سفارش از تهیه غذاها، راه حلی به صرفه

به این مقاله امتیاز دهید

آیا شما هم جزو آن گروه از افرادی هستید که به دلیل کمبود وقتِ ناشی از سبک زندگی خود مجبور هستند تعداد دفعات زیادی را در طول هفته از بیرون غذا بگیرند؟ آیا نگران افزایش هزینه‌های خرید غذای خود هستید اما چاره دیگری هم ندارید؟ نگران نباشید؛ ما یک پیشنهاد خوب برای شما داریم.
اگر همین امروز به مجلات تبلیغاتی محله خود سری بزنید یا حتی گشت و گذار کوچکی در محله‌تان داشته باشید، حتما انواع رستوران‌های تهیه غذا یا آشپزخانه‌های تهیه غذا که انواع غذاهای خانگی و باکیفیت خوب را با قیمت مناسب تهیه و عرضه می‌کنند، پیدا خواهید کرد. آشپزخانه‌ها یا رستوران‌های تهیه غذا، به دلیل اینکه معمولا غذاهای بیرون‌بر دارند و هزینه‌ای برای رستوران‌گردانی نمی‌کنند، قیمت نهایی غذاهای خود را پایین می‌آورند.
در بیشتر موارد شما می‌توانید در منوی این رستوران‌ها، دو ستون مختلف از لیست غذاها را ببینید: غذاهای روز و غذاهای همیشگی. لیست غذاهای روز به شما اجازه می‌دهد تا تنوع سفارش غذا در طول هفته را داشته باشید و غذاهای همیشگی مانند انواع کباب یا زرشک‌پلو هم، دست شما برای انتخاب غذا برای مهمانی‌ها را باز می‌گذارد. ضمن اینکه معمولا در منوی روزانه مراکز تهیه غذا، همیشه نوعی سوپ، سالاد یا دسر هم وجود دارد که می‌تواند سفره غذایی شما را کامل کند. فقط یک نکته مهم و محیط‌زیستی اینکه هنگام سفارش غذا از مراکز تهیه غذا، از آنها بخواهید تا قاشق و چنگال یکبار مصرف را از سبد سفارشات شما حذف کنند؛ زیرا در خانه نیازی به این لوازم نخواهید داشت.
این مطلب توسط سلامتیسم تهیه شده است.

برچسب ها: