معرفی میوه سرای بهارستان کرمان به همراه آدرس و اطلاعات تماس

معرفی میوه سرای بهارستان
دسته بندی: شکم گردی
به این مقاله امتیاز دهید

اغلب ما به میوه خوردن علاقه داریم و میوه را به عنوان یک میان وعده خوشمزه مصرف می‌کنیم. البته میوه پای ثابت پذیرایی در مهمانی‌های مختلف نیز هست. میوه و سبزیجات علاوه بر طعم خوب و خوشمزه، حاوی ویتامین‌ها و مواد معدنی مختلفی هستند و مصرف آن‌ها برای سلامت بدن و تامین مواد مغذی ضروری است.

تفاوتی ندارد که قصد دارید میوه را برای مصرف شخصی خریداری کنید یا پذیرایی در مهمانی‌ها، در هر صورت شما همیشه به دنبال بهترین و باکیفیت‌ترین میوه‌ها خواهید بود. اگر در شهر کرمان زندگی می‌کنید و به دنبال یک میوه فروشی خوب هستید، در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا به معرفی میوه سرای بهارستان بپردازیم.

معرفی میوه سرای بهارستان کرمان

در فهرست بهترین میوه فروشی‌های شهر کرمان، نام میوه سرای بهارستان نیز جای می‌گیرد. این میوه فروشی تنوع بی‌نظیری از انواع میوه‌های فصل، سبزیجات، صیفی‌جات، میوه‌های وارداتی و استوایی و هر آنچه را که نیاز دارید، عرضه می‌کند. کلیه میوه‌ها کیفیت عالی داشته و کاملا تازه هستند. با خرید از میوه سرای بهارستان می‌توانید میوه‌های دستچین شده را تهیه کنید.

عکس معرفی میوه سرای بهارستان کرمان

میوه فروشی بهارستان در تمامی روزهای هفته فعالیت داشته و کارکنان حرفه‌ای این میوه فروشی با خوشرویی در خدمت شما هستند. شما می‌توانید میوه‌های خود را بسته‌بندی کنید یا برای انجام این کار از پرسنل میوه فروشی کمک بگیرید. کیفیت عالی و قیمت‌های مناسب در میوه فروشی بهارستان باعث شده است تا مشتریان ثابت زیادی داشته باشد. اطمینان می‌دهیم که شما نیز با یک‌بار خرید از این میوه فروشی و تهیه بهترین میوه‌ها، به فهرست مشتریان ثابت میوه سرای بهارستان اضافه خواهید شد.

آدرس و شماره تلفن میوه سرای بهارستان کرمان

میوه سرای بهارستان در خیابانی با همین نام یعنی خیابان بهارستان قرار دارد و علت نامگذاری این میوه فروشی نیز موقعیت مکانی آن بوده است. اگر به دنبال بهترین میوه‌ها هستید، باید به حدفاصل بهارستان ۹ و ۱۴ مراجعه کنید. در ادامه این بخش به معرفی آدرس دقیق، شماره تلفن و اماکن نزدیک به میوه سرای بهارستان پرداخته‌ایم.

آدرس و شماره تلفن میوه سرای بهارستان کرمان
  • آدرس میوه سرای بهارستان: شهر کرمان، بلوار شیراز، خیابان بهارستان، بین بهارستان۱۴ و بهارستان ۹
  • شماره تماس: 034-32445945
  • اماکن نزدیک: دبیرستان نمونه دولتی دخترانه شهید ایرانمنش، مسجد خاتم النبیاء، پارک ظفر، بوستان نظام مهندسی، شهرک باهنر

نقد و بررسی میوه سرای بهارستان کرمان

پس از معرفی میوه سرای بهارستان، اکنون این سوال پیش می‌آید که نظرات مشتریان این میوه فروشی چیست؟ تازگی و تداوم در کیفیت میوه‌ها و سبزیجات باعث شده است تا افراد مختلفی در شهر کرمان، میوه سرای بهارستان را انتخاب کنند. فرقی ندارند که به دنبال کدام میوه هستید، تنوع محصولات بهارستان کامل بوده و رضایت مشتریان را جلب می‌کند.

نقد و بررسی میوه سرای بهارستان کرمان

برخورداری از کارکنان حرفه‌ای و خوش برخورد نیز از دیگر دلایل رضایت مشتریان از میوه سرای بهارستان محسوب می‌شود. شما می‌توانید هر آنچه را که لازم دارید انتخاب کرده و بدون معطلی خریداری کنید. باتوجه به کیفیت میوه و سبزیجات در میوه فروشی بهارستان، قیمت‌های ارائه شده در این میوه فروشی را می‌توان استثنایی دانست!

سفارش آنلاین از میوه فروشی بهارستان کرمان

در این مطلب به معرفی میوه فروشی بهارستان پرداختیم و آدرس، شماره تلفن و مزایای این میوه فروشی را بیان کردیم. برای کسانی که در شهر کرمان زندگی می‌کنند، میوه فروشی بهارستان را می‌توان بهترین انتخاب برای تهیه تازه‌ترین و بهترین میوه‌ها دانست؛ پس برای خرید از میوه سرای بهارستان زمان را از دست ندهید.

البته، اگر فرصت و حوصله خروج از منزل را نداشته یا می‌خواهید در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی کنید، در خانه بمانید و از اسنپ فود کمک بگیرید. سفارش آنلاین میوه کرمان اسنپ فود در خدمت شما است و می‌توانید میوه‌های موردنظر خود را از این میوه سرا یا دیگر میوه فروشی‌های کرمان، آنلاین سفارش دهید. خریدهای شما در مدت زمان کوتاهی ارسال شده و آن‌ها را درب منزل تحویل خواهید گرفت.

نظرات کاربران