معرفی رستوران سرحدی گرگان رسالت

به این مقاله امتیاز دهید

رستوران سرحدی گرگان شما را به دنیایی از طعم و مزه‌هایی خاص و خوشمزه از انواع غذاهای اصیل و سنتی ایرانی دعوت می‌کند. در این رستوران ضیافتی برپا است، ضیافتی از انواع غذاهای خوشمزه ایرانی که طعمشان تا مدت‌ها به یادتان می‌ماند و فراموش نمی شود.

به رستوران سرحدی گرگان که رفتید، محال است گرسنه از درب‌های آن خارج شوید. این رستوران برای هر ذائقه‌ای غذای خوشمزه تهیه می‌کند؛ بنابراین تقریبا همه مشتری‌ها از منوی متنوع آن رضایت دارند. برای همین اگر گرسنه هستید و می‌خواهید با یک غذای با اصالت و خوش‌طعم شکمتان را سیر کنید، به رستوران سرحدی گرگان بروید.

رستوران سرحدی گرگان

در رستوران سرحدی گرگان همه عوامل باب میل مشتری‌ها هستند؛ از کیفیت عالی غذاها گرفته تا برخورد مناسب پرسنل، همه دست‌به‌دست یکدیگر می‌دهند تا لبخند رضایت را به لب‌های مشتری بنشانند و طعمی لذت‌بخش و خوشایند را به کام او هدیه دهند.

معرفی رستوران سرحدی گرگان رسالت

در شهر گرگان هستید و فوق‌العاده احساس گرسنگی می‌کنید، اما نمی خواهید با غذاهای بی‌کیفیت شکمتان را سیر کنید. در این زمان تنها راه‌چاره مراجعه به رستوران‌های باکیفیت و خوب شهر گرگان است. در بین بهترین رستوران‌ها، همواره نام مجموعه غذایی سرحدی گرگان مثل  الماسی تراش‌خورده می‌درخشد. اکنون در ادامه می‌خواهیم بخش‌ها و خدمات مختلف این رستوران را معرفی کنیم:

طبخ غذاهای باکیفیت و خوشمزه

راز طبخ غذاهای باکیفیت و خوشمزه رستوران سرحدی گرگان در 2 نکته مهم است که شاید از چشم خیلی‌ها پنهان باشد.

اولین نکته مربوط به انواع مواد اولیه باکیفیت برای تهیه غذاها است. مدیریت این رستوران همواره باکیفیت‌ترین، اورگانیک‌ترین و تازه‌ترین مواد اولیه را برای طبخ و تهیه غذا در اختیار آشپزها می‌گذارد. تمامی مواد اولیه این مجموعه با در نظر گرفتن پروتکل‌های بهداشتی میکروب‌زدایی می‌شوند و سس آشپزها با آنها خوشمزه‌ترین غذاها را درست می‌کند.

نکته 2 مربوط به آشپزهای رستوران سرحدی گرگان است. آشپزهای این مجموعه سال‌ها عمر خود را صرف یادگیری تهیه انواع غذای اصیل و ایرانی کرده‌اند. آنها راز ترکیب ادویه‌ها، میزان مناسب مواد اولیه و مدت زمان لازم برای پخت هر غذا را می‌دانند، به‌همین‌دلیل همواره غذایی باکیفیت و خوشمزه برای مشتری‌ها آماده می‌کنند.

تزیین زیبای انواع غذاها

کارکنان خوش‌ذوق و سلیقه رستوران سرحدی سینی یا ظرف غذای مشتری‌ها را به زیباترین شکل ممکن تزیین می‌کنند. وقتی تزیین‌های غذاهای این رستوران را می‌بینید، حتی اگر سیر باشید، متمایل می‌شوید که طعم آنها را بچشید.

در واقع غذاهای رستوران سرحدی به‌شکل ماهرانه‌ای تزیین می‌شوند تا اشتها و اشتیاق مشتری برای صرف غذا بیشتر شود.

پرسنل خوش برخورد

فرض کنید رستورانی خوشمزه‌ترین غذاها را سرو می‌کند، اما پرسنل و کارکنان بداخلاقی دارد. در این حالت فقط عده محدودی هستند که صرف غذا در این رستوران را می‌پسندند. کیفیت کار یک رستوران علاوه‌بر طعم لذیذ غذاها، به نحوه برخورد پرسنل نیز بستگی دارد که رستوران سرحدی در این زمینه به بهترین شکل ممکن عمل کرده است.

مدیریت رستوران سرحدی حرفه‌ای‌ترین و کاربلدترین پرسنل آموزش دیده را استخدام کرده است تا به‌خوبی از مشتری‌ها پذیرایی کنند. بنابراین در این رستوران شما خوشمزه‌ترین غذاها را از خوش‌برخوردترین کارکنان دریافت می‌کنید.

