نان و شیرینی سحر، انتخابی که تمامی ندارد

به این مقاله امتیاز دهید

حرف نان که می‌شود معمولا گزینه‌های زیادی به ذهن‌مان نمی‌آید. نان‌فروشی‌ها هم گزینه‌های محدودی جلو روی‌مان می‌گذراند. در این میان نان سحر یک استثناست. نان‌فروشی‌ای که از سال ۱۳۵۰ مشغول به کار است و حالا با یازده شعبه در تهران فعالیت می‌کند.
نان سحر از نان‌فروشی‌هایی است که آن‌قدر انتخاب در اختیارمان قرار می‌دهد که دست گذاشتن روی یکی از آن‌ها برایمان سخت می‌شود. حتما شما هم با رفتن به شعبه‌ی اصلی نان سحر در خیابان شریعتی گیج شده‌اید. آن‌قدر تنوع نان و شیرینی در این نان‌فروشی زیاد است که نمی‌دانیم کدام برای‌مان مناسب است و همیشه هم سبدمان از سر هوس، بیشتر از آن‌چه انتظار داشته‌ایم پر می‌شود.
نان سحر سه شعبه فعال در اسنپ‌فود دارد که می‌توانید به صورت آنلاین نان و شیرینی‌تان را از آن سفارش دهید. از میان شیرینی خشک و کیک اسفنجی می‌توانید برای عصرانه و صبحانه کیک یزدی، مادلن کره‌ای، کیک هویج، پای کدوحلوایی، پای سیب و یا مافین سفارش دهید. انواع و  اقسام شیرینی خشک مثل شیرینی زبان، کوکیز گردویی، شیرینی گردویی، شیرینی کشمشی و شیرینی نارگیلی هم می‌تواند انتخاب شما باشد.
همان‌طور که می‌بینید نان سحر علاوه بر نان، شیرینی‌های مختلفی را به شما پیشنهاد می‌کند. تیرامیسو، چیزکیک، ردولوت، موس شکلات و باقلوا شیرینی‌های دیگری است که جان می‌دهد برای یک عصرانه آرام و شیرین با چای یا قهوه. حتی تارت و ماکارون، یا شیرینی‌های تر متداولی مثل رولت میوه‌ای یا شیرینی ناپلئون را می‌توانید از نان سحر سفارش دهید.
در مورد نان‌ها هم تنوع به همین زیادی است. انواع و اقسام نان سیاه، رژیمی، سفید و طعم‌دار در اختیار شما قرار دارد که می‌توانید برای صبحانه و وعده‌های غذایی دیگر و میان وعده استفاده کنید. انواع نان تست، باگت و نیم‌باگت، نان همبرگر،  بربری، نان کراوسان، نان سوپی و شیرمال را می‌توانید با توجه به نوع غذایی که دارید انتخاب و مصرف کنید. اگر گزینه‌ی ناآشنایی برایتان وجود دارد، حتما یک بار امتحان کنید. شاید طعم و بافت نان جدید را آن‌قدر بپسندید که مشتری دائم شوید و جز سبد روزانه‌تان قرار بگیرد.
پیراشکی و دونات‌ها را هم فراموش نکنید. دونات‌هایی رنگارنگ و مختلف با چربی و شیرینی ملایم که می‌توانید برای یک مهمانی دورهمی سفارش دهید. اگر سایز معمول دونات برایتان بزرگ است، نان سحر برای شما دونات‌های کوچکی دارد که گزینه مناسبی برایتان است.
بعید است نان یا شیرینی مورد نظرتان را در نان سحر پیدا نکنید. اگر فرصت یا امکان رفتن به مغازه را ندارید، اسنپ‌فود امکان سفارش از نان و شیرینی سحر را به شما می‌دهد. این همه نان و شیرینی را با چند کلیک سفارش دهید و در منزل‌تان تحویل بگیرید. بافت‌ها و طعم‌های مختلف و ویژه‌ی نان سحر را امتحان کنید و از تازگی نان و شیرینی‌ها و کیفیت بالای آن لذت ببرید.

برچسب ها: