معرفی بستنی بابا ابر کرمان

5/5 - (1 امتیاز)

عکس بستنی بابا ابر کرمان

 

بستنی بابا ابر کرمان یکی از بهترین مجموعه‌های عرضه بستنی و فالوده‌های خوشمزه در شهر کرمان است که مشتری‌های بسیار زیادی در طی روز دارد. این مجموعه به‌قدری توانسته در بین مشتری‌ها محبوبیت به‌دست بیاورد که حتی در روز‌های سرد پاییزی و زمستانی نیز مردم به آنجا ‌می‌روند و با صرف خوراکی‌های خنک دلی از عزا در می‌آورند.

در مجموعه بابا ابر، عوامل و پرسنل به‌خوبی نحوه تهیه بستنی‌های خوشمزه را می‌دانند؛ به‌همین‌دلیل همواره خوشمزه‌ترین میان‌وعده‌ها را برای مشتری‌های خود تهیه می‌کنند. اگر به این فروشگاه بروید، قطعاً با طعم عجیب و خاص خوراکی‌ها وسوسه می‌شوید که برای دفعه‌های بعد نیز این فروشگاه را برای صرف میان‌وعده انتخاب کنید.

این فروشگاه فعالیت خود را از اوایل صبح آغاز می‌کند و تا اواخر شب به فعالیت ادامه می‌دهد؛ در طی این بازه زمانی مشتری‌های زیادی به آنجا ‌می‌روند که با برخورد بسیار خوب پرسنل روبه‌رو می‌شوند. آنها همچنین قیمت‌های مقطوع فروشگاه را می‌بینند و بیشتر ترغیب خواهند شد که دفعات بیشتری را به آنجا بروند.

معرفی بستنی بابا ابر کرمان

در شهر کرمان و در منطقه خیابان اخلاقی، بستنی فروشی بسیار محبوب و معتبری وجود دارد که تقریباً بیشتر مردم کرمان آن را می‌شناسند؛ این مجموعه با نام بابا ابر فعالیت خود را آغاز کرده است و هم‌اکنون به‌عنوان یکی از بهترین فروشگاه‌های عرضه بستنی و فالوده در هر کرمان شناخته می‌شود.

زمانی که این فروشگاه را برای صرف خوراکی‌های بهاری و تابستانی انتخاب می‌کنید، می‌توانید اطمینان داشته باشید که قرار است لذت‌بخش‌ترین خاطره عمرتان را رقم بزند؛ خاطره‌ای خوشمزه و خنک که تا مدت‌ها طعم و مزه‌اش زیر زبانتان و لحظات فوق‌العاده‌اش نیز به ذهنتان می‌آید.

بابا ابر، عرضه‌کننده بهترین بستنی‌ها در کرمان

در بابا ابر دست بازی برای پذیرایی از خود و مهمانانتان دارید؛ منوی این مجموعه متنوع است و تمامی پرسنل نیز به‌نحوه تهیه هر یک از خوراکی‌ها به‌طور کامل مسلط هستند؛ به‌همین‌دلیل پذیرایی مفصل و جانانه‌ای از شما به‌عمل خواهند آورد که تا مدت‌ها به یادتان می‌ماند.

بررسی ویژگی های بستنی بابا ابر کرمان

این فروشگاه بنابه‌دلایل مختلفی توانسته است هم‌اکنون در صدر بدرخشد و مانند الماسی تراش‌خورده در بین سایر رقبا جلوه کند. اما یا می‌دانید این ویژگی‌ها چه هستند؟ ما قصد داریم که در طول این مقاله به این ویژگی‌ها بپردازیم و درباره آنها صحبت کنیم:

محوطه غذاخوری راحت و مناسب

اولین عاملی که درباره مجموعه بابا ابر نظرتان را به خود جلب می‌کند، وجود محوطه بستنی خوری بسیار راحت و دنج است. این فروشگاه در 2 محوطه مختلف از مشتری‌های خود پذیرایی می‌کند.

اگر در روز‌های بهاری و تابستانی به این مجموعه رفتید، پیشنهاد می‌دهیم که حتماً در محوطه بیرونی بنشینید. محوطه بیرونی بابا ابر کرمان پر از میز و صندلی‌های راحت و چندنفره‌ای است که فرصتی را برای لحظاتی در کنار عزیزانتان‌بودن فراهم می‌کنند. این میز‌ها با فاصله‌ای مناسب از یکدیگر چیده شده‌اند و علاوه‌براین سد راه عابرین‌پیاده نیز نیستند؛ ازهمین‌رو حریم‌شخصی‌تان رعایت می‌شود و با خیال راحت می‌توانید خوراکی‌هایتان را نوش‌جان کنید.

محوطه صرف خوراکی بابا ابر کرمان

اگر در فصل پاییز و زمستان به بابا ابر رفتید، می‌توانید به طبقه بالا بروید و در آنجا با چشم‌اندازی مناسب خوراکی‌تان را نوش‌جان کنید. در واقع این فروشگاه در 2 طبقه مشغول به فعالیت است؛ شما در طبقه اول سفارشتان را ثبت خواهید کرد و در طبقه 2 آن را صرف می‌کنید.

