آخرین کلمات کلیدی جست و جو شده
داغ‌ترین‌های امروز
  • روغن کرچک
    معرفی روغن کرچک با خواص، مضرات و نحوه مصرف خرداد 20, 1403
  • عرق خارشتر
    ‌عرق خارشتر با هزار و یک خاصیت بی نظیر و نحوه استفاده خرداد 20, 1403
  • پودر غوره
    ‌معرفی پودر غوره همراه با طرز تهیه، خواص و مضرات خرداد 20, 1403
صفحه پیدا نشد!
برداشت اعتبار اسنپ فود
اخبار و تازه ها
2.7/5 - (3 امتیاز)
بدون نظر

دوستانتان را به اسنپ‌فود دعوت کنید و تخفیف بگیرید

سعید راستین‌فرد 26 فروردین 1402 2 دقیقه

لذت تجربه کردن غذاهای خوشمزه با اضافه شدن تخفیف‌های جذاب دو چندان می‌شود و ویژگی دعوت از دوستان اپلیکیشن اسنپ‌فود بهترین راه برای تخفیف گرفتن روی سفارش‌هاست.

این ویژگی به همه کاربران اسنپ‌فود اجازه می‌دهد تا با معرفی اپلیکیشن اسنپ‌فود به دوستانشان کد تخفیف ۲۰ هزار تومانی دریافت کنند.  در واقع به ازای هر کدام از دوستانتان که با استفاده از کد دعوت شما وارد اپلیکیشن اسنپ‌فود می‌شود هر دوی شما می‌توانید در سفارش بعدی خود از تخفیف ۲۰ هزار تومانی اسنپ‌فود استفاده کنید. با این روش هم شما و هم دوستانتان می‌توانید علاوه بر سفارش غذاها و خوراکی‌های محبوب خود در هزینه سفارش‌هایتان نیز صرفه جویی کنید.

دعوت از دوستان

برای شروع کافی است اپلیکیشن اسنپ‌فود را باز کرده و در منوی پایین وارد قسمت حساب من شده و گزینه “دعوت از دوستان” را انتخاب کنید.

در این صفحه لینک اختصاصی دعوت از دوستان خود را مشاهده می‌کنید که می‌توانید با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

وقتی هر کدام از دوستانتان با استفاده از لینک شما در اپلیکیشن اسنپ‌فود ثبت نام می‌کند یک کد تخفیف ۲۰ هزار تومانی دریافت خواهد کرد و به محض اینکه اولین سفارش خود را ثبت کند، شما نیز یک کد تخفیف ۲۰ هزار تومانی دریافت می‌کنید.

با این روش هم شما و هم دوستانتان می‌توانید از در کنار سفارش خود از این تخفیف هم لذت ببرید. اگر در میان دوستان و اعضای خانواده‌تان کسانی هستند که از اپلیکیشن اسنپ‌فود استفاده نمی‌کنند این فرصت بسیار خوبی است تا آن‌ها را با اسنپ‌فود آشنا کنید و از تخفیف‌هایی که دریافت می‌کنید در سفارش‌های بعدی‌تان استفاده کنید.

پیشنهاد می‌کنیم همین حالا شروع کنید و لینک دعوت خود را برای دوستانتان ارسال کنید.

اشتراک:
سعید راستین‌فرد- 35 مقالات

ارسال نظرات

سرویس‌های اسنپ فود

سرویس‌های اسنپ فود