اطلاعات کامل کافه رستوران آتامان + تصاویر و منو

معرفی کافه رستوران آتامان
1/5 - (1 امتیاز)

معرفی کافه رستوران آتامان را برای شما آماده کردیم که بدون شک غافلگیرتان خواهد کرد. اگر بدانید در این کافه رستوران با یک منوی باز و بی‌نظیر روبرو هستید، بدون شک از حضور در آن چشم پوشی نخواهید کرد. منویی که در آن انواع غذاهای ایرانی و سنتی حضوری فعال و پررنگ دارند. این کافه رستوران برای مجالس و دورهمی‌های کوچک و بزرگ شما بهترین امکانات را فراهم می کند.

معرفی کافه رستوران آتامان

برای دورهمی‌های دوستانه و قرارهای ملاقات رسمی لازم است با کافه رستوران آتامان آشنا شوید:

  • آدرس کافه رستوران آتامان مرند: استان اردبیل، ویلا دره، جاده ویلا دره
  • شماره تماس کافه رستوران آتامان: 09194580668
  • اماکن نزدیک به کافه رستوران آتامان: غار و آبشار ویلا دره، آبگرم ویلا دره، عسل فروشی گلبرگ سبلان، لبنیات سبلان سبز و مجتمع تفریحی و رفاهی برادران عباس‌زاده (حاج جلیل)

منو کافه رستوران آتامان

منو کافه رستوران آتامان

منو کافه رستوران آتامان مرند برای تمام مراسم‌ها و دورهمی‌ها مناسب است. در این منو شما غذاهای سنتی ایرانی و غذاهای متنوعی را مشاهده خواهید کرد که بدون شک انتخاب را برای شما سخت خواهند کرد. همچنین، در این کافه رستوران شما علاوه بر غذاهای لذیذ، می‌توانید از نوشیدنی‌های جذاب و فصلی نیز لذت ببرید.

نقد و بررسی کافه رستوران آتامان

در این بخش از معرفی کافه رستوران آتامان باید به نقد و بررسی این رستوران بپردازیم. براساس نظرات مثبتی که کاربران و مراجعان این رستوران ثبت کرده‌اند، غذاها باکیفیت هستند و قیمت کافه رستوران آتامان مرند نیز کاملا مناسب و متنوع است.

کافه رستوران آتامان در لیست کافه های مرند جای دارد و تمام مراجعین آن دوست دارشته و از بودن در آن لذت می‌برند. این کافه رستوان سنتی حتی به عنوان یکی از بهترین کافه های شهر مرند نیز معروف است. فضای کاملا دنج و مرتبی دارد و شما را با اشتیاق به درون خود دعوت می‌کند. هم برای جمع‌های بزرگ خانوادگی و دورهمی‌های دوستانه تدارک دیده شده و هم برای یک قرار کاری و غافلگیر کننده!

کافه رستوران آتامان برای ثبت خاطرات خوش

کافه رستوران سنتی آتامان در مرند

در این مطلب کافه رستوران آتامان یا به عبارتی کافیشاپ و رستوران سنتی آتامان را به شما معرفی کردیم. در این فضای زیبا و سنتی شما با انواع غذاهای لذیذ ایرانی و سنتی روبرو هستید. اگر به این شهر سفر کردید، حتما یک وعده غذایی را در این کافه رستوران سنتی و درعین‌حال مدرن، نوش جان کنید. بدون شک با هر بار سفر به این شهر، خود را بدون هیچ شک و تردیدی به این کافه رستوران خواهید رساند.

البته، اگر حوصله مراجعه حضوری نداشته باشید، می‌توانید از سفارش آنلاین کافی شاپ در مرند نیز استفاده کنید. به این شکل، موارد دلخواه شما در کمترین زمان ممکن به محل موردنظرتان ارسال خواهند شد.

نظرات کاربران