معرفی دهکده نان کرمان

به این مقاله امتیاز دهید

آشنایی با دهکده نان کرمان

 

دهکده نان کرمان  dehkade nanمجموعه‌ای حرفه‌ای در حوزه تهیه و پخت نان‌های خوشمزه فانتزی و خشک است که در زمینه تهیه انواع شیرینی‌ها، ساندویچ‌ها و پیراشکی‌های خوش‌طعم نیز فعالیت دارد. این مجموعه به‌دلیل طیف گسترده‌ای از محصولات توانسته بخش زیادی از نیاز بازار را تأمین کند.

در مجموعه دهکده نان کرمان پرسنل همواره می‌کوشند تا لبخند رضایت را به لب‌های مشتریان هدیه دهند. آنها از بهترین مواد اولیه استفاده می‌کنند و بهترین تجهیزات را نیز به‌کار می‌برند تا نانی باکیفیت فوق‌العاده خوب به‌دست مشتری برسانند.

اگر یک‌بار اقدام به خرید غلات از این مجموعه کنید، بدون‌شک تبدیل به طرفدار دائمی و پروپاقرص آنجا می‌شوید؛ چون دهکده نان رضایت مشتریان را همواره اولویت قرار می‌دهد و برای همین محصولاتی باکیفیت تهیه می‌کند تا لبخند رضایت را بر روی لب‌های آنها ببیند.

معرفی دهکده نان کرمان

دهکده نان کرمان در خیابان الله‌آباد فعالیت دارد. تمام ساکنین این منطقه بیشتر خرید‌هایشان را از این مجموعه انجام می‌دهند. در این فروشگاه باکیفیت‌ترین و سالم‌ترین نان‌ها و مواد غذایی مختلف یافت می‌شود که بدون‌شک هر کدام از آنها می‌توانند بخش مهمی از سبد غذایی خانواده‌های ایرانی باشند.

بررسی ویژگی های دهکده نان کرمان

دهکده نان کرمان بنابر ویژگی‌های مختلفی توانسته است یک سروگردن نسبت به رقبای خود بالاتر برود. حالا در ادامه این ویژگی‌ها را بررسی می‌کنیم و درباره آنها توضیح می‌دهیم:

عرضه انواع محصولات مختلف

انواع نان‌های فانتزی این فروشگاه شامل تست، ساندویچی، صبحانه، عصرانه، میان‌وعده و نان‌های حجیم هستند. غلات رژیمی این مرکز خرید نیز مثل نان تخم کتان با شهد انگور به‌صورت خشک به فروش می‌رسند.

پیشنهاد می‌دهیم از این فروشگاه انواع شیرینی‌های خشک و کیک‌ها را نیز سفارش دهید و در کنار چای یا میان‌وعده‌هایتان نوش‌جان کنید. شیرینی‌های خشک این مرکز خرید شامل شیرینی گردویی و سینامین‌رول می‌شوند. کیک‌ها نیز انواع مختلف دارند و در 2 نوع کیک صبحانه و مافین به فروش می‌رسند.

عرضه انواع غلات در دهکده نان کرمان

البته نباید پیراشکی‌ها را نیز از قلم بیندازیم که طعم و مزه‌شان عالی است. پیراشکی روکش شکلات و دونات‌های این مجموعه فوق‌العاده خوشمزه هستند و پیشنهاد می‌دهیم از کنارشان به‌سادگی عبور نکنید.

اگر گرسنه هستید و نمی‌دانید برای وعده غذایی پیش‌رو چه بخورید، ما پیشنهاد می‌دهیم سری به دهکده نان و منوی ساندویچ‌ها و پیتزا‌ها آن بیندازید. هر چند منوی پرباری نیست، اما قطعاً طعم و مزه همان گزینه‌های محدود شما را از خود راضی نگه می‌دارد. پیتزا سوسیس و کروسان گوشت در منوی غذا‌های این فروشگاه هستند و به آن زینت داده‌اند.

موقعیت مکانی مناسب

دهکده نان کرمان در موقعیت مکانی بسیار مناسبی قرار دارد و مردم می‌توانند بدون‌نیاز به استفاده از نقشه‌های آنلاین و … تنها با دردست‌داشتن یک آدرس ساده خودشان را به آنجا برسانند.

شما می‌توانید به 2 روش حضوری و اینترنتی اقدام به خرید از دهکده نان کرمان کنید. پیشنهاد می‌دهیم اگر فرصت رفتن به بازار را ندارید و نمی‌خواهید زمانتان را بیهوده صرف کنید، خریدتان را به‌صورت اینترنتی و از مراکز معتبر انجام دهید.

