سفارش غذای آنلاین را می‌شنویم از اولین گزینه‌هایی باشد که سراغ فکرمان می‌آید؟ پیتزاها محبوب‌اند. بین بچه‌ها و بزرگسالان. خوردن پیتزا راحت است و ترکیبات متنوع آن بالاخره هر سلیقه‌ای را راضی می‌کند. در این نوشته سراغ چهار رستوران می‌رویم که پیتزاهای محبوب‌تری دارند.
جو گریل فود
جو گریل فود برای افرادی که فضای رستورانی خوب و خاص می‌پسندند، دنبال غذای باکیفیت و خوشمزه هستند و دوست دارند با کارکنان خوب و خوش‌برخورد طرف شوند مناسب است. به نظر می‌رسد همه این طور باشند!علاقمندان به گوشت استیک گزینه‌های پیتزایی زیادی دارند، جو گریل ترکیبات مختلفی از پیتزای استیک را در منو دارد. ترکیباتی مثل مرغ و سبزیجات هم در منو هست. پیتزاهای نازک تنوری با مواد روی‌شان که آن‌قدرها خرد نشده‌اند و ظاهر پیتزا را حسابی هوس‌انگیز کرده‌اند. ضمنا، همه‌ی پیتزاها در دو سایز آماده می‌شوند و می‌توانید بین‌شان انتخاب کنید. بسته به این که چقدر اشتها دارید! جو گریل دو شعبه دارد که می‌توانید با اسنپ‌فود از هر دو غذا سفارش بدهید.
بیگ بوی
پیتزاهای نازک طرفدارن پر و پا قرص خودشان را دارند. اما هنوز هم از پیتزاهای پرملات استقبال می‌شود. این پیتزاها برای خیلی از افراد نوستالژیک است. بیگ بوی یکی از سردمداران این جور پیتزا در تهران است. البته برای کسانی که به پیتزاهای نازک عادت کرده‌اند پیتزاهای بیگ بوی زیادی سنگین است. اما باز هم مزه و نوستالژیک‌ بودنش طرفداران را از این‌جا و آن‌جای تهران به عباس‌آباد می‌کشاند. شاید هم آن‌قدر گرسنه باشید که یکی را کامل بخورید! نوش جان.
پرپروک
یکی دیگر از پیتزاهای محبوب شهر با ده شعبه در تهران، پرپروک است. فضای پرپروک با نورهای قرمز و طرح یک پروانه‌ در دکور بیشتر شبیه رستوران‌هایی است که به آن «فست‌فود» می‌گوییم تا رستوران ایتالیایی. اما پیتزاهای پرپروک، پیتزاهایی که به «پنجره‌ای» معروف‌اند، ارزش یک بار امتحان کردن را حتما دارند. بعضی از ترکیبات پیتزاهای پرپروک خاص‌ترند و احتمالا نمی‌توانید جای دیگر پیدا کنید. در سایت اسنپ‌فود امکان سفارش از شعبه‌های پرپروک هم وجود دارد. می‌توانید یک پیتزا سفارش دهید، با نوشیدنی‌های ترکیبی که مخصوص پرپروک‌اند.
سفارش از پرپروک
بونو
پیتزاهای بونو کم‌تر شناخته شده‌اند، اما کافی است یک بار امتحان‌شان کنید تا طرفدارشان شوید. بونو پیتزاهای متنوعی دارد، با ترکیباتی ویژه‌ی خودش. این پیتزاها نان لذیذی دارند و از پنیرهای باکیفیتی در پخت‌شان استفاده شده است. از سالاد و پیش‌غذاهای بونو غافل نشوید و اگر همراه‌تان کسی پیتزاخور نیست، پیشنهاد پاستاها و برگرهای بونو را بدهید. فضای بونو آرام و ساکت و راحت است اما اگر حوصله‌ی بیرون رفتن از خانه را ندارید و ترجیح می‌دهید در خانه و با لباس راحت پیتزایی باکیفیت بخورید، به راحتی از اپلیکیشن اسنپ‌فود استفاده کنید.
سفارش پیتزا از بونو