معرفی فست فود 20 تیکه گرگان

به این مقاله امتیاز دهید

در این مطلب می‌خواهیم شما را با یکی از بهترین، لاکچری‌ترین و باکیفیت‌ترین رستوران‌ها و فست فودهای گرگان آشنا کنیم. مجموعه 20 تیکه با کیفیت فوق‌العاده عالی غذاها و محیطی دنج و لوکس آماده است تا از شما با به‌یادماندنی‌ترین وعده غذایی عمرتان پذیرایی کند.

در فست فود 20 تیکه شما می‌توانید حرفه‌ای‌ترین منوی غذاهای آماده را ببینید که رسپی مخصوصی دارند و این رسپی نزد آشپزهای این مجموعه محفوظ است. در واقع طعم غذاهای رستوران 20 تکه را در هیچ‌جای گرگان نمی‌توانید پیدا کنید، چون دستور پخت مخفی و محرمانه‌ای دارند که فقط آشپزهای 20 تیکه از آن باخبر هستند.

فست فود 20 تیکه گرگان

طعم غذاهای باکیفیت این رستوران فقط بخشی از ماجرای هیجان‌انگیز 20 تکه است؛ وقتی وارد این مجموعه شوید، تازه ماجرای اصلی شروع خواهد شد. به‌محض ورود به این رستوران، پرسنل با لبخند از شما پذیرایی می‌کنند. بنابراین در این رستوران به‌هیچ‌وجه معذب نخواهید بود و می‌توانید تمام نیازهایتان را به پرسنل بگویید.

معرفی فست فود 20 تیکه گرگان

می‌خواهیم شما را به سفری مجازی به فست فود 20 تیکه شهر گرگان دعوت کنیم. در این سفر بخش‌های مختلف رستوران را بررسی می‌کنیم و در مورد خدمات آن بیشتر صحبت خواهیم کرد. پس اگر آماده این سفر هستید، توضیحاتی را که در ادامه درباره این رستوران می‌گوییم، با دقت بخوانید:

دکوراسیون منحصر به فرد و محیط مناسب غذاخوری

بدون تعارف بگوییم که 20 تیکه یکی از بهترین دکوراسیون‌های غذاخوری در شهر گرگان را دارد. همان ابتدا که هنوز وارد رستوران نشده‌اید، تابلوی ورودی این مجموعه نظرتان را به خود جلب می‌کند. در واقع مدیریت رستوران برای تزئین‌ها و دکوراسیون محوطه هزینه زیادی کرده است؛ برای همین احساس بسیار خوبی از نمای بیرونی و داخلی رستوران می‌گیرید.

دکوراسیون رستوران 20 تیکه امروزی و مدرن است؛ صندلی‌ها و میزها نیز به‌صورت چوبی هستند که نمای رستوران را فوق العاده شیکتر و جذابتر کرده‌اند. در دکوراسیون پیشخوان و محل رزرو غذا و بخش‌های مختلف رستوران نیز از نمای چوب استفاده شده است.

استفاده از رنگ‌های گرم و زیبا، به محیط رستوران حس و حال صمینانه‌ای بخشیده‌اند. محوطه غذاخوری این رستوران آرامشی فوق‌العاده درونتان به‌وجود می‌آورد؛ بنابراین تمام استرس هایتان از‌بین می‌رود و در آرامش غذایتان را نوش‌جان خواهید کرد.

دکوراسیون فست فود 20 تیکه گرگان

یکی از ویژگی‌های فوق‌العاده خوب رستوران 20 تیکه وجود اتمسفر و فضایی آرام در رستوران است. در واقع سر‌و‌صدای زیادی در محوطه غذاخوری به‌گوش نمی‌رسد. برخی افراد به سر‌و‌صدای زیاد حین خوردن غذا حساسیت دارند و نمی‌توانند لذت کافی ا از غذایشان ببرند؛ اگر شما جزو این دسته از افراد هستید، پیشنهاد می‌کنیم حتما حتی برای یک‌بار به فست فود 20 تیکه گرگان بروید.

پرسنل و کارکنان حرفه‌ای

پرسنل فست فود 20 تیکه آموزش‌دیده هستند و شیوه ارتباط مناسب با مشتری‌ها را می‌دانند. آنها همواره لبخند به لب دارند و با روی باز به تمام مشکل‌ها و چالش‌هایتان در رستوران پاسخ می‌دهند. پرسنل با رفتار محترمانه خود با مشتری‌ها آنها را تبدیل به مشتری‌های وفادار می‌کنند.

