سفارش آنلاین غذا از بهترین رستوران‌های اطراف شما

سفارش آنلاین غذا
دسته بندی: اخبار و تازه ها
4.9/5 - (104 امتیاز)

سفارش آنلاین غذا حالا به یکی از کارهای روزانه‌ی بسیاری از ما تبدیل شده است. زندگی پرتنش شهری، در کنار کمبود وقت و کار زیاد، دیگر چندان فرصتی برای ما باقی نمی‌گذارد که خودمان بتوانیم کار دلچسب پخت غذا را انجام دهیم. همچنین گزینه‌های بسیار زیادی که برای سفارش آنلاین غذا در اطراف ما وجود دارد هر روز هر چه بیشتر ما را از این کار ناگزیر می‌کند. درواقع حالا سفارش آنلاین غذا آسان‌تر از همیشه است. شما می‌توانید به‌سادگی چند کلیک غذای دلخواه‌تان را از اسنپ‌فود سفارش دهید و البته تنها مزیت سفارش غذا این نیست.

سفارش آنلاین غذا

سفارش آنلاین غذا یکی از تغییرات مهمی است که گسترش اینترنت برای ما به ارمغان آورده است. سفارش آنلاین غذا امکانی است برای هوشمندانه‌تر زندگی‌کردن. سفارش آنلاین غذا، درمقابل سفارش تلفنی، مزیت‌های بی‌شماری برای ما دارد که به‌سادگی نمی‌توان از کنار آن‌ها گذشت.

سفارش آنلاین غذا

سفارش آنلاین غذا

اپلیکیشن سفارش غذا و مزیت‌های آن

اگر هنوز سفارش آنلاین غذا را امتحان نکرده‌اید، به شما پیشنهاد می‌کنم با مزیت‌های این امکان بیشتر آشنا شوید. شما به سادگی چند کلیک می‌توانید از اسنپ‌فود استفاده کنید و از این مزیت‌ها بهره‌مند شوید:

داشتن حق انتخاب فراوان

وقت غذا رسیده است و کم‌کم احساس گرسنگی بر شما غلبه می‌کند. شما هم فرصت و امکان پخت غذایی دم‌دست را هم ندارید. غذایی خاصی هم هوس کرده‌اید؛ شاید چلوکباب یا دیزی یا پیتزا. به‌سرعت ذهن‌تان به گزینه‌های محتمل دیگر جلب می‌شود که یکی از آن‌ها سفارش تلفنی غذاست. باید گزینه‌های موجود را مرور کنید و به خاطر بیاورید که آخرین‌بار غذایشان چطور بود. مشکل اینجاست که چندان هم حق انتخاب ندارید و تازه،‌ همه‌ی این‌ها به‌این شرط است که شماره‌تماس رستوران مدنظرتان را داشته باشید، وگرنه باید به فکر چاره‌ای دیگر باشید. در سفارش آنلاین غذا شما حق انتخاب‌های فراوانی دارید و برای انتخاب رستوران، به‌قول معروف، دست‌تان باز است.

دسترسی به تمامی رستوران‌های نزدیک

رستوران‌های اطراف‌تان را به خاطر بیاورید؛ آیا به همه‌ی آن‌ها دسترسی دارید و آیا می‌توانید از هر یک از آن‌ها غذا سفارش دهید؟ باور کنید کمترین مشکل شما شماره‌تلفن است؛ تا رسیدن غذا به دست‌تان مراحل دیگری مانده است، با اماواگرهای فراوان.

در سفارش آنلاین غذا این مشکل را فراموش کنید. شما با سرزدن به وب‌سایت اسنپ‌فود یا دانلود و نصب نسخه‌ اندروید یا آی‌او‌اس اپلیکیشن آن، به‌سادگی چند کلیک، به تمامی رستوران‌های نزدیک‌تان دسترسی خواهید داشت و می‌توانید به همه‌ی گزینه‌های دردسترس فکر کنید.

آشنایی با رستوران‌های خوب

شاید یکی از ملاک‌های شما برای انتخاب رستوران نظرهایی باشد که دوستان و آشنایان‌تان درباره‌ی رستورانی خاص می‌دهند. این کار انتخاب را برایتان راحت می‌کند؛ فقط کافی است اعتماد کنید؛ بااین‌همه در این حالت شما با نظرهای محدودی سروکار خواهید داشت. در سفارش آنلاین غذا شما می‌توانید تمامی نظرهای مربوط به رستوران‌ها و کافه‌های دلخواه‌تان را بخوانید و به‌درستی انتخاب کنید.

انتخاب هوشمندانه‌تر

سفارش تلفنی خودبه‌خود انتخاب شما را محدود می‌کند؛ شما از قبل رستوران خود را انتخاب کرده‌اید و تماس گرفته‌اید؛ پس از وضعیت فعلی آن و البته تخفیف‌هایش بیخبر هستید. در سفارش آنلاین شما انتخاب هوشمندانه‌تری پیش رو خواهید داشت.