قیمت های مناسب

همانقدر که تنوع محصولات دهکده نان کرمان بالاست، به‌همان‌اندازه این فروشگاه برای محصولات خود قیمت‌های مقطوع و مناسبی را در نظر گرفته است. در واقع بیشتر محصولات این مجموعه از قیمت خوبی برخوردارند و شما می‌توانید با صرف کمترین هزینه آنها را بخرید و با خود به خانه یا محل کار ببرید.

عرضه نان با قیمت مناسب در دهکده نان کرمان

بسیاری از مردم معمولاً فست‌فود درست نمی‌کنند؛ چون معتقدند هزینه زیادی می‌برد. اما اگر خریدتان ا از فروشگاه‌های مناسب انجام دهید، به‌هیچ‌عنوان لازم نیست هزینه‌های گزاف بابت خرید مواد اولیه بپردازید. مثلاً نان یکی از مواد اولیه الزامی برای تهیه فست‌فود است، ولی می‌توانید آن را از مجموعه دهکده نان بخرید و هزینه کمی بپردازید.

کیفیت بالای غلات

تمامی غلات و محصولاتی که در مجموعه دهکده نان تهیه می‌شوند درست مثل نانوایی‌های معتبر مثل نان فانتزی درستکار از کیفیت خیلی خوبی برخوردار هستند. طعم و مزه این محصولات بی‌نظیر است، به‌نحوی که اگر یک‌بار طعم آنها را بچشید، مشتری پروپاقرص و دائمی‌شان می‌شود.

البته طعم به تنهایی ملاک برتری محصولات این مجموعه نیستند و عطر و بو نیز توانسته محصولات دهکده نان کرمان را نسبت به رقبا یک سروگردن بالاتر ببرد. وقتی بوی ملایم و لذت‌بخش غلات این مجموعه به مشامتان می‌خورد، ناخودآگاه ترغیب می‌شوید که به فروشگاه بروید و برخی از نان‌های فانتزی آنجا را بخرید و حتی خالی نوش‌جان کنید.

ارزش غذایی غلات دهکده نان کرمان را نمی‌توان نادیده گرفت. هر یک از محصولات بر اساس نوع و میزان مواد الیه‌شان، ارزش غذایی متفاوتی با یکدیگر دارند. در واقع تمام نان‌های این مجموعه سعی می‌شود که از مواد اولیه باکیفیت تهیه شود، به‌همین‌دلیل همواره بالاترین میزان ارزش غذایی را نسبت به محصولات مشابه در بازار خواهند داشت.

عرضه نان باکیفیت در دهکده نان کرمان

بافت بی‌نظیر غلات دهکده نان کرمان برگ برنده دیگری هستند که این مجموعه را نسبت به فروشگاه‌های مشابه متمایز می‌کند. بافت نرم و لطیف غلات این فروشگاه به‌قدری خاص است که وقتی در حال جویدنشان هستید، لذت زیادی می‌برید. این غلات نه‌خیلی خشک‌اند و نه‌خیلی خمیری، به‌همین‌دلیل از محبوبیت بالایی بین مشتری‌ها برخوردارند.

اطلاعات دهکده نان کرمان

آدرس دهکده نان کرمان: الله آباد، خیابان بعثت، نبش کوچه 16

شماره تلفن دهکده نان کرمان: 09926244204

ساعت کار: 7 صبح الی 22 شب

دهکده نان کرمان، مجموعه‌ای حرفه‌ای در زمینه عرضه نان فانتزی

دهکده نان کرمان توانسته است با تکیه بر ویژگی‌های خیلی خوب خود تبدیل به انتخاب اول بسیاری از مشتری‌ها شود. این مجموعه همواره کیفیت تأکید دارد و به‌همین‌دلیل تعداد مشتری‌های ناراضی آن زیاد نیستند.

در صورتی که به‌هردلیلی تمایلی به خرید از دهکده نان کرمان ندارید، می‌توانید به فروشگاه آنلاین نان در کرمان یعنی اسنپ فود بروید. در این فروشگاه نانوایی‌های مختلفی لیست شده‌اند که می‌توانید با خواندن نظرات و دیدن امتیاز‌هایشان، یکی را به دلخواه انتخاب کنید و خریدتان را از آن انجام دهید.

 

برچسب ها:

نظرات کاربران