اطلاعات کامل رستوران اردیبهشت در شهر اندیمشک

معرفی رستوران اردیبهشت
5/5 - (1 امتیاز)

رستوران اردیبهشت شهر اندیمشک، از جمله رستوران‌های درجه یک در این شهر است که با داشتن کارکنان حرفه‌ای و فضایی مناسب، توانسته رضایت مشتریان خود را به دست بیاورد. در این مطلب به دنبال آن هستیم تا نگاهی به معرفی رستوران اردیبهشت در اندیمشک بیندازیم و درباره این رستوران و مزایای آن بیشتر بدانیم. با ما همراه باشید.

معرفی رستوران اردیبهشت اندیمشک

اردیبهشت، بهترین رستوران اندیمشک است که در یک موقعیت جغرافیایی عالی قرار گرفته و همه چیز در خصوص آن، درجه یک به نظر می‌رسند. از ظروف سرو غذا گرفته تا فضای رستوران، کارکنان، کیفیت غذاها، قیمت و …؛ همگی رضایت بخش و مناسب هستند. مدیریت این رستوران به طور منظم به بخش‌های مختلف آن سرکشی کرده و همه چیز را به لحاظ بالا بودن سطح استاندارد، بررسی می‌کند.

  • آدرس: اندیمشک، دز، بلوار انقلاب، خیابان رزاقی
  • شماره تماس: 09169467002 و 06142690701
  • ساعات کار: از ساعت 11:30 تا ساعت 23:45
  • امکانات: پارکینگ خیابانی رایگان، پرداخت الکترونیک
  • اماکن نزدیک: شهربازی حامد، پیتزا تایم، سد دز، رستوران مهتاج

نقد و بررسی رستوران اردیبهشت اندیمشک

نقد و بررسی رستوران اردیبهشت اندیمشک

در این رستوران غذای بیرون بر اندیمشک، اصول بهداشتی در سطح استاندارد بالایی قرار دارد. به واقع در میان کافه های اندیمشک، رستوران اردیبهشت، سطح انتظارات را بالا برده است. کارکنان رستوران همگی آموزش دیده بوده و به لحاظ ارائه سرویس و خدمات و همین طور برخورد با مشتری، عملکردی تحسین برانگیز از خود نشان می‌دهند. سیستم تهویه مناسب، نورپردازی عالی و … نیز از دیگر ویژگی‌های قابل توجه در معرفی رستوران اردیبهشت شهر اندیمشک هستند. البته اگر به دنبال دیگر رستورانی در این شهر هستید که مشخصات عالی و رضایت بخش داشته باشد، توصیه می‌کنیم که معرفی رستوران سنتی زاگرس اندیمشک را نیز دنبال کنید.

سفارش آنلاین از رستوران اردیبهشت اندیمشک

اگر می‌خواهید وعده غذایی ناهار یا شام را در یکی از بهترین رستوران‌های شهر اندیمشک نوش جان کنید، رستوران اردیبهشت از بهترین انتخا‌ب‌ها برای شما به حساب می‌آید. به علاوه می‌توانید به جای مراجعه حضوری از سفارش غذا اندیمشک به صورت اینترنتی استفاده کرده و غذاهای مورد نظر خود را درب منزل یا محل کار، تحویل بگیرید.

نظرات کاربران