فست فود فانوس در خمینی شهر + آدرس و منو

معرفی فست فود فانوس خمینی شهر
به این مقاله امتیاز دهید

اگر سوال شما هم این است که خوشطعم ترین غذاها رو از کدام رستوران های خمینی شهر خریداری کنیم ، معرفی فست فود فانوس خمینی شهر را از دست ندهید. فانوس از فست فودهای خوب خمینی شهر است که با انواع اسنک، سالاد، پیتزا و … از شما پذیرایی می‌کند. این مطلب دروازه ورود به یک مغازه خوشمزه است که شما را به وجد خواهد آورد. پس معرفی این رستوران را از دست ندهید.

معرفی فست فود فانوس خمینی شهر

منو فست فود فانوس خمینی شهر همانطور که از نامش نیز مشخص است، غذاهای سنتی، خورشت‎‌ها و کباب‌ها را شامل نمی‌شود. پس اگر عاشق غذاهای ایرانی هستید، این غذاخوری مناسب شما نیست. البته، اگر از ما می‌شنوید، یکبار هم که شده خود را مهمان این فست فود کنید و از ساندویچ‌ها و پیتزاهای لذیذ آن لذت ببرید. محیط این مکان دنج و آرام است و می‌تواند با مهمان نوازی تمام، خاطرات شیرینی را برای شما رقم بزند.

  • آدرس فست فود فانوس خمینی شهر: خمینی شهر، خیابان مدرس، پایین‌تر از پوشاک سعید، فست فود فانوس
  • تلفن تماس فست فود فانوس: 09035404418 – 33671447 -031

منو معرفی فست فود فانوس

در این قسمت منو فست فود فانوس که شامل غذاها و نوشیدنی‌های مختلف است را با هم مرور خواهیم کرد.

نوشیدنی سالاد و پیش غذا اسنک و هات کیک پیتزا ایتالیایی
نوشابه بطری پپسی کولا سالاد ماکارونی اسنک تنوری مرغ پیتزا مرغ و قارچ ایتالیایی
نوشابه بطری میراندا پرتقالی سالاد اندونزی اسنک تنوری پیتزا پپرونی ایتالیایی 1 نفره
نوشابه قوطی پپسی کولا قارچ سوخاری هات کیک مرغ پیتزا مخصوص فانوس ایتالیایی
نوشابه قوطی میراندا پرتقالی سیب ‌زمینی سرخ شده ساده هات کیک پنیری پیتزا سبزیجات ایتالیایی 1 نفره
آب معدنی کوچک هات کیک مخصوص
آب معدنی بزرگ

نقد و بررسی فست فود فانوس خمینی شهر

منو فست فود فانوس خمینی شهر

در معرفی فست فود خمینی شهر و نقد و بررسی آن، همین بس که بگوییم فست فود فانوس خمینی شهر منو و غذاها را باب میل مشتری‌ها و مراجعین تنظیم کرده است. قیمت فست فود فانوس خمینی شهر اقتصادی و متوسط بوده و حتی اگر با جمع خانواده و دوستان به این مکان مراجعه کردید، نگران هزینه‌ها نباشید. مواد اولیه از بهترین و باکیفیت‌ترین‌ها انتخاب می‌شوند و خونگرمی افرادی که از شما پذیرایی می‌کنند، پیش از هر عطر و طعمی شما را مجدوب خود خواهد کرد. شاید به نظر برسد که خمینی شهر، شهر کوچکی است و امکانات خاصی ندارد اما شک نکنید که فست فود فانوس خمینی شهر شما را غافلگیر خواهد کرد.

سفارش آنلاین از فست فود فانوس خمینی شهر

این مطلب به بررسی، معرفی و نقد فست فود فانوس خمینی شهر اختصاص داده شد. اگر ساکن یا مسافر خمینی شهر هستید، حضور در این فست فودی را در برنامه خود جای دهید. البته، اگر به هر دلیلی مایل به حضور در رستوران نبودید، غذای موردنظر خود را آنلاین سفارش دهید. شما می‌توانید از امکان سفارش آنلاین غذا این فست فودی و دیگر رستوران‌های خمینی شهر استفاده کرده و غذا را درب منزل تحویل بگیرید.

نظرات کاربران