معرفی کامل رستوران و فست فود سکه طلا اصفهان + آدرس و تصاویر و منو

3.7/5 - (4 امتیاز)

اگر به دنبال یکی از قدیمی‌ترین فست فودهای شهر اصفهان می‌گردید که هم فضای دنج و آرامی داشته باشد، هم غذای خوب و باکیفیت و هم پرسنلی آموزش‌دیده و مجرب باید به سراغ تنها شعبه رستوران و فست فود سکه طلا در اصفهان بروید.

مجموعه فست فود سکه طلا اصفهان در سال 1388 با هدف ارائه غذاهای فست فودی خوشمزه و با کیفیت و سرویس‌دهی حرفه‌ای و بی‌نظیر افتتاح شد. به نقل از مدیریت مجموعه سکه طلا هدف این مجموعه از همان ابتدای فعالیت چیزی جز تهیه و تحویل غذا با بهترین کیفیت و در سریع‌ترین زمان به مشتریان نبود. به همین دلیل است که در طول سال‌های فعالیت به فکر تعدد شعب در شهر اصفهان نبودیم و تنها بر روی کیفیت و رضایت حداکثری از جانب مشتریان تمرکز کردیم.

در ادامه اضافه می‌کنند که ما در تأسیس مجموعه سکه طلا سعی کردیم تا با به کارگیری کادری مجرب و با استفاده از بهترین و مرغوب‌ترین مواد اولیه در تولید طبخ غذاها همواره مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار دهیم. سابقه 12 سال فعالیت در شهر اصفهان نشان داده است که فست فود سکه طلا در طول این سال‌ها برای رسیدن به تنها هدف خود از هیچ خدمتی مضایقه نکرده است.

در این سال‌ها مشتریان با بررسی سابقه فعالیت این رستوران بر این باورند که تیم سکه طلا با انتخاب پرسنل کارآزموده برای طبخ، پذیرایی و تحویل غذا و همچنین استفاده از بروزترین ابزار و متدهای ارتباط با مشتری جایگاه خود را در میان بهترین رستوران‌ها و فست فودی های شهر اصفهان تثبیت کرده است. غذای سکه طلا اصفهان از کیفیت بالایی برخوردار بوده و همین موضوع باعث شده تا آن به یکی از مشهورترین فست فودی‌های این شهر بزرگ تبدیل شود.

نمونه تصویر پیتزا و سوخاری سکه طلا

با وجود اینکه در ابتدا تمرکز اصلی مجموعه سکه طلا بر طبخ و سرو پیتزا بود، مدیریت مجموعه سعی کرد تا با ایجاد یک تنوع منطقی در منو رستوران ذائقه‌ها و سلیقه‌های متفاوت را در نظر بگیرد. از همین رو حالا در منو سکه طلا شاهد بخش‌های متفاوتی برای سفارش پیتزا، ساندویچ، برگر، غذاهای فرنگی و انواع پیش غذا هستید.

شما می‌توانید هم اکنون در هر نقطه از اصفهان که هستید به آسانی چند کلیک برای سفارش آنلاین از رستوران و فست فود سکه طلا اصفهان اقدام کنید.

آدرس و اطلاعات تماس فست فود سکه طلا اصفهان

همان‌طور که پیش از این گفتیم مجموعه سکه طلای اصفهان فعالیت خود را با یک شعبه در شهر اصفهان آغاز کرد و در حال حاضر با بیش از 12 سال سابقه همچنان با همان یک شعبه به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

فضای داخلی رستوران سکه طلا اصفهان

آدرس: اصفهان، خیابان وحید، نبش خیابان خاقانی، فست فود سکه طلا

 

ساعت کاری: 18 تا 24

 

شماره تماس سکه طلا اصفهان: 03136270706

 

لوکیشن: 32.634245676312226, 51.63961175092461

 

پیج اینستاگرام رستوران و فست فود سکه طلا اصفهان: seketala_restaurantcafe@

منو فست فود سکه طلا اصفهان

منو غذاهای فست فود سکه طلا اصفهان متنوع است و سلیقه و ذائقه‌های مختلف در چیدمان منو لحاظ شده، اما می‌توان دید که بخش پیتزاها با وسواس و دقت نظر بیشتری چیده شده است. تنوع میان پیتزاهای آمریکایی و ایتالیایی سکه طلا اصفهان بسیار بالاست، کیفیت خمیر پیتزا و مرغوبیت مواد اولیه در تهیه و طبخ پیتزاهای این مجموعه باعث شده تا مشتریان بر سر محبوبیت بیشتر بخش پیتزا در این فست فودی اتفاق‌نظر داشته باشند. در ادامه لیست قیمت دار منو این رستوران را با جزئیات و تقسیم‌بندی مشخص برایتان می‌نویسیم.

استیک سکه طلا اصفهان

لیست قیمت غذاها در منو فست فود سکه طلا اصفهان

رستوران سکه طلا منوی متنوع و جذابی دارد که شامل انواع پیتزاهای آمریکایی و ایتالیایی، انواع پاستا، برگر، ساندویچ، خوراک فرنگی، انواع سوخاری‌ها، سالادها و نوشیدنی‌های جذاب می‌شود. غذای بیرون بر سکه طلا و همچنین وجود صفحه رستوران سکه طلا اسنپ فود باعث شده تا امکان خرید تلفنی و آنلاین نیز از این رستوران جذاب فراهم شود. برای این کار می‌توانید نگاهی به صفحه خرید آنلاین ساندویچ اصفهان داشته باشید.

