معرفی آبمیوه و بستنی شاه توت کرمان

4/5 - (1 امتیاز)

آشنایی با آبمیوه و بستنی شاه توت کرمان

 

آبمیوه و بستنی شاه توت کرمان یکی از بهترین مراکز تهیه و عرضه خوراکی‌های بهاری و تابستانی است که توانسته با عرضه بهترین و خوشمزه‌ترین محصولات، گوی سبقت را نسبت به سایر رقبا برباید و مانند الماسی تراش‌خورده در بین بستنی فروشی‌های شهر کرمان بدرخشد.

در این مجموعه همه عوامل دست‌به‌دست یکدیگر داده‌اند تا رضایت مشتری‌ها را به‌ارمغان بیاورند. از محیطی کاملاً تمیز و بهداشتی گرفته، تا منویی متنوع و قیمت‌های مناسب، همگی باعث شده‌اند تا این مجموعه در ذهن مشتری‌ها ماندگار شود و آنها همواره آنجا را برای صرف میان‌وعده انتخاب کنند.

اما دلیل برتری فروشگاه شاه توت نسبت به سایر مجموعه‌ها چیست؟ این موضوع نیاز به موشکافی دارد و در یک جمله یا یک پاراگراف خلاصه نمی‌شود. برای همین ما در این مطلب به‌طور کامل قصد داریم که در مورد این فروشگاه، ویژگی‌ها و اطلاعات دسترسی به آن صحبت کنیم.

معرفی آبمیوه و بستنی شاه توت کرمان

در آبمیوه و بستنی شاه توت که در منطقه داورانی کرمان فعالیت می‌کند، می‌توانید خوشمزه‌ترین آبمیوه‌ها و بستنی‌ها شهر کرمان را تهیه کنید که با طرز تهیه مخصوصی آماده صرف می‌شوند. تمامی خوراکی‌های این مجموعه بهداشتی هستند و تجربه‌ای خوشایند از رفتن به این فروشگاه را برایتان می‌آفرینند.

وقتی به فروشگاه شاه توت کرمان می‌روید، اول از هر عاملی برخورد خوب پرسنل توجه‌تان را به‌خود جلب می‌کند. بعد کافیست منو را بردارید تا گزینه‌های متعددی از خوراکی‌ها را ببینید که هر کدام طعم و مزه‌ای متفاوت دارند. در کنار منوی بلند بالا، قیمت‌های مقطوع نیز قطعاً نظرتان را به خود جلب خواهد کرد.

فروشگاه شاه توت، بستنی‌فروشی حرفه‌ای در کرمان

فروشگاه شاه توت کرمان همواره برراستای جلب نظر مثبت مشتری‌ها تلاش می‌کند. تمامی پرسنل این مجموعه هدف کاری‌شان را رضایت مشتری‌ها قرار داده‌اند؛ برای همین همواره بهترین خدمات‌رسانی را به آنها دارند و سعی می‌کنند تعداد مشتری‌های ناراضی را به‌حداقل برسانند.

بررسی ویژگی های آبمیوه و بستنی شاه توت کرمان

در ادامه به بررسی برخی از مهمترین ویژگی‌های مجموعه شاه توت کرمان می‌پردازیم که آن را درست مثل پالوده بستنی تریا فرد کرمان تبدیل به انتخاب اول مشتری‌ها کرده‌اند. این مجموعه با تکیه بر همین ویژگی‌هاست که این روز‌ها مشتری‌های زیادی دارد و حتی در روز‌های پاییزی و زمستانی نیز مشتری‌هایش را از دست نمی‌دهد.

داشتن محوطه مناسب برای صرف خوراکی ها

محوطه این مجموعه برای صرف بستنی و خوراکی‌های دیگر بسیار مناسب است. البته شاید محوطه داخلی این فروشگاه به‌دلیل ابعاد کوچک خیلی به‌دلتان ننشیند، اما بدون‌شک با دیدن محوطه بیرونی متمایل می‌شوید که سفارشتان را از این فروشگاه انجام دهید و در محوطه‌ای شیک و مناسب خوراکی‌تان را نوش‌جان کنید.

میز‌ها و صندلی‌های این مجموعه کاملاً راحت و خوب هستند و در فاصله‌ای مناسب از یکدیگر چیده شده‌اند. فاصله چینش میز‌ها در محوطه بیرونی نیز به‌گونه‌ایست که سر راه عابران‌پیاده قرار نمی‌گیرید؛ بنابراین بدون ازبین‌رفتن حریم‌خصوصی‌تان می‌توانید با خیال راحت خوراکی‌هایتان را بخورید.

محوطه صرف خوراکی در فروشگاه شاه توت کرمان

محوطه بیرونی و داخلی آبمیوه و بستنی شاه توت کرمان به‌طور مدام توسط پرسنل تمیزکاری می‌شود تا مشتری‌ها حین مراجعه به آنجا در محیطی کاملاً تمیز و پاکیزه سفارششان را نوش‌جان کنند.

بعد از هربار خالی‌شدن میز‌ها نیز پرسنل سریعاً اقدام به تمیزکاری‌شان خواهند کرد تا مشتری‌های بعدی سر میز‌هایی تمیز خوراکی‌شان را صرف کنند.

ظروف بسیار تمیز و پاکیزه

آبمیوه‌ها و بستنی‌های شاه توت در ظروفی کاملاً پاکیزه و تمیز سرو می‌شوند و در اختیار مشتری‌ها قرار می‌گیرند. در واقع شما هیچ آثار کثیفی و آلودگی بر روی ظروف نمی‌بینید و به‌همین‌دلیل اشتهایتان برای خوردن خوراکی‌ها بیشتر می‌شود.

