معرفی کافی شاپ ساحل با منو و ادرس

معرفی ک کافی شاپ ساحل مراغه
به این مقاله امتیاز دهید

پس از یک گشت‌وگذار حسابی در شهر مراغه و بازدید جاذبه‌هایی تاریخی مانند گنبد غفاریه این شهر، استراحت و خوردن یک نوشیدنی دلچسب در فضای آرام کافه ساحل، خستگی را از شما دور خواهد کرد. کافه ساحل یکی از کافه‌های معروف و جذاب در شهر مراغه است که در کنار نوشیدنی‌های گرم و سرد، انواع کیک را نیز سرو می‌کند؛ طعم‌هایی متنوع و جذاب که موجب شهرت آن شده است. از ویژگی‌های جذاب این کافه نزدیکی آن به گنبد غفاریه در شهر مراغه است. در ادامه این مطلب قصد داریم تا به معرفی کافی شاپ ساحل مراغه و اطلاعات مربوط به آن بپردازیم.

معرفی کافی شاپ ساحل مراغه

کافه ساحل در محیطی دنج و آرام و فضایی دلپذیر به ارائه بهترین نوشیدنی و خوراکی‌ها می‌پردازد. پرسنل این کافه با مهارت فراوان و برخوردی مناسب، اوقات خوشی را برای شما فراهم می‌کنند. در این کافه انواع خوراکی و نوشیدنی‌ها با بهترین مواد اولیه تهیه شده و با وجود کیفیت بالا، قیمت کافی شاپ ساحل مراغه از حد انتظار شما کمتر خواهد بود. با توجه به کیفیت نوشیدنی و کیک‌ها در کافه ساحل و محیطی دنج و دلپذیر، این کافه به پاتوق بسیاری از جوانان و انتخاب گردشگران تبدیل شده است.

آدرس کافی شاپ ساحل مراغه
  • آدرس کافی شاپ ساحل مراغه: آذربایجان شرقی، شهر مراغه، میدان پاسداران (آناهیتا)، کافی شاپ ساحل
  • شماره تماس: ۰۴۱۳۷۲۵۴۱۲۵
  • ساعت کاری: 10 الی 24
  • امکانات: پارکینگ خیابانی رایگان، پرداخت الکترونیک
  • اماکن نزدیک: گنبد غفاریه، مسجد شیخ تاج الدین، مسجد ملا معزالدین، هتل بزرگ مراغه، هتل آلیانس و …

منو کافی شاپ ساحل مراغه

در کافی شاپ ساحل مراغه منو متنوعی از انواع نوشیدنی‌ها و کیک‌ها قرار گرفته که انتخابی عالی برای یک عصرانه دلچسب هستند. در منو این کافه انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد، طعم‌های مختلف بستنی، کیک‌های خوشمزه در طعم‌های متفاوت، دسرهای متنوع، ذرت مکزیکی و نوشیدنی‌های ترکیبی یافت می‌شود. تنوع سفارشات این کافه، افراد با سلیقه‌های مختلف را راضی خواهد کرد.

نقد و بررسی کافه شاپ ساحل مراغه

نقد و بررسی کافه شاپ ساحل مراغه

این کافه امتیاز خوبی را از کاربران دریافت کرده است که بخشی از آن به رفتار خوب کارکنان و محیط کافه برمی‌گردد و بخشی دیگر مربوط به کیفیت خوراکی و نوشیدنی‌هاست. مشتریان کافه ساحل مراغه از سرویس‌دهی و خدمات این کافه راضی بوده و آن را به دیگر کاربران توصیه می‌کنند. یکی از معروف‌ترین ویژگی‌های موردپسند این کافه، سرو انواع کیک در طعم‌های مختلف بوده که تازگی و خوشمزه بودن این کیک‌ها موجب کسب امتیاز بالای این کافه شده است.

سفارش آنلاین از کافه ساحل مراغه

در این مطلب به معرفی کافی شاپ ساحل مراغه پرداختیم و امکانات، آدرس و دیگر ویژگی‌های آن را بررسی نمودیم. در لیستی از کافه های دنج و شیک شهر مراغه که موردپسند کاربران قرار گرفته است، نام کافه ساحل نیز دیده می‌شود. پس اگر شما نیز کافه‌گردی را دوست دارید، حتما سری به کافه ساحل بزنید تا در کنار لذت بردن از طعم یک نوشیدنی، لحظات خوشی را در کنار خانواده و دوستان خود سپری کنید.

اگر به شهر مراغه سفر کردید و به دنبال فضایی دلپذیر در کنار کیک و نوشیدنی‌های خوشمزه بودید، آدرس کافه ساحل را فراموش نکنید، اما اگر ترجیح می‌دهید تا از خدمات غیرحضوری این کافه استفاده کنید، اسنپ فود در خدمت شماست.  آنچه را که می‌خواهید از کافه های مراغه سفارش داده و در کمترین زمان ممکن، در محل آدرس خود تحویل بگیرید.

نظرات کاربران