ساندویچ هایی که تا به حال برای صبحانه امتحان نکرده‌اید

به این مقاله امتیاز دهید

ساندویچ هایی که معمولا به عنوان صبحانه می‌خوریم، معمولا ترکیب‌هایی ساده و تکراری هستند. نان و کره و مربا، نان و پنیر و کره، نان و پنیر و گردو و ترکیبات همیشگی دیگری شبیه به این. اما شاید وقتش رسیده باشد ساندویچ های دیگری را برای صبحانه امتحان کنیم. شما می‌توانید ترکیبات مختلفی را برای درست کردن ساندویچ های صبحانه امتحان کنید. ما چند ترکیب را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید از آن‌ها ایده بگیرید.
ساندویچ سفیده‌ی تخم مرغ و آوکادو
مواد لازم:
سفیده تخم مرغ
آوکادو
گوجه فرنگی
نان تست
فلفل
نمک
طرز تهیه:
روی ماهیتابه کمی روغن بریزید و سفیده‌های تخم مرغ را اضافه کنید. اجازه دهید سفیده‌ها روی ماهیتابه پخش شوند و بعد شروع به هم زدن کنید. هر چند ثانیه یک بار هم زدن را متوقف کنید و بعد دوباره این کار رو شروع کنید تا وقتی سفیده‌ها پخته شوند. روی سفیده‌ها نمک و فلفل بریزید. از روی گاز بردارید و کناری بگذارید.
نان‌ها را تست کنید. آوکادوهای خرد شده را روی هر تکه بگذارید، روی این ترکیب گوجه فرنگی و روی آن سفیده تخم مرغ بریزید. نمک و فلفل بپاشید و اگر مایلید، کمی سس تند به آن اضافه کنید. از صبحانه خود لذت ببرید.
ساندویچ توت‌فرنگی و پنیر موتزارلا
مواد لازم:
توت‌فرنگی
پنیر موتزارلا
کاهو
نان کراسان
طرز تهیه:
درست کردن این ساندویچ برای صبحانه خیلی ساده است. نان کراسان را برش دهید، طوری که بتوانید مواد را داخل آن قرار دهید. کاهو، پنیر موتزارلای تکه شده و توت‌فرنگی تکه شده را در آن قرار دهید. این ترکیب را حتما امتحان کنید.
فرنچ تست توت‌فرنگی
مواد لازم:
تخم مرغ
شیر
دارچین
کره
پنیر خامه‌ای
پودر قند
مربای توت فرنگی
توت‌فرنگی قطعه‌قطعه‌شده
نان تست
طرز تهیه
در یک کاسه تخم مرغ را بزنید و به آن شیر و دارچین اضافه کنید. نان را در مخلوط فرو ببرید و آن را روی ماهیتابه، با مقدار کمی کره برای دو تا سه دقیقه سرخ کنید. تا جایی که نان‌ها طلایی شوند.
پنیر خامه‌ای، شکر و مربای توت‌فرنگی را در یک کاسه با هم ترکیب کنید. این کرم را روی نان‌ها بمالید و چند تکه توت‌فرنگی بر روی آن بگذارید. نان را به دو قسمت تقسیم کنید و روی آن را پودر قند بریزید.

برچسب ها: