هرآنچه باید درمورد رستوران آسمان خمینی شهر باید بدانید

معرفی فست فود آسمان خمینی شهر
به این مقاله امتیاز دهید

معرفی رستوران آسمان خمینی شهر را تا آخر مطالعه کنید. این رستوران از قدیمی‌های این شهر است و قرار است که شما را با عطر و طعم غذاهای خود غافلگیر کند. این رستوران با وجود غذاهای لذیذ خود در خمینی شهر بسیار معروف و معتبر است. آدرس، منو و ساعت کاری را در ادامه خواهید دید.

معرفی رستوران آسمان خمینی شهر

منو رستوران آسمان خمینی شهر متنوع است و شما را محدود نخواهد کرد. این رستوران می‌تواند از غذاهای سنتی تا کباب‌ها و خورشت‌ها را با کیفیتی عالی تهیه و تدارک ببیند. یک رستوران که حتی در خود کافه داشته و با امکان بیرون بر دست شما را در انتخاب باز خواهد گذاشت.

فضای بیرونی رستوران به خوبی برای سرو غذا آماده شده و امکان استفاده از سالن درون رستوران نیز برای مراجعین امکان پذیر است. پس مطمئن باشید که از انتخاب این رستوران برای سرو یک وعده غذایی پشمان نخواهید شد. در ادامه اطلاعات کامل این رستوران را خواهید دید.

  • ادرس رستوران آسمان خمینی شهر: خمینی شهر، خیابان حلقه یادمان (خمینی شهر، کوی اساتید، خیابان شیخ بهائی شرقی)
  • شماره تماس رستوران آسمان خمینی شهر: 33917552-031
  • ساعات کاری رستوران آسمان خمینی شهر: همه روزه از ساعت 11:45 دقیقه صبح تا 9 شب
  • اماکن نزدیک به رستوران آسمان خمینی شهر: دانشکده برق و کامپیوتر، دانشگاه صنعتی اصفهان، زمین فوتبال چمن دانشگاه صنعتی اصفهان، استخر دانشگاه صنعتی اصفهان و مقبره شهدای گمنام

نقد و بررسی رستوران آسمان خمینی شهر

نقد و بررسی رستوران آسمان خمینی شهر

قیمت رستوران آسمان خمینی شهر کاملا مناسب و البته متنوع است. درست مانند غذاها که با تنوع بالای خود شما را غافلگیر خواهند کرد. حتی تصور هم نخواهید کرد که خوردن نهار یا شام روی میز و نیمکت‌های چوبی مقابل رستوران چقدر می‌تواند به شما حس و حال خوبی منتقل کند. همچنین کیفیت غذاهای ارائه شده در این رستوران به قدری مناسب و بالاست که طعمی مثل غذاهای خانگی دارند.

با این حال اگر هنوز هم نمی‌دانید که خوشطعم ترین غذا ها رو از کدام رستوران های خمینی شهر خریداری کنیم ، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که رستوران آسمان خمینی شهر را حتما امتحان کنید. هم با کیفیت و طعم اصیل و واقعی غذاهای سنتی و لذیذ اصفهان و خمینی شهر آشنا خواهید شد و هم یک رستوران واقعا مناسب را در این شهر پیدا خواهید کرد که ارزش هر بار مراجعه کردن را دارد.

سفارش از رستوران آسمان خمینی شهر

در این مطلب به معرفی رستوران آسمان خمینی شهر پرداختیم و شما را با آدرس و اطلاعات آن آشنا کردیم. توصیه می‌کنیم که حتما به این رستوران سر بزنید و غذاهای خوشمزه آن را امتحان کنید. البته، اگر تمایل نداشته باشید، می‌توانید غذاهای موردعلاقه خود را از رستوران‌های خمینی شهر آنلاین سفارش دهید. به این شکل، غذای شما با بسته‌بندی مناسب به محل آدرس ارسال می‌شود.

نظرات کاربران