خوشطعم ترین غذا ها رو از کدام رستوران های خمینی شهر خریداری کنیم؟

رستوران های خمینی شهر
به این مقاله امتیاز دهید

اگر در خمینی شهر اصفهان به دنبال رستوران‌ها و فست فودهای درجه یک هستید که غذاهای باکیفیت و خوشمزه را عرضه کنند، در اینجا فهرستی از بهترین رستوران های خمینی شهر برای شما داریم که بسیار کاربردی خواهد بود. به این ترتیب آشنایی مختصری با هر یک از این رستوران‌ها و فست فودها پیدا کرده و در انتخاب‌های بعدی خود، تجربه بهتری خواهید داشت.

با ما همراه باشید تا نگاهی به لیست بهترین رستوران های خمینی شهر بیندازیم.

بهترین رستوران های خمینی شهر اصفهان

از جمله بهترین رستوران‌ها، غذاهای بیرون بر و فست فودهایی که در شهر خمینی شهر اصفهان داریم، موارد زیر قابل توجه هستند:

غذای دستپخت

اگر می‌خواهید یکی از بهترین کباب‌های بریانی اصفهان را نوش جان کنید، رستوران کباب بریانی غذای دستپخت خمینی شهر را در نظر داشته باشید. این کبابی در خیابان نبوی منش خمینی شهر واقع بوده و طعم عالی بریانی‌های آن را هرگز از یاد نخواهید برد.

فست فود خلیج فارس

در میان بهترین رستوران های خمینی شهر، فست فود خلیج فارس جایگاه ویژه‌ای دارد. این فست فود در خیابان کهندژ، بلوار میردامادی واقع شده و اکثر اوقات تمام میزهای آن پر بوده و مشتریانی راضی دارد.

پیتزا همبرگر تیک

همبرگرهای خوشمزه پیتزا همبرگر تیک خمینی شهر، طعمی مخصوص به خود دارند. این پیتزا فروشی بین شایسته و حکیم در خمینی شهر واقع بوده و به جز کیفیت و طعم عالی، قیمت غذاهای آن نیز بسیار عالی هستند.

سفره خانه سنتی اشرافسفره خانه سنتی اشراف خمینی شهر

یکی از بهترین سفره خانه‌هایی که در خمینی شهر می‌توانید تجربه کنید، سفره خانه سنتی اشراف است. خوراک مرغ سس پز این سفره خانه درجه یک بوده و توصیه می‌کنیم که حتما سینی مخصوص چهارنفره یا دو نفره آن را نیز امتحان کنید.

تهیه غذای ترنج

رستوران سنتی ترنج در خیابان بسیج خمینی شهر، غذاهایی عالی داشته و کیفیت مواد اولیه به کار رفته در غذاهای آن نیز زبانزد هستند. به علاوه قیمت‌ها در این رستوران سنتی در مقایسه با دیگر رستوران های خمینی شهر، به مراتب مقرون‌به‌صرفه هستند.

تهیه غذای زیتون

تهیه غذای زیتون در خیابان یزدان پناه شرقی خمینی شهر واقع شده است. در این تهیه غذا، می‌توانید انواع و اقسام غذاهای سنتی اصفهان را سفارش داده واز طعم خانگی و درجه یک آن‌ها لذت ببرید.

فست فود کلبه (خمینی شهر)

از میان بهترین رستوران های خمینی شهر، فست فود کلبه را نباید از دست بدهید. حال و هوای جذاب این فست فود و منوی متنوع آن، هر یک جای خود دارند. اگر هوس یک پیتزای خوشمزه را کرده‌اید، منوی عالی این فست فود، انتظارتان را می‌کشد.

فلافل یاس

فلافل یاس از فلافلی‌های عالی و پرطرفدار در خمینی شهر اصفهان به شمار می‌آید. ساندویچ فلافل این فلافلی با ترشی مخصوص، بسیار خوشمزه و در عین حال ارزان قیمت است. اگر در خمینی شهر، می‌خواهید ساندویچ فلافل درجه یک نوش جان کنید؛ حتما فلافل یاس را در نظر داشته باشید.

بیرون بر قائم

بیرون بر قائم، با داشتن انواع غذاهای ایرانی، یک رستوران عالی در خمینی شهر اصفهان به حساب می‌آید. چلوکباب کوبیده گوشت، چلو جوجه کباب مخصوص، چلوکباب کوبیده مرغ، خوراک مرغ سس پز، خورشت قورمه سبزی و قیمه و … این رستوران بیرون بر همگی عالی و درجه یک هستند.

فست فود هات کیک نیک شامفست فود هات کیک نیک شام خمینی شهر

هات کیک نیک شام در خیابان جمهوری اسلامی خمینی شهر واقع شده است. این فست فود، پیتزاهایی بسیار خوشمزه با طعم‌های جدید و جذاب دارد. به علاوه قیمت منوی فست فود هات کیک نیک شام، در مقایسه با دیگر فست فودهای ناحیه، مناسب‌تر ارزیابی شده‌اند.

فست فود فانوس

فست فود فانوس یکی دیگر از بهترین رستوران های خمینی شهر است. پیتزا مرغ و قارچ ایتالیایی این فست فود، بسیار خوشمزه و جذاب بوده و توصیه می‌کنیم که حتما پیتزا مخصوص فانوس را نیز در اینجا امتحان کنید.

