اسنپ‌فودی شو، راهی پاریس شو!

4/5 - (2 امتیاز)

قرعه‌کشی سفر به پاریس به ارزش 150 میلیون تومان منتظر شماست!

اگر شما هم جزو کسانی هستید که هنوز در اپلیکیشن اسنپ‌فود ثبت‌نام نکرده‌اید کافیست همین حالا وارد صفحه قرعه کشی شوید و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. کلی کد تخفیف و شانس شرکت در قرعه‌کشی 150 میلیون تومانی در انتظار شماست.

چطور در در قرعه‌کشی جایزه بزرگ سفر به پاریس شرکت کنیم؟

برای شرکت در قرعه‌کشی بزرگ اسنپ‌فود با جایزه‌ سفر به پاریس به ارزش 150 میلیون تومان کافیست به صفحه قرعه‌کشی وارد شوید و شماره‌‎ تلفن خود را وارد کنید. تجربه هیجان‌انگیز بازدید از برج ایفل، بازدید از موزه لوور و جاذبه‌های پاریس در انتظار شماست.

چطور شانس خود را برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش دهیم؟

اگر به‌دنبال برنده شدن در قرعه‌کشی بزرگ اسنپ‌فود هستید، باید بدانید که با داشتن کدهای قرعه‌کشی بیشتر شانس بیشتری نیز خواهید داشت. شما برای افزایش شانس برنده شدن در قرعه‌کشی دو راه خواهید داشت:

  • دعوت از دوستان برای شرکت در قرعه‌کشی تا سقف 3 نفر ودریافت 3 شانس بیشتر
  • ثبت سفارش از اسنپ‌فود تا سقف 3 سفارش و دریافت 3 شانس بیشتر

آیا همه می‌توانند در این قرعه‌کشی شرکت کنند؟

شرکت در قرعه‌کشی بزرگ اسنپ‌فود محدودیتی ندارد. در صفحه قرعه‌کشی سفر به پاریس همه افراد می‌توانند شماره تلفن خود را وارد کنند. کسانی که تاکنون با شماره همراه خود در اسنپ‌فود ثبت‌نام نکرده باشند کد قرعه‌کشی و همچنین کد تخفیف و اسنپ‌فودی‌های قدیمی تنها کد تخفیف برای ثبت سفارش دریافت خواهند کرد.

برای افزایش شانس و دریافت کد قرعه‌کشی بیشتر از نکاتی که بالاتر گفته شد نیز می‌توانید استفاده کنید.

تا چه زمانی برای شرکت در قرعه‌کشی فرصت داریم؟

کمپین بزرگ اسنپ‌فود تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت و شما از همین امروز تا پایان زمستان سال 1402 برای شرکت در این قرعه‌کشی فرصت دارید.

نظرات کاربران