احترام به مشتری‌ها و اولویت قرار‌دادن آنها یکی از اصول و چارچوب‌های کاری رستوران سرحدی است و همواره همه پرسنل به این اصل مهم توجه دارند و آن را از قلم نمی‌اندازند.

محوطه غذاخوری مناسب

محوطه غذاخوری رستوران سرحدی تفاوت زیادی با سایر رستوران‌های شهر گرگان ندارد و معمولی است. اما عاملی که باعث خاص‌شدن سالن غذاخوری این رستوران می‌شود، آرامش و سکوت حین خوردن غذا است. در واقع شما حین صرف سفارشتان در این رستوران هیچ صدای آزاردهنده و مزاحمی را نمی‌شنوید، به‌همین‌دلیل از خوردن غذا لذت بیشتری می‌برید.

در این رستوران میزها و صندلی‌ها با فاصله مناسب با یکدیگر چیده شده‌اند؛ بنابراین حتی در ساعات شلوغی رستوران، فاصله اجتماعیتان با دیگران حفظ می‌شودو  از این بابت برایتان مشکلی به‌وجود نمی‌آید.

سالن غذاخوری رستوران سرحدی گرگان

تهویه مطبوع و مناسب محوطه غذاخوری رستوران سرحدی را نیز نمی توان نادیده گرفت. یکی از عواملی که اشتها را از بین می‌برد، بوی نامطبوع است. پرسنل مجموعه سرحدی با اطلاع از این موضوع، بهترین سیستم تهویه را در محوطه غذاخوری تعبیه کرده‌اند تا مشتری‌ها حین خوردن غذا هیچ بوی نامطبوعی به‌مشامشان نرسد.
همچنین به‌لطف سیستم تهویه رستوران در روزهای سرد زمستانی محوطه غذاخوری گرم و در روزهای گرم و تابستانی محوطه سرد خواهد بود.

نورپردازی مناسب سالن غذاخوری رستوران سرحدی از جمله ویژگی‌های مثبت دیگر این رستوران است. سیستم نورپردازی این رستوران لذت خوردن غذا را برایتان بیشتر می‌کند. قطعا هیچکس دوست نداره در محوطه‌ای تاریک و بدون‌نور غذا بخورد؛ بنابراین در این رستوران نورپردازی به‌بهترین شکل ممکن انجام می‌شود.

رعایت بهداشت و نظافت

مهمترین اصل در مجموعه سرحدی رعایت بهداشت و نظافت توسط پرسنل و مسئولین است. علاوه‌بر استفاده از مواد اولیه بهداشتی و کاملا میکروب‌زدایی‌شده، تمامی وسایل و تجهیزات رستوران از جمله میزها، بشقاب‌ها، قاشق‌ها، لیوان‌ها و … تمیز و پاکیزه هستند.

سرو غذای بهداشتی در رستوران سرحدی گرگان

پرسنل این رستوران در بازه‌های زمانی معین محوطه را تمیزکاری می‌کنند تا هیچ اثری از کثیفی و آلودگی باقی نماند. بنابراین اگر به آلودگی وسواس دارید و نمی‌توانید هر‌جایی را برای صرف غذا انتخاب کنید، پیشنهاد می‌دهیم فقط سری به سالن غذاخوری رستوران سرحدی بزنید تا ترغیب شوید یک ناهار یا شام خوشمزه را آنجا بخورید.

موقعیت مکانی مناسب

چهارراه بهارستان یکی از مناطق پرتردد در شهر گرگان است. همچنین شما به‌راحتی می‌توانید به‌واسطه وسایل نقلیه مختلف یا با ماشین شخصی به این چهارراه از نقاط مختلف شهر دسترسی پیدا کنید. بنابراین به‌دلیل موقعیت مکانی خیلی خوب رستوران سرحدی، مشتری‌های این مجموعه روز‌به‌روز در حال افزایش هستند.

در واقع موقعیت مکانی خوب یکی از ویژگی‌های رستوران‌های پردرآمد است. این رستوران‌ها به‌دلیل اینکه در قسمت مناسبی از شهر فعالیت دارند، می‌توانند پاسخگوی طیف گسترده‌ای از مشتری‌ها باشند. بسیاری از مشتری‌های رستوران سرحدی حتی ساکن منطقه چهارراه بهارستان نیستند، اما به‌دلیل کیفیت خوب غذاهای این رستوران ترجیح می‌دهند آنجا را برای صرف غذا انتخاب کنند.

امکان ارسال غذا

به‌لطف سامانه‌های سفارش آنلاین غذا از رستوران سرحدی گرگان در خانه بنشینید و غذا سفارش دهید.