 منو پیتزا آمریکایی سکه طلا

پیتزا فیلادلفیا استیک آمریکایی
پیتزا مرغ و قارچ آمریکایی
پیتزا گوشت و قارچ آمریکایی
پیتزا مخصوص آمریکایی
پیتزا پپرونی آمریکایی
پیتزا سالامی آمریکایی
پیتزا سبزیجات آمریکایی

منو پیتزا ایتالیایی سکه طلا

پیتزا مخصوص سکه طلا ایتالیایی
پیتزا استیک ایتالیایی
پیتزا رست بیف ایتالیایی
پیتزا بیف ترک ایتالیایی
پیتزا چیکن ایتالیایی
پیتزا زبان ایتالیایی
پیتزا پپرونی ایتالیایی
پیتزا بوقلمون ایتالیایی
پیتزا سبزیجات ایتالیایی

منو برگر سکه طلا

برگر ویژه سکه طلا
برگر مخصوص
بانی چیز
ماشروم برگر
چیز برگر

منو ساندویچ سکه طلا

ساندویچ فیله مرغ سوخاری
ساندویچ رست بیف
ساندویچ استیک
ساندویچ زبان
ساندویچ سوسیس فرانکفورتر سکه طلا
ساندویچ بیکن
ساندویچ بوقلمون

منو غذاهای فرنگی سکه طلا

سرلیون استیک
فیله استیک
لم چاپس
شاه میگو
چیکن استریپس
شنیسل گوشت
شنیسل مرغ
بیف استراگانف
چیکن استراگانف

منوی پاستا سکه طلا

پاستا پنه بوقلمون
پاستا پنه آلفردو
پاستا پنه گوشت

منو پیش غذا سکه طلا

سیب زمینی سرخ کرده
قارچ سوخاری
سیب زمینی و قارچ سوخاری مخلوط
سالاد مخصوص سکه طلا
سالاد سزار
سالاد گرین (سبز)
نان سیر

منوی نوشیدنی سکه طلا

موکتل بنفش
موکتل سبز
موکتل نارنجی
موهیتو
موهیتو توت فرنگی

خوشحال می‌شویم تجربه خودتان از غذا خوردن در مجموعه رستوران و فست فود سکه طلا اصفهان را با ما به اشتراک بگذارید.

 

 

 

 

سوالات متداول

آدرس و اطلاعات فست فود سکه طلا اصفهان کجاست؟

اصفهان، خیابان وحید، نبش خیابان خاقانی، فست فود سکه طلا

ساعت کاری: 18 تا 24

شماره تماس سکه طلا اصفهان: 03136270706

تنوع میان پیتزاهای آمریکایی و ایتالیایی سکه طلا اصفهان بسیار بالاست، کیفیت خمیر پیتزا و مرغوبیت مواد اولیه در تهیه و طبخ پیتزاهای این مجموعه باعث شده تا مشتریان بر سر محبوبیت بیشتر بخش پیتزا در این فست فودی اتفاق ‌نظر داشته باشند. بخش پیتزاها با وسواس و دقت نظر زیادی چیده شده است.

پیتزا فیلادلفیا استیک، پیتزا مرغ و قارچ، پیتزا گوشت و قارچ، پیتزا مخصوص آمریکایی، پیتزا پپرونی، پیتزا سالامی، پیتزا سبزیجات انواع پیتزاهای آمریکایی این رستوران است.

پیتزا مخصوص سکه طلا، پیتزا استیک، پیتزا رست بیف، پیتزا بیف ترک، پیتزا چیکن، پیتزا زبان، پیتزا پپرونی، پیتزا بوقلمون، پیتزا سبزیجات

بله این منو شامل برگر ویژه سکه طلا، برگر مخصوص، بانی چیز، ماشروم برگر، چیزبرگر با انوع سس است.

نظرات کاربران

bardia
09.خرداد.1402

من تا حالا از این رستوران غذا سفارش ندادم ولی تعریفشو از اشنایان و دوستان زیاد شنیدم بعد از دیدن این پست و عکسهای رستوران سکه طلا ترغیب شدم که به این رستوران مراجعه کنم و غذاشو امتحان کنم منوی بسیار خوب و تکمیلی داره مرسی

  ترمه افضلی
  09.خرداد.1402

  مرسی از کامنتتون خوشحالم که مطلب براتون مفید بود و خوشحال میشم بعد از تجربه فست فود طلا سکه نظرتونو با ما هم به اشتراک بگذارید شما میتونین از طریق اسنپ فود هم اقدام به سفارش غذا از بهترین فست فود های اصفهان کنین لینک زیر هم درباره پیتزا پیتزا اصفهانه شما برای مشاهده معرفی پیتزا پیتزا اصفهان میتونین به لینک زیر مراجعه کنید:

  https://blog.snappfood.ir/معرفی-کامل-پیت

jin
09.خرداد.1402

من دنبال ی فست فودی خوب میگشتم تو اصفهان تو انترنت سرچ کردم و پست شمارو دیدم مرسی ازتون کیفیت عالی بود من عاشق پیتزاهای امریکاییش شدم بازم از این اموزشای خفن برامون بزارید

  ترمه افضلی
  09.خرداد.1402

  مرسی از کامنتتون خوشحالم که مطلب براتون مفید بود و خوشحال میشم بعد از تجربه فست فود طلا سکه نظرتونو با ما هم به اشتراک بگذارید شما میتونین از طریق اسنپ فود هم اقدام به سفارش غذا از بهترین فست فود های اصفهان کنین لینک زیر هم درباره خانه کنتاکی اصفهانه شما برای مشاهده معرفی خانه کنتاکی اصفهان میتونین به لینک زیر مراجعه کنید:

  https://blog.snappfood.ir/معرفی-کامل-خانه-کنتاکی-اصفهان-آدرس-من/