وقت آن رسیده که سوشی را امتحان کنید

به این مقاله امتیاز دهید

شاید همیشه سوشی را از دور دیده باشید و جرئت امتحان کردنش را نداشته‌اید. شاید با دیدن سوشی‌خورهای حرفه‌ای تعجب کرده باشید. سوشی از آن غذاهایی است که حتما باید یک بار امتحان کنید تا بفهمید آن را دوست دارید یا نه. اما یک مشکل بزرگ وجود دارد: چطور برای غذایی پول پرداخت کنیم که معلوم نیست دوستش داریم یا نه؟ ما یک راه‌حل کوچک و ارزشمند برای‌تان داریم: کمپین به وقت سوشی، با همکاری اسنپ‌فود و سوشی شاپ.
سوشی‌شاپ با همکاری اسنپ‌فود برای همه غذاهایش روزهای سه‌شنبه از ساعت یک تا دو ظهر، تخفیفی نزدیک به پنجاه درصد در نظر گرفته است. شما یک ساعت در هفته وقت دارید تا بتوانید سوشی و غذاهای ژاپنی دیگر را با ۴۰ درصد تخفیف امتحان کنید.
سوشی‌شاپ یک رستوران سوشی و غذای ژاپنی معروف بین‌المللی است که بیش از شانزده سال سابقه دارد. این رستوران نزدیک به ۲۷۰۰ شعبه در کشورهای مختلف دارد و روزانه سوشی‌خوران حرفه‌ای و غیرحرفه‌ای زیادی طعم غذای ژاپنی را در این رستوران امتحان می‌کنند! یکی از این شعبه‌ها در تهران است و شما می‌توانید با چند کلیک، از آن سفارش غذای ژاپنی بدهید.
انتخاب غذا از سوشی‌شاپ هم راحت نیست. چرا؟ چون منو آن‌قدر پر و پیمان است و غذاهای متنوعی در آن وجود دارد که شاید انتخاب را برای‌تان سخت کند!  طرفداران سوشی فرصت خوبی برای انتخاب از میان تعداد زیادی غذای محبوب دارند. هر کدام را انتخاب کنید برنده‌اید
غذاهای تازه‌ي سوشی‌شاپ می‌توانند با شما در خانه و محل کار همراه شوند. به جرات میتوان گفت کیفیت سوشی های این رستوران در تهران کم نظیر و یا حتی بی نظیر است. سوشی‌شاپ بسته‌بندی‌ای شیک و بسیار مناسب برای غذاهای بیرون‌بر در نظر گرفته است تا غذا تازه، سالم و راحت به دست شما برسد. لازم نیست برای رسیدن به غذای ژاپنی راه دوری بروید، کافی است از اپلیکیشن اسنپ‌فود و از منو سوشی‌شاپ غذای مورد علاقه‌تان را انتخاب کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن آن را روی میز خانه یا در محل کار داشته باشید.
یک ساعت در هفته با سوشی شاپ. وقت آن رسیده که سوشی را امتحان کنید. شاید مشتری همیشگی سوشی شدید و در همه‌ي ساعت‌های دیگر هفته دل‌تان سوشی خواست. شاید هم مشتری پر و پاقرص سوشی هستید و در همه‌ي ساعت‌های هفته دل‌تان سوشی می‌خواهد. در این یک ساعت، سه‌شنبه‌ها از ساعت یک تا دو ظهر، سوشی را ارزان بخورید.

سفارش از سوشی شاپ