سفارش آنلاین یکی از امکانات منحصر‌به‌فردی است که رستوران سرحدی را نسبت به سایر مجموعه‌های غذاخوری گرگان متمایز می‌کند. برای تمام ساکنین محله چهارراه بهارستان که به رستوران نزدیک هستند، این امکان وجود دارد تا به‌صورت تلفنی یا از طریق سامانه‌های سفارش آنلاین غذا سفارششان را انجام دهند.

نگران زمان ارسال سفارش نیز نباشید؛ پرسنل رستوران و پیک آن در سریعترین زمان غذا را آماده می‌کنند و درب منزل برایتان می‌فرستند. همچنین پشتیبان‌های سامانه‌های سفارش انلاین غذا گرگان نیز به‌صورت مداوم پیگیر سفارشتان خواهند بود تا با کیفیت عالی و در زمان کوتاه به دستتان برسد.

منو رستوران سرحدی گرگان

در منوی متنوع رستوران سرحدی گرگان، نام انواع غذاهای خوش‌طعم و لذیذ به مشتری‌ها چشمک می‌زند. هر کسی با هر ذائقه‌ای قطعا غذای مورد علاقه‌اش را در‌ این منو پیدا می‌کند. در ادامه منوی پر‌و‌پیمان این رستوران برایتان قرار می‌دهیم:

چلوکباب خوراک غذای ایرانی خورشت ساندویچ سالاد و پیش غذا
چلو کباب برگ خوراک گردن چلو ماهی قزل‌آلا سرخ‌شده چلو خورشت قیمه سیب‌زمینی ساندویچ کباب کوبیده سوپ جو
سبزی پلو با کباب برگ خوراک ماهیچه خوراک ماهی قزل‌آلا سرخ‌شده چلو خورشت قورمه‌سبزی سالاد فصل
چلو کباب سلطانی خوراک کباب شیشلیک چلو ماهی قزل‌آلا کبابی چلو خورشت مرغ مسما سالاد شیرازی
سبزی پلو با کباب سلطانی خوراک کباب برگ سبزی‌پلو با گردن خورشت مرغ مسما بورانی اسفناج
چلو کباب بختیاری خوراک کباب سلطانی چلو گردن چلو خورشت مرغ اناری بورانی بادمجان
چلو کباب کوبیده خوراک گوشت سبزی پلو با ماهیچه خورشت مرغ اناری بورانی ماست و خیار
سبزی پلو با کباب کوبیده خوراک کباب کوبیده چلو ماهیچه چلو خورشت فسنجان ماست ساده
چلو کباب میکس کباب کوبیده (یک سیخ) چلو گوشت خورشت فسنجان ماست موسیر
چلو جوجه‌کباب (سینه) خوراک کباب بختیاری چلو اکبر‌جوجه نان لواش
سبزی پلو با جوجه‌کباب (سینه) خوراک کباب میکس چلو مرغ سس‌پز (ران)
چلو کباب کوبیده مرغ (سینه) خوراک جوجه‌کباب (سینه) چلو مرغ سس‌پز (سینه)
چلو جوجه با استخوان (ران) جوجه کباب (یک سیخ)
چلو کره خوراک جوجه کباب با استخوان (ران)
خوراک کباب کوبیده مرغ (سینه)
خوراک اکبر جوجه
خوراک مرغ سس‌پز (ران)
خوراک مرغ سس‌پز (سینه)
گوجه‌کبابی (یک سیخ)
خوراک ماهی قزل‌آلا کبابی

منو رستوران سرحدی گرگان

خوراک و چلوکباب کوبیده سرحدی گرگان به‌همراه چلواکبر جوجه جزو پرطرفدارترین غذاها در این منو هستند.

اطلاعات رستوران سرحدی گرگان

اطلاعات رستوران سرحدی گرگان بهارستان به‌ترتیب زیر است:

  • آدرس رستوران سرحدی گرگان: خیابان سی متری رسالت، چهارراه بهارستان، روبروی تدین بار
  • شماره سرحدی رسالت گرگان: 01732626641
  • ساعت کار: 9 صبح تا 21 شب

رستوران سرحدی، انتخاب متفاوت و خاص

رستوران سرحدی گرگان انتخاب متفاوت و خاص برای علاقه‌مندان به غذاهای اصیل و سنتی ایرانی است. این رستوران یکی از قدرتمندترین رقبای بهترین رستوران‌های گرگان به‌شمار می‌آید و از‌همه ‌لحاظ کیفیت خوبی دارد.

اگر به هر دلیلی طعم غذاهای سنتی را نمی پسندید و به طعم غذاهای آماده علاقه دارید، مجموعه‌هایی مثل فست فود 20 تیکه گرگان هستند که از شما با خوشمزه‌ترین فست‌فودها پذیرایی کنند. شما می‌توانید این مجموعه‌ها را از طریق سامانه های خرید آنلاین غذا بیابید.

برچسب ها:

نظرات کاربران