معرفی فست فود رومینا نجف آباد +‌تصاویر، منو و آدرس

معرفی فست فود رومینا نجف آباد
4/5 - (3 امتیاز)

نجف آباد شهری قرار گرفته در استان اصفهان است. شهرت این منطقه در قالی‌های دست بافت، عسل و انار است. در جای جای شهر نجف آباد شاهد بسیاری از رستوران‌ها و فست فودها هستیم که در میان آن‌ها رومینا بهترین فست فود نجف آباد است. این غذاخوری در خیابان امام شرقی واقع شده و دسترسی به آن بسیار آسان است. در این مطلب می‌خواهیم به معرفی فست فود رومینا بپردازیم و با امکانات آن آشنا شویم.

معرفی فست فود رومینا نجف آباد

فست فود رومینا نجف آباد

رومینا، نام یکی از فست فودهای موجود در نجف آباد است. این غذاخوری در خیابان امام خمینی شرقی قرار گرفته که یکی از اماکن پرطرفدار در نجف آباد است. برای دسترسی به این فست فود می‌توانید از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید یا با استفاده از خودرو شخصی، خود را از هر مکانی به آن برسانید. اطلاعات زیر مربوط به فست فود رومیناست:

  • ادرس فست فود رومینا نجف آباد: خیابان امام شرقی، نرسیده به رسالت، جنب اداره بازرگانی
  • تلفن: 03142747166
  • ساعت کاری: هر روز هفته از 12:00 تا 15:00 / 18:00 تا 23:00
  • امکانات: سفارش آنلاین
  • اماکن نزدیک: مرکز بازی‌های رایانه‌ای شیده گیم، فروشگاه پارسیان، مسجد 12 امام، کافه قنادی گلبن، اداره صنعت معدن، تجارت نجف آباد

منو فست فود رومینا نجف آباد

فست فود رومینا نجف آباد منو کاملی از غذاهای فست فودی را در اختیار مشتریان خود قرار داده است. در این بخش از معرفی فست فود رومینا، کلیه آیتم های موجود در این فست فودی را خواهید دید.

پیتزا ایتالیایی برگر ساندویچ سوخاری پیش غذا نوشیدنی
رست بیف رویال برگر رست بیف فیله سالاد فصل نوشابه
مخلوط چیز برگر مرغ و قارچ فیله استریپس سیب زمینی سرخ کرده دلستر
مخصوص دوبل برگر زبان سبد کودک قارچ سوخاری ماءالشعیر
سبزیجات دوبل چیز برگر بوقلمون ژله بستنی دوغ
اسپشیال ماشروم برگر هات داگ تیرامیسو آب معدنی
استیک دوبل ماشروم برگر کلاب
گوشت و مرغ غول برگر
بلونیز رومینا برگر
چیکن استیک فیله ذغالی برگر
رست چیکن زینگر برگر
مخصوص رومینا
اسپشیال
مخلوط
کراکف
سیسیلی
بوقلمون (استیک)
بوقلمون (رست)
سوپر سوپریم
چیلی
پپرونی ویژه
میگو
سبزیجات
قارچ و پنیر
مجیک

نقد و بررسی فست فود رومینا نجف آباد

نقد و بررسی فست فود رومینا نجف آباد

در مطلب هر رستورانی همچون معرفی فست فود پاتریس نجف آباد، به نقد و بررسی رستوران می‌پردازیم تا مشتریان با آن مکان بیشتر آشنا شده و اطلاعاتی راجع به آن کسب کنند. در اینجا هم به بررسی فست فود رومینا می‌پردازیم و باید بگوییم که با وجود امکانات و غذاهای این رستوران، مشتریان آنلاین و حضوری آن روز به روز بیشتر می‌شود. کیفیت پیتزا، ساندویچ، پیش غذا و دیگر غذاهای موجود در منوی آن بسیار بالا بوده و قیمت فست فود رومینا نجف آباد نیز بسیار مناسب است. این فست فود نه تنها برای مشتریان حضوری بلکه برای مشتریان آنلاین خود نیز کیفیت را در وهله اول قرار داده و توانسته رضایتشان را جلب کند. از میان غذاهای معروف فست فود رومینا می‌توانیم به پیتزای مخصوص آن اشاره کنیم که از نظر مردم پرفروش‌ترین بوده است.

سفارش آنلاین غذا از فست فود رومینا نجف آباد

اما جذاب‌ترین قسمت معرفی فست فود رومینا نجف آباد مربوط به سفارش آنلاین است. کافی است تنها به سایت یا اپلیکیشن اسنپ فود بروید و نام فست فود رومینا را جستجو کنید. اکنون کلیه آیتم‌های موجود در منو را به همراه قیمت خواهید دید و می‌توانید آنها را انتخاب کنید. سفارش غذا نجف آباد به راحتی از کلیه رستوران و فست فودهای این شهر امکان‌پذیر است.

نظرات کاربران