کارکنان پیشخوان این مجموعه نیز در خدمت شما هستند تا در انتخاب غذای مورد علاقه‌تان کمکتان کنند. آیا سوالی در مورد منو دارد؟ آیا می‌خواهید ازترکیب‌های غذاهای مختلف رستوران مطلع شوید و نام مواد اولیه‌شان را بدانید؟ آیا یکی از غذاها را نمی‌شناسید و دوست دارید در مورد آن بیشتر بدانید؟ کافیست هر سوالی را که به ذهنتان رسیده با پرسنل پیشخوان در میان بگذارید تا به‌طور کامل به سوال‌هایتان پاسخ دهند.

از پرسنل حرفه‌ای محوطه غذاخوری که بگذریم، به آشپزها و کارکنان حرفه‌ای بخش آشپزخانه این فست فودی می‌رسیم. آشپزهای رستوران سال‌ها عمر خود را صرف یادگیری طرز تهیه غذاهای آماده کرده‌اند، به‌همین‌دلیل بهترین و خاص‌ترین رسپی‌ها را دارند و این دستور پخت را نزد خود مخفی نگه می‌دارند تا مجموعه 20 تیکه همواره به‌عنوان بهترین فست فود در شهر گرگان شناخته شود.

کمک آشپزها نیز در این رستوران به‌خوبی با انواع مواد اولیه برای تهیه غذاهای آماده آشنا هستند. آنها به آشپزها کمک می‌کنند تا غذاها را خیلی زود و در سریعترین زمان با بالاترین کیفیت ممکن تهیه کند.

پرسنل فست فود 20 تیکه گرگان

تمام پرسنل، آشپزها و کمک آشپزهای مجموعه 20 تیکه زیر‌نظر مدیریت این مجموعه فعالیت می‌کنند، بنابراین در مورد مدیریت 20 تیکه نیز صحبت می‌کنیم. مدیریت این مجموعه همواره نکته‌هایی برای بالا‌رفتن کیفیت غذاها را به آشپزها گوشزد می‌کند، نظرهای مختلف مشتری‌ها را برای ارتقا کیفیت رستوران در نظر می‌گیرد و در نهایت با کنترل کیفی بخش‌های مختلف رستوران، تجربه‌ای خوشایندتر از صرف غذا را برای مشتری‌ها به‌ارمغان می‌آورد.

استفاده از مواد اولیه ارگانیک و با کیفیت

یکی از رازهای تهیه غذای باکیفیت و عالی در فست فود 20 تیک گرگان استفاده از باکیفیت‌ترین مواد اولیه و ارگانیک است. در این مجموعه سعی می‌شود همواره گوشت‌ها، صیفی‌جات و نان‌های تازه برای تهیه غذاهای آماده استفاده شوند. آشپزها نیز کیفیت مواد اولیه را بررسی می‌کنند تا مبادا در کیفیت و طعم غذا تاثیر منفی بگذارند. بنابراین مواد اولیه این رستوران تا زمانی که داخل ساندویچ یا پیتزای شما استفاده شوند، بارها بررسی کیفی خواهند شد.

پیک رستوران و ارسال غذا

یکی از ویژگی‌های مثبت فست فود 20 تیکه گرگان که آن را نسبت به سایر رستوران‌ها و فست فودی‌ها متمایز می‌کند، امکان ارسال غذا درب منزل مشتری‌ها است. این مجموعه با استخدام نیروهای ماهر پیک، غذا را در سریعترین زمان درب منزل برایتان می‌فرستند. بنابراین اگر حوصله رفتن به فست فودی را ندارید یا به‌هر‌دلیلی نمی‌خواهید از منزل خارج شوید، غذای مورد علاقه‌تان را از این رستوران سفارش دهید.

امکان سفارش غذا از فست فود 20 تیکه گرگان به 2 صورت تلفنی و آنلاین امکان‌پذیر است. در روش اول کافیست تا با مدیریت رستوران تماس بگیرید و سفارشتان را بدهید تا غذاها برایتان ارسال شود. در روش دوم باید از سامانه‌های سفارش انلاین غذا گرگان استفاده کنید. با کمک این سامانه‌ها منوی آنلاین فست فود 20 تیکه را می‌بینید. به‌محض تکمیل سفارش در این سامانه ها، غذا از طریق پیک رستوران برایتان ارسال خواهد شد.

منو فست فود 20 تیکه گرگان

منو فست فود 20 تیکه گرگان خوشمزه‌ترین و خاصترین غذاها را در دل خود جای داده است. این منوی پر‌و‌پیمان قطعا لبخند رضایت را به لب‌هایتان هدیه می‌دهد، چون در دل آن می توانید غذاهایی مطابق با سلیقه و ذائقه‌تان بیابید.

