معرفی رستوران و بیرون بر پوریا + شماره تلفن، آدرس و عکس

به این مقاله امتیاز دهید

رستوران و بیرون بر پوریا در شهر اندیمشک، یکی از بهترین رستوران‌های این شهر محسوب شده و غذاهای باکیفیت آن، عالی هستند. در این مطلب نگاهی به معرفی رستوران و بیرون بر پوریا در اندیمشک، خواهیم داشت و منوی آن را مرور می‌کنیم. شما نیز اگر به رستوران گردی در شهر اندیمشک علاقه مند هستید، در این مطلب اطلاعات رستوران پوریا را دنبال کنید.

معرفی رستوران و بیرون بر پوریا در اندیمشکمعرفی رستوران و بیرون بر پوریا در اندیمشک

نخستین نکته‌ای که باید در معرفی رستوران و بیرون بر پوریا در شهر اندیمشک عنوان کنیم، کیفیت عالی غذاهای این رستوران است. این رستوران بیرون بر، منوی غذایی متنوعی داشته و انواع غذاهای ایرانی خوشمزه را ارائه می‌کند.

  • آدرس: اندیمشک، کوی شهدا، خیابان پاسداران شمالی، نبش کوچه شیخی پور، رستوران پوریا
  • ساعات کاری: از ساعت 12:00 تا ساعت 16:00 و از ساعت 19:00 تا ساعت 22:00
  • شماره تماس: 06142628456
  • امکانات: پرداخت الکترونیک، محل پارک خیابانی
  • اماکن نزدیک: بازار کوی شهدا، حسینیه امام سجاد

منوی رستوران بیرون بر پوریا

پیش غذا سالاد غذای اصلی نوشیدنی
چلوکباب میکس نوشابه قوطی
چلوکباب کوبیده نوشابه خانواده
چلو جوجه کباب زعفرانی دوغ لیوانی آپادا
کباب کوبیده آب معدنی
خوراک جوجه کباب

نقد و بررسی رستوران و بیرون بر پوریانقد و بررسی رستوران و بیرون بر پوریا

این رستوران، غذاهای اصیل ایرانی عرضه می‌کند و شما می‌توانید خورشت‌های خوشمزه‌ای چون قورمه سبزی و قیمه را با بهترین کیفیت از این رستوران سفارش داده و نوش جان کنید. همین طور کباب کوبیده آن، طعم فوق العاده‌ای داشته و مورد علاقه مشتریان این رستوران قرار دارد.

اگر در شهر اندیمشک به دنبال یکی از بهترین رستوران‌های بیرون بر هستید، بیرون بر و رستوران پوریا، می‌تواند انتظارات شما را تا حد زیادی برآورده کند. به ویژه دورچین‌های خوشمزه این رستوران، تجربه متفاوتی با خود همراه دارند.

سفارش آنلاین از رستوران و بیرون بر پوریا

در بالا نگاهی به معرفی رستوران و بیرون بر پوریا در شهر اندیمشک داشتیم. شما می‌توانید به جای مراجعه حضوری به محل هر یک از این رستوران‌ها در شهر اندیمشک، از سرویس سفارش غذا اندیمشک اسنپ فود استفاده کرده و غذاهای مورد نظر خود را به راحتی درب منزل یا محل کار، از پیک اسنپ فود، تحویل بگیرید.

نظرات کاربران