پیتزا یلدا

پیتزا یلدا در خمینی شهر اصفهان، فضایی صمیمانه و دنج داشته و غذاهای فست فودی آن نیز طعم و کیفیتی مناسب دارند. به علاوه شما امکان سفارش آنلاین از این فست فود را داشته و در صورتی که زمان کافی برای مراجعه حضوری به آن نداشته باشید، محدودیتی از این جهت وجود نخواهد داشت.

غذای بیرون بر آهو

غذای بیرون بر آهو در خمینی شهر اصفهان، غذاهای اصیل ایرانی و غذاهای سنتی اصفهانی بسیار خوشمزه‌ای عرضه می‌کند. جوجه و کباب‌های خوشمزه این رستوران بیرون‌بر زبانزد هستند. به علاوه شما می‌توانید به جای مراجعه حضوری، نسبت به سفارش آنلاین غذا از بیرون بر آهو در خمینی شهر اصفهان از طریق اسنپ فود، اقدام کنید.

کباب و بریانی مهتاب (محب)

یکی از کبابی‌های شناخته شده و قدیمی در خمینی شهر اصفهان، کباب و بریانی مهتاب یا همان محب است. این کبابی در صفائیه قرار داشته و بریانی‌های خوشمزه آن، طرفداران زیادی دارند.

رستوران نقش جهانرستوران نقش جهان خمینی شهر

یکی از رستوران‌های درجه یک در خمینی شهر اصفهان که در خیابان الغدیر واقع شده، رستوران نقش جهان است. این باغ رستوران، فضایی عالی داشته و منوی غذایی آن نیز به اندازه کافی متنوع و جذاب است. باغ رستوران نقش جهان، برای برگزاری جشن‌ها و میهمانی‌های شما نیز فضایی مناسب دارد.

فست فود کاکامی

فست فود کاکامی در خمینی شهر اصفهان، بین محله نو و 34 واقع شده است. خانه تاریخی سرتیپ امینی نیز در فاصله کمی از این فست فود واقع شده است. توصیه می‌کنیم که اگر تا به حال طعم عالی پیتزاهای فست فود کاکامی از بهترین رستوران های خمینی شهر را امتحان نکرده‌اید، در اولین فرصت یک تجربه بی‌نظیر برای خود بسازید.

بیرون بر سرآشپز

غذای سرآشپز در خیابان شهید فهمیده خمینی شهر، غذاهای سنتی ایرانی با طعم خانگی عرضه می‌کند. اگر به دنبال سفارش غذای ایرانی سالم و با طعم خانگی باشید، بیرون بر سرآشپز، بهترین‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد. همین طور قیمت منوی این رستوران بیرون بر، عالی به نظر می‌رسند.

آش و حلیم آبادان

اگر در خمینی شهر، هوس آش یا حلیم کرده باشید، آش و حلیم آبادان در میدان 22 بهمن این شهر، یک مکان عالی برای خرید یا سفارش آش و حلیم خواهد بود. انواع آش رشته، شله قلم کار و … در این آش فروشی خمینی شهر، طعمی عالی داشته و انتظارات شما از یک آش خوشمزه را برآورده می‌سازند.

فست فود و سوخاری آسمان (Sky)

فست فود و سوخاری آسمان در خمینی شهر، با داشتن پیتزاهای خوشمزه و مرغ سوخاری اسپایسی جذاب خود، شهرت دارد. این فست فود همیشه مشتریان زیادی داشته و در روزهای آخر هفته و تعطیلات برای خالی شدن میز، باید کمی منتظر بمانید.

تهیه غذای سفیرتهیه غذای سفیر خمینی شهر

تهیه غذای سفیر نزدیک به بلوار شهدا در خمینی شهر اصفهان، واقع شده است. غذای سفیر، فاصله کمی از موزه مردم شناسی جوی آباد قدیم دارد و می‌توانید از این موزه نیز پیش از مراجعه به رستوران، بازدید کنید. غذاهای این تهیه غذا، با داشتن تنوع بالا و کیفیت خوب، در خمینی شهر، شهرت خوبی به دست آورده‌اند.

فینگر فود کیمیا

فینگر فود کیمیا، از جمله فست فودهای پرطرفدار در خمینی شهر است که اسلایدر گوشت و مرغ آن، خوشمزه و با قیمت مناسب عرضه می‌شود. نظرات مشتریان در خصوص این فست فود تا به امروز، در سطح خوبی ارزیابی شده و به نظر می‌رسد که مدیریت فست فود، در مسیر کسب رضایت مشتری، قدم‌های خوبی برداشته است.

سفارش غذای آنلاین از بهترین فست فود و رستوران های خمینی شهر

در بالا به معرفی تعدادی از بهترین رستوران‌ها و فست فودهای خمینی شهر پرداختیم. در عین حال که مراجعه حضوری به این رستوران‌ها جذابیت خاص خود را دارد، شما می‌توانید از سفارش غذا خمینی شهر در اسنپ فود استفاده کرده و به جای مراجعه حضوری، غذای خود را به صورت آنلاین خریداری کرده و در محل آدرس تحویل بگیرید.

نظرات کاربران