شما در صورت مشاهده آلودگی بر روی ظرف نیز می‌توانید این موضوع را با پرسنل در میان بگذارید تا هرچه سریعتر ظروف یا حوراکی‌ها را برایتان تعویض کنند؛ هرچند این اتفاق در آبمیوه و بستنی شاه توت کرمان به‌ندرت رخ می‌دهد و پرسنل همواره تمام تمرکزشان را برروی بهداشت ظروف می‌گذارند.

پرسنل حرفه‌ای

از جمله مهمترین ویژگی‌های فروشگاه‌ها و مراکز عرضه آبمیوه و بستنی داشتن پرسنلی حرفه‌ای است. ذائقه افراد در مورد انتخاب بستنی و آبمیوه کاملاً با یکدیگر فرق می‌کند؛ به‌همین‌دلیل در فروشگاه‌های عرضه‌کننده این خوراکی‌ها باید کارکنانی فعالیت داشته باشند که شیوه تهیه خوشمزه‌ترین و باکیفیت‌ترین بستنی‌ها و آبمیوه‌ها را می‌دانند. در مجموعه شاه توت نیز پرسنلی حرفه‌ای مشغول به‌کار هستند و به‌خوبی می‌توانند نیاز مشتری‌هاشان را رفع و لبخند رضایت را از خرید بر روی لب‌های آنها بیاورند.

پرسنل این مجموعه حتی با ساعت‌ها کار خسته نمی‌شوند و همچنین با شوروشوق به‌کارشان ادامه می‌دهند تا مشتری‌ها از مراجعه به آنجا لذت ببرند و برایشان خاطره‌ای خوش و ماندگار در ذهنشان ثبت شود.

پرسنل این فروشگاه همواره پاسخ مشتری‌ها را با لبخند می‌دهند و برایشان زمان می‌گذارند تا آنها بتوانند کاملاً مطابق با سلیقه و علاقه‌شان سفارششان را انجام دهند.

قیمت های بسیار مقطوع و مناسب

یکی از ویژگی‌هایی که باعث شده است بسیاری از مشتری‌ها همواره این فروشگاه را برای صرف بستنی و آبمیوه انتخاب کنند، قیمت‌های مقطوع و مناسب است. این مجموعه سعی می‌کند مقطوعترین قیمت ممکن را برای لیست منوی خود در نظر بگیرد تا مشتری‌ها بتوانند متناسب با بودجه‌شان یکی از اقلام منو را سفارش دهند.

خوراکی‌های قیمت‌مناسب در فروشگاه شاه توت کرمان

قیمت‌های منوی این فروشگاه نیز متنوع هستند؛ بنابراین حتی اگر بودجه کمی دارید، می‌توانید به آنجا بروید و خوراکی‌هایی متناسب با میزان بودجه‌تان سفارش دهید.

اطلاعات آبمیوه و بستنی شاه توت کرمان

آدرس: مسجد صفا، خیابان مدرس، خیابان داورانی

شماره تلفن: 03433323268

ساعت کار: 9 صبح الی 23.30 شب

آبمیوه و بستنی شاه توت کرمان، مجموعه‌ای حرفه‌ای در زمینه تهیه خوراکی های بهاری و تابستانی

آبمیوه و بستنی شاه توت کرمان به‌عنوان یکی از حرفه‌ای‌ترین مجموعه‌ها در زمینه تهیه خوراکی‌های بهاری و تابستانی در شهر کرمان توانسته نام خود را سر زبان‌ها بیندازد. هم‌اکنون بیشتر مشتری‌ها ترجیح می‌دهند که برای صرف میان‌وعده‌هایشان در فصل بهار و تابستان به آنجا بروند. اکنون با خواندن این مطلب شما نیز اطلاعات کافی در مورد آنجا دارید و در صورت تمایل می‌توانید به آنجا بروید.

اگر به‌هر‌دلیلی امکان مراجعه حضوری به فروشگاه آبمیوه و بستنی شاه توت کرمان را ندارید، پیشنهاد می‌دهیم با استفاده از اپلیکیشن سفارش ابمیوه بستنی کرمان یعنی اسنپ فود خود را از مراجعه حضوری بی‌نیاز کنید. این اپلیکیشن نزدیکترین فروشگاه‌ها را در زمینه عرضه آبمیوه و بستنی نشانتان می‌دهد؛ بنابراین کافیست سفارشتان را از آنها انجام دهید و سپس منتظر بمانید تا پرسنل در سریعترین زمان خوراکی‌هایتان را درب منزل برایتان بفرستند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناس‌های مجموعه اسنپ فود تماس بگیرید. پرسنل اسنپ فود تمام سعی‌شان را می‌کنند تا راهنمایی‌های لازمه و درست را به شما داشته باشند و در خرید غیرحضوری و راحت کمکتان کنند.

برچسب ها:

نظرات کاربران

اوسط برخورداری
08.آبان.1402

سلام آبمیوه و بستنی شاه توت کرمان قیمت بستنی هاش واقعا مقطع هستش خوش قیمت تر از جاهای دیگه هستش آبمیوه هاش بهداشتی طعم خوبی دارند خوشحال شدم یبار امتحانش کردن

    snappfoodadmin
    14.آبان.1402

    سلام میتوانید انواع بستنی ها و فالدوها را از اسنپ فود انلاین خرید کنید و همچنین از بستنی فروشی شاه توت انلاین ثبت سفارش کنید https://snappfood.ir/