نگران آلودگی محیطی فروشگاه نباشید؛ پرسنل محوطه بیرونی و داخلی را به‌طور کامل تمیزکاری می‌کنند تا در حین صرف سفارشتان بابت آلودگی محیط آزرده‌خاطر نشوید. پرسنل از بهترین مواد شوینده و بهداشتی استفاده خواهند کرد تا احتمال وجود هرگونه آلودگی، میکروب و … به‌حداقل برسد.

فروش محصولات مختلف

محصولات بستنی بابا ابر کرمان متنوع هستند؛ از انواع فالوده‌ها گرفته تا انواع بستنی‌ها، منوی این مجموعه را مزین کرده‌اند. قطعاً در بابا ابر کرمان برای هر سلیقه و ذائقه‌ای گزینه بسیار خوشمزه و مناسبی وجود دارد.

فروش بستنی‌های خوشمزه در بابا ابر کرمان

بنابراین پیشنهاد می‌دهیم که حتماً به این فروشگاه بروید و با صرف یک خوراکی خوشمزه و کاملاً مطابق با سلیقه‌تان دلی از عزا در بیاورید.

قیمت های مقطوع و مناسب

یکی از مهمترین ویژگی‌های مجموعه بابا ابر که آن را درست مثل آبمیوه و بستنی توت فرنگی کرمان خاص و متفاوت کرده، قیمت‌های مقطوع و مناسب است. در این بستنی فروشی مثل بسیاری از فروشگاه‌های کرمان، خبری از قیمت‌های گزاف و گران نیست. شما می‌توانید با صرف کمترین هزینه خوراکی‌های خوشمزه‌ای را از این مجموعه سفارش دهید.

قیمت‌گذاری‌ها در این فروشگاه کاملاً بر اساس نوع و میزان موادی است که پرسنل استفاده می‌کنند؛ آنها سود بسیار کمی را نیز روی محصول می‌کشند؛ اما مطمئن باشید در این فروشگاه حتی با وجود هزینه‌های مربوط به سود فروشگاه، بستنی‌ها یا فالوده‌هایی کاملاً اقتصادی و قیمت‌مناسب می‌خرید و نوش‌جان می‌کنید.

موقعیت مکانی مناسب

بسیاری از مردم از رفتن به بهترین بستنی فروشی‌ها را صرفاً به‌دلیل موقعیت مکانی نامناسبشان صرف‌نظر می‌کنند؛ چون دسترسی به آنها بسیار سخت است. اما این در مورد بستنی بابا ابر کرمان صدق نمی‌کند. این مجموعه در دل یکی از بهترین محله‌های کرمان قرار دارد که تقریباً از اقصی‌نقاط شهر به‌راحتی می‌توانید خود را به آنجا برسانید.

همین موقعیت مکانی مناسب باعث شده است تا بسیاری از مردم قرار‌های عاشقانه، دوستانه و حتی کاری‌شان را در این مجموعه تنظیم کنند و برای وقت‌گذرانی و لذت‌بردن به آنجا بروند. بنابراین اگر مشکل رفت‌وآمد دارید و نمی‌توانید هر مجموعه‌ای را برای صرف بستنی انتخاب کنید، پیشنهاد می‌دهیم که حتماً به مجموعه بابا ابر بروید.

اطلاعات بستنی بابا ابر کرمان

آدرس: مسجد صفا، خیابان امام خمینی، خیابان اخلاق

شماره تلفن:

ساعت کار: 9 صبح الی 23.30 شب

بستنی بابا ابر، عرضه کننده خوشمزه ترین فالوده‌ها و بستنی‌ها در کرمان

اگر اهل بستنی و فالوده هستید و هر فروشگاهی را برای صرف این خوراکی‌های بهاری و تابستانی انتخاب نمی‌کنید، توصیه می‌کنیم حتماً سری به بستنی بابا ابر کرمان بزنید. این فروشگاه کاملاً سلیقه و ذائقه مشتری‌ها را می‌داند و می‌تواند لبخند را حتی به لب سرسخت‌ترین مشتریان خود نیز بیاورد. بنابراین قطعاً در این مجموعه تجربه‌ای ماندگار و فوق‌العاده از خوردن بستنی و فالوده برایتان به‌ارمغان می‌آید.

رفتن به بستنی بابا ابر کرمان راحت است؛ اما خیلی‌ها بنابه‌دلایل مختلف امکان انجام این کار را ندارند؛ اگر شما نیز جزء این دسته از افراد هستید، پیشنهاد می‌دهیم که حتماً سری به اپلیکیشن سفارش آبمیوه و بستنی در کرمان اسنپ فود بزنید. این برنامه با بستنی فروشی‌های سراسر شهر‌های ایران از جمله کرمان قرارداد تنظیم می‌کند تا امکان خرید غیرحضوری و ارسال به‌موقع را برای مشتریان فراهم سازد. در واقع با مراجعه به اسنپ فود می‌توانید تنها با چند کلیک ساده خوراکی‌های بهاری و تابستانی موردعلاقه‌تان را از نزدیکترین فروشگاه‌ها بخرید و در سریعترین زمان درب منزل تحویل بگیرید.

برچسب ها:

نظرات کاربران