پایین‌آمدن احتمال اشتباه در سفارش

تلفن را برمی‌دارید و با رستوران نزدیک‌تان تماس می‌گیرید. اندکی باید منتظر بمانید که کسی از آن سوی خط تلفن، گوشی را بردارد و پاسخ شما را بدهد. حالا روند سفارش آنلاین غذا شروع می‌شود؛ احتمالاً بخش عمده‌ای از منوی غذای رستوران را پشت خط تلفن برای شما مرور خواهد کرد. شما هم باید با توجه به قیمت‌ها غذای دلخواه‌تان را انتخاب کنید و البته مراقب باشید جزئیات از دست‌تان در نرود. غذا را که انتخاب کردید نگرانی شما وارد مرحله‌ی تازه‌ای می‌شود: نگرانی از احتمال سفارش اشتباه غذا. برای همین هم به‌ناچار و از روی عادت غذای سفارشی را پشت تلفن بررسی می‌کنید.

هیچ‌یک از این دشواری‌ها در سفارش آنلاین غذا نیست. شما با خیال راحت و سرحوصله و بدون ترس از جاافتادن حتی یک قلم از جزئیات، غذای دلخواه‌تان را سفارش می‌دهید و نگران بروز اشتباه هم نیستید؛ همان غذای انتخابی برایتان ارسال خواهد شد.

پول نقد را به خاطره‌ها بسپارید

دشواری‌های همراه‌داشتن پول نقد کم نیست، اما دشوارترین دشواری درباره‌ی پول نقد همراه‌نداشتن آن است. کافی است گرسنه باشید و بخواهید سفارش آنلاین غذا بدهید؛ گوشی را بردارید و تماس بگیرید و سفارش بدهید و ناگهان به یاد آورید که پول نقد کافی ندارید. این شروع یک دژاووی تمام‌عیار خواهد بود. در سفارش غذا به‌صورت اینترنتی، شما هزینه‌ی غذا را به‌صورت آنلاین پرداخت می‌کنید.

تخفیف را به خاطر بسپارید

شما تابه‌حال از پیک غذا تخفیف گرفته‌اید؟ احتمالاً هیچ‌وقت امیدی هم به این کار نداشته‌اید. تخفیف‌گرفتن برای سفارش غذا دلیل بسیار مهمی است که شما شیوه‌های سنتی را فراموش کنید و با استفاده از سفارش غذا به‌صورت آنلاین، تخفیف را به خاطر بسپارید.

آدرس را فراموش کنید

شما برای همیشه از دردسر آدرس‌دادن برای سفارش غذا خلاص خواهید شد. یک بار آدرس مدنظرتان را وارد می‌کنید و از آن به‌بعد فقط غذای دلخواه‌تان را سفارش خواهید داد. به‌جز آدرسی که شما وارد می‌کنید، لوکیشن شما هم ثبت خواهد شد؛ دیگر نه با آدرس اشتباهی روبه‌رو می‌شوید و نه سروکارتان به پیکی می‌افتد که آدرس شما را نمی‌تواند پیدا کند.

سفارش آنلاین غذا

سفارش آنلاین غذا

پیگیری آسان

۴۰ دقیقه از سفارش تلفنی شما گذشته است. یک بار با رستوران تماس گرفته‌اید و آن سوی خط به شما گفته‌اند که غذایتان در حال آماده‌شدن است. حالا دارید با خودتان کلنجار می‌روید که دوباره تماس بگیرید یا نه. دست‌آخر گوشی را برمی‌دارید. این بار آن سوی خط به شما می‌گویند که مدتی است غذای شما ارسال شده است. از این به‌بعد درگیری شما این سوال است که «چرا پس نرسید؟»

این دردسرها را هم فراموش کنید. در سفارش غذا به‌صورت آنلاین شما لحظه‌به‌لحظه از وضعیت غذایتان اطلاع خواهید داشت و مهم‌تر از آن به‌راحتی می‌توانید وضعیت را پیگیری کنید.

اشتراک در تمامی رستوران‌های شهر

در چند رستوران کد اشتراک دارید؟ شما می‌توانید در تمامی رستوران‌های شهر و مخصوصاً تمامی رستوران‌های اطراف‌تان اشتراک داشته باشید؛ بی‌هیچ هزینه و دردسری. به‌این صورت هر جا دوست داشتید به‌راحتی چند کلیک می‌توانید غذای دلخواه‌تان را از رستوران دلخواه‌تان سفارش دهید.

سفارش آنلاین غذا

سفارش آنلاین غذا

اسنپ‌فود، سفارش آنلاین غذا به‌سادگی چند کلیک

علاوه بر همه‌ی مزیت‌هایی که برای سفارش آنلاین غذا آوردیم، شما می‌توانید دانلود و نصب اپلیکیشن اسنپ‌فود از این مزیت‌ها هم بهره‌مند شوید:

سفارش غذا از رستوران‌های اطراف

مهم نیست شما کجا هستید. هر جا باشید می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن اسنپ‌فود غذای دلخواه خود را با قیمت مناسب از رستوران‌های خوب اطراف‌تان سفارش دهید.

سفارش آنلاین غذا در هر ساعت از شبانه‌روز

بسیاری از رستوران‌ها ساعات کاری مشخصی دارند؛ بنابراین اگر شما در زمان خارج از سرویس‌دهی آن‌ها برای سفارش غذا اقدام کنید، راه به جایی نخواهید برد. اسنپ‌فود این امکان را به شما می‌دهد که به رستوران‌های باز اطراف‌تان هم دسترسی داشته باشید و بتوانید از آن‌ها غذا سفارش دهید؛ مزیت خوب دیگر اسنپ‌فود این است که در صورت بسته‌بودن رستوران، شما می‌توانید سفارش غذای خود را به‌صورت پیش‌سفارش ثبت کنید و در زمان انتخابی‌تان تحویل بگیرید.