منو فست فود 20 تیکه گرگان

بیش‌از‌این معطلتان نمی‌کنیم و در ادامه منوی جذاب فست فود 20 تیکه را برایتان قرار می‌دهیم:

پیتزا آمریکایی پیتزا پنجره‌ای (بدون خمیر) برگر ساندویبچ سوخاری و پاستا سالاد و پیش غذا
پیتزا رست‌بیف پیتزا اسپشیال پنجره‌ای همبرگر با سس قارچ ساندویچ ویژه ۲۰ پاستا آلفردو نان سیر
پیتزا مخصوص سرآشپز پیتزا چیکن سوپریم پنجره‌ای برگر کانادایی ساندویچ هات‌داگ مرغ سوخاری (دو تکه) سیب زمینی با سس قارچ
پیتزا مخصوص پیتزا میکس پنجره‌ای همبرگر ذغالی مخصوص ۲۰ ساندویچ هات‌داگ ویژه مرغ سوخاری (سه تکه) سالاد سزار با فیله سوخاری
پیتزا مخلوط سرآشپز پیتزا پپرونی پنجره‌ای همبرگر ۳۰ درصد ساندویچ ژامبون میکس تنوری ویژه مرغ‌سوخاری (پنج تکه) سالاد سزار با فیله گریلی
پیتزا مخلوط پیتزا مولتی میت پنجره‌ای چیزبرگر ساندویچ فیله مرغ‌سوخاری فیله مرغ‌سوخاری سیب‌زمینی سرخ‌کرده ساده
پیتزا قارچ و گوشت پیتزا بی‌بی‌کیو پنجره‌ای دوبل‌برگر ساندویچ فیله مرغ با پنیر سیب‌زمینی با قارچ و پنیر
پیتزا قارچ و مرغ ویژه پیتزا سبزیجات پنجره‌ای رویال‌برگر ساندویچ گوشت سیب‌زمینی ویژه ۲۰
پیتزا قارچ و مرغ آمریکایی دوبل‌برگر با قارچ و پنیر ساندویچ بندری ویژه قارچ‌سوخاری
پیتزا قارچ و سوسیس قارچ‌برگر ساندویچ ژامبون میکس (سرد) سالاد کلم
پیتزا گوشت و مرغ چیکن‌برگر
پیتزا پپرونی ویژه ساندویچ سوپر سوپریم
پیتزا پپرونی آمریکایی
پیتزا ویژه
پیتزا سبزیجات آمریکایی یک‌نفره (۲۳ سانتی‌متری)
پیتزا پنیر
پیتزا مارگاریتا
پیتزا یونانی
پیتزا چهارفصل (خانواده)
پیتزا خورشید

اطلاعات فست فود 20 تیکه گرگان

اطلاعات فست فود 20 تیکه گرگان را در ادامه قرار می‌دهیم:

  • آدرس رستوران 20 تیکه گرگان: بلوار ناهار خوران، بین عدالت ۱۰۵ و ۱۰۷
  • شماره تماس رستوران 20 تیکه گرگان: 01732525100
  • ساعت کار رستوران 20 تیکه گرگان: 18 غروب تا 2 بامداد

فست فود 20 تیکه گرگان، نمره 20 از لحاظ کیفیت

در این مطلب به‌طور کامل در مورد فست فود 20 تیکه گرگان صحبت کردیم. این مجموعه هم‌اکنون در کنار رستوران‌های باکیفیت دیگر مثل نوید اهوازی گرگان به‌عنوان بهترین مراکز پخش و عرضه غذای آماده شناخته می‌شود. شما می‌توانید غذایی متناسب با ذائقه‌تان در این رستوران بیابید و با طعم غذاهای آنجا کامتان را نوازش دهید.

امکان سفارش آنلاین غذا از فست فود 20 تیکه گرگان نیز وجود دارد. اگر می‌خواهید در خانه بمانید و غذای فست فودی‌تان را بدون‌نیاز‌ به مراجعه حضوری نوش‌جان کنید، به سامانه‌های آنلاین سفارش غذا بروید. این سامانه‌ها منوی آنلاین فست فود 20 تیکه را در اختیارتان می‌گذارند و شما می‌توانید غذای مورد علاقه‌تان را در لیست منو بیابید و با سفارش آن دلی از عزا در بیاورید.

پرسنل فست فود 20 تیکه گرگان به‌محض ثبت سفارش توسط مشتری، غذا را در سریعترین زمان آماده می‌کنند و خیلی زود درب منزل برای او می‌فرستند. بنابراین از بابت زمان تحویل غذا نگران نباشید.

برچسب ها:

نظرات کاربران