بهترین فینگر فود تهران|سفارش فینگرفود

بهترین فینگر فود تهران
1.3/5 - (3 امتیاز)

بهترین فینگر فود تهران را می‌توانید آنلاین سفارش دهید. این خبر خوبی است؛ فینگرفودها آن‌قدر جذاب و البته بصرفه هستند که یکی از انتخاب‌های خوب شما برای پذیرایی‌هایتان باشند. با انتخاب فینگر فود شما یک میز غذای متنوع و جذاب و البته لذیذ تدارک می‌بینید که البته چشم‌نواز است. برای آشنایی با بهترین فینگر فود تهران و سفارش آنلاین آن از اسنپ‌فود با ما همراه باشید.

فینگر فود

فینگر فود

فینگر فود چیست؟

شاید در نگاه اول فینگر فود به شکل لقمه‌های سنتی خودمان شبیه باشند، اما درواقع نوع خاصی از غذا را دربرمی‌گیرند. فینگر فود، نه‌تنها جایگاه خاصی در غذای ملل مختلف پیدا کرده، صنعتی پردرآمد را شکل داده‌ است که با سرعت زندگی امروزی نیز همخوانی دارد.

در تعریف فینگر فود بسیار ساده آمده است: «غذایی که بتوان به‌راحتی با دست خورد.» ناگفته پیداست که این تعریف چندان هم کامل نیست، مخصوصاً اگر حواس‌مان باشد که در بسیاری از فرهنگ‌ها، ازجمله در فرهنگ بسیاری از مناطق کشورمان، خوردن غذا نوعی رسم است.

در فرهنگ غربی فینگر فود اغلب برای پیش‌غذا استفاده می‌شوند؛ همچنین می‌توان آن‌ها را در مراسم مختلف، ازجمله ازدواج و جشن‌های مختلف، بر سر میز غذا دید. هر قدر مراسم غیررسمی‌تر باشد، فینگر فود جای بیشتری برای خود باز می‌کند؛ از دورهمی‌‌های دوستانه تا جشن‌تولد.

از تهران گرفته تا جای‌جای دنیا می‌توانید فینگر فود را در میان غذاهای خیابانی هم پیدا کنید؛ درواقع بخش عمده‌ای از غذاهای خیابانی را فینگرفود تشکیل می‌دهد. بخشی از انواع فینگر فود خیابانی بهانه‌ی خوبی برای شکم‌گردی و مزه‌گردی هستند و البته بسیاری از آن‌ها به‌راحتی به‌عنوان یک وعده‌ی غذایی استفاده می‌شوند. احتمالاً بهترین فینگر فود تهران را می‌توانید در مناطقی پیدا کنید که فرهنگ شکم‌گردی جا باز کرده است؛ ازجمله خیابان سی تیر.

فینگر فود از کجا بخریم؟

فینگر فود را به‌راحتی می‌توانید در خانه تهیه کنید؛ برای تهیه فینگر فود هم دست‌تان باز است. از انواع اسنک‌ و بورک گرفته تا دلمه و سمبوسه. بااین‌حال اگر فرصت تهیه فینگر فود ندارید می‌توانید انواع فینگر فودهای دلخواه‌تان را به‌صورت آنلاین سفارش دهید.

بهترین فینگر فود تهران

سالیدا

ازجمله بهترین فینگر فود تهران سالیداست. سالیدا یکی از تهیه غذاهای خوب سعادت‌آباد است. در منوی این تهیه غذا شما انواع صبحانه، غذای سنتی، غذای فرنگی، دسر، سالاد، سس و نوشیدنی را پیدا خواهید کرد؛ همچنین می‌توانید از این تهیه غذا انواع غذاها را هم به‌صورت کیلویی تهیه کنید.

منوی فینگر فود سالیدا بسیار متنوع است؛ از سینی ۸۰عدد توپک پنیری گرفته تا پک سالیدا، تارت کشک‌وبادمجان، تارت الویه، سینی دلمه، سینی کباب کوبیده، انواع اسپرینگ، انواع سینی مینی پیتزا، سینی سمبوسه و غیره.

شما امکان سفارش آنلاین انواع فینگر فود را از این تهیه غذا دارید؛ برای این کار کافی است روی این لینک کلیک کنید:

سفارش آنلاین از سالیدا در اسنپ‌فود 

آدرس تهیه‌ی غذای سالیدا: سعادت‌آباد، بلوار دریا، بین چهارراه مسجد و میدان کوثر، پلاک ۴۸.

خانه فینگر فود تجدد

یکی از متخصصان فینگر فود و ازجلمه بهترین فینگر فود تهران خانه فینگر فود تجدد است. در نگاه اول منوی این فینگر فود چندان متنوع نیست؛ سینی پانزده‌نفره، سینی ده‌نفره، سینی پنج‌نفره و سینی یک‌نفره منوی این فینگر فود را تشکیل می‌دهد.

بااین‌حال هر یک از سینی‌ها فینگر فودهای متنوعی را دربرمی‌گیرد؛ پیراشکی، مینی‌پیتزا، بورک، سمبوسه، دلمه برگ مو، توپک پنیری، کشک بادمجان، رول کوکوسبزی، رول ژامبون و کرپ. سینی‌های خانه فینگر فود تجدد، به‌ترتیب، ۸۰تکه‌ای، ۵۰تکه‌ای، ۲۵ تا ۲۸تکه‌ای، و ۱۰تکه‌ای است.

شما می‌توانید فینگر فود دلخواه خود را به‌صورت آنلاین هم سفارش دهید؛ برای این کار کافی است روی این لینک کلیک کنید:

سفارش آنلاین از خانه فینگر فود تجدد در اسنپ‌فود

آدرس خانه فینگر فود تجدد: خیابان سعادت‌آباد، حد فاصل چهارراه فرایبورگ و فلکه‌ی شهدا، روبه‌روی هوانیروز.

سرزمین فینگر فودهای خاله زهره

یکی از منوهای متنوع فینگر فود را می‌توانید در سرزمین فینگر فود خاله زهره پیدا کنید. سرزمین فینگر فود خاله زهره ازجمله بهترین فینگر فود تهران است.

انواع تارت، کاناپ، فیله، سمبوسه، اسپزینگ رول، کلاب، شات و سینی مزه را در میان فینگر فودها پیدا خواهید کرد؛ همچنین می‌توانید همه‌ی این فینگر فودها را به‌صورت آماده‌ی طبخ از این تهیه‌ی غذا سفارش دهید.

امکان سفارش آنلاین انواع فینگر فود از این تهیه غذا فراهم است؛ برای این کار کافی است روی این لینک کلیک کنید:

سفارش آنلاین غذا از سرزمین فینگر فودهای خاله زهره در اسنپ‌فود

آدرس سرزمین فینگر فودهای خاله زهره: میدان بریانک، خیابان دواتی، جنب مسجد سیدالشهدا.

 

 

مطالب زیر را